Ana Menü

DELGADO!

Başlatan NoPasaran, Ekim 07, 2008, 12:38:00

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

geldiğinden beri kalması taraftarıyım ama;
bu sezon belli bi yukselişi vardı ama oda son maçlarda iyice düştü
anılın dediği gibi 10 numara dediğin adam maç cevirmeli koparmalı ama delgadoda onu bi türlü göremiyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

takımı taşıyamadı büyük maçlarda yoktu artık gitmeli..

melankolizm

10 numara oynayamayacağını gösterdi bize 2 senede sağolsun.
gitse ne güzel olur

Cem Goren

gereken 10 numara ozlelliklerinin tumune sahip değil yada sahip ama gosteremiyor...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

husoeagle

sergenden başka 10 numara görmedikki biz zaten
o yüzden beklentimiz hep o yönde
bari bu yeteneği kolay harcamayalım

Catak

dünküüü maçta hayalet gibiydi bir takım kaptanı gibi değildi bir on numara gibi oynamadı yakışmıyor
ona bu şekilde silik kalmak kendisini acilen toparlaması lazımmm
ÇATAK

cinc

bence delgadoyu düşünelim biraz! adam cok gerilere gelip top alıyo ve ben rakip takım teknk direktörlerinin direk ona önlem aldığını düşnüyorum böle oluncada işleri zorlaşıyo adamın! alexle kıyaslıyoruz evet alex cok mac aldı ama arkasında da aurelio gibi bi adam vardı bunu göz ardı etmeyelm! aurelio gittikten sonra alex ortada! ama kendimize bakarsak bekleneni alamadığımızda gün gibi aşikar...
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

NoPasaran

Alıntı yapılan: cinc - Ekim 07, 2008, 18:52:06
aurelio gittikten sonra alex ortada!

:)

Bazen maçları izlemek lazım..

Neyse..

İlla Alex gibi olsun diyen yok o çok üst düzey katkı yapan birisi..

Ancak insanlar artık delgadoyu çıkarken ıslıklıyorsa oda kendine biraz bakmalı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

bu mac patlayacak gelecek mac cosacak derken 2 sene oldu ya bırakın artık yetenegi felan biran önce gitmesi lazım ama umarım simdiden sonra utandırır beni..

levent1903

Delgado oyun kuramiyor bence ama onu Forvetlerin arkasinda cok iyi kullana biliriz bence....
Sadece iyi bir Beyin lazim, yani Delgado nun arkasinda oynayan ....  kalmasindan yanayim....
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carsi52

Hem kaLsın hem gitsin.
Yani sezon sonu gitsin.
Devre arasında deLgadoyu yoLLasak yerine adam buLucaz geLicekte takıma aLışcakta baya sürer.
Hem yönetimde satmaz devre arasında deLgadoyu.
Bence sezon sonuna kadar son bir şans veriLmeLi.
Yine mi oLmadı o zaman yoLLanmaLı.
Bölünür senin için uykular!

cinc

abi sen dersen ki nolursa olsun alex caba gösteriyo ona bişey diyemem ama onunda takım kötü olunca yetmediği gerçeği ortada! :)  ama o fenere alex yerine delgadoyu koysak nolurdu düşündüğüm bu benim?
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

ist.hatirasi/3-4

30 yaşına gelip topçu olacaksa olmasın.
YÖNETİM İSTİFA !!!

Adriano

Mantıklı düşünemiyorum, seviyoruz Delgado'yu ben kalmasını isterim.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

Kim gelirse seveceksin zaten..

Yetenekli oyuncuyu herkes sever

Lincolnde olsaydı
Alexte olsaydı
Yattararada olsaydı
Ardada olsaydı

severdi herkes..

SEneye Aimar gelsin onuda severiz

Bu düzen böyledir..
Aşk bu Aşk !