Ana Menü

DELGADO!

Başlatan NoPasaran, Ekim 07, 2008, 12:38:00

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Delgado bu maçta yine kendine geldi hep böyle devam etsin istiyoruz yine kopuyor maçlarda göremiyoruz bir daha sonra tekrar çoşuyor bende çözemedim bu adamı :)
Since 1903

keskinli

delgado klasik bi 10 numara degil,bunu kendide defalarca söyledi
delgadoya bide ofansif orta saha oyuncusu olarak bakin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

dün o.lyon maçını izliyordum bir baktım sol tarafta delgado diye bir futbolcu  :)
bizimkiler galiba o delgadoyu matias delgado sanmışlar ve yazmışlar gündeminde o.lyon'un diye  :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: yg1903 - Kasım 10, 2008, 01:00:11
dün o.lyon maçını izliyordum bir baktım sol tarafta delgado diye bir futbolcu  :)
bizimkiler galiba o delgadoyu matias delgado sanmışlar ve yazmışlar gündeminde o.lyon'un diye  :D

Hiç belli olmaz  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

parc_y

Çok yetenekli ama istikrar yok istikrar olsa tam olur inşallah düzelir  :bjk

NoPasaran

Forzada birisi böyle yazmış..Pes dedim :)

Alıntı YapŞimdi son Eskişehir maçına bi bakalım.İnsanlar beğenmediği Delgado,oyunun kaderini etkileyecek ne yapmış?
1-Tello'nun ortaladığı Zapo'nun kalecinin üzerine vurduğu pozisyonda,sağ ayağı olamayacağı Ricardinho'nun Kayseri maçındaki hareketinin aynısını yapıp iki rakip oyuncuyu oyundan düşürmüş..
2-Nobre'ye penaltı yapılan pozisyonda,milisaniyeler içerisinde düşünerek gelen topa tık demiş,Nobre'yi gol pozisyonuna sokmuş.Nobre golü atsa,asist Delgado'nun..
3-İlk golü attığımız pozisyonda frikik kazanmamızı sağladı.Hoca avantaja bıraksa,verdiği pas da etkili olabilirdi..
4-Bir tane de yüzde yüzlük gol kaçırdı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

haLa bu adamı savunan mantığı anLamıyorum ve kabuL etmiyorum.. deLgado nasıL bir oyuncu oLduğunu ya da ne kadar kendini geLiştirebiLeceğini bu 3 yıL içerisinde gösterdi..

ilhan mansız_melis

Eskiden seni savunurdum ama böyle devam etmez be Mati ya toparlan ya da git
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carlito1903

2. yazdığına katılıyorum ben, o pozsiyonda Nobre kaleciyi geçtikten sonra yere düşmeyip topa vursaydı Delgado asist yapmış olacaktı çok ince bi pas atmıştı, Üzülmez'in pasında topu es geçmeyip gol vuruşunu yapabilseydi maçı 1 gol 1 asistle tamamlayacaktı :)

Ama bunlar iyi oynadığını göstermez Delgado'nun...

+18 !

bu basında ne kadar yanLı oLduğunu deLgado hakkında yapmadığı yorumLarda gösterdiLer :D

deLgado iyi oLsa şimdiye kadar neLer yaparLardı,baktıLar Beşiktaş'a hiçbir yararı yok hiç karaLamıyorLar ;D

KeePSaKe

Oylar eşit kararsız kaldık heralde bu Delgado konusunda :)
Since 1903

NoPasaran

Böyle bir mantık olursa

Alex her maç 3 gol 4 asisit
Lincoln her maç 2 gol 2 asist yapar :)

Hatta abartayım gökhan zana bile her maç 1 gol atabilir..

Gol pozisyonlarına girersin ancak bunlar gol olmadığı sürece hatırlanmaz, paslar  gol olmadığı sürece asist sayılmaz..

Çok iyi maç oynarsın onun dışında bunlarıda yaparsın o zaman başarılı olursun. Ne oynadı be delgado derim, o vuramadıkalrıda gol olsa resmen ben Maradonayım diyordu dersin ama koca maçta hiç bişey yapmadan biterse bunların arkasına sığınılmaz..

Bu konu 7 ekimde açılmış. Fenerbahçe maçıyla beraber neredeyse 2.aya girecek. Delgado yine diyorum Beni yanıltır İnşallah ama Beşiktaşın futbolcusu değil. Küçük takımlardan iyi bir 10 numarada alsan üzerine siyah beyaz forma versen ve İnönü stadına çıkarsan zaten oynar bence bu kadar.

Kızma istemiyorum artık ama bu adam Bizimle alay ediyor resmen. Şu Eskişehir maçını açın izleyin tekrardan. TRT 3 veriyor sanırsam, 90 dk boyunca ne yapmış . Sadece bu hafta değil her hafta aynı. Sonr bir maçta çıkıyor uzaktan bir gol atıyor busun be sen deyip kendimizi kandırıyız (Bunu bende yapıyorum sık sık)

Delgadonun parasını Ülker karşıladı. Ülkerle anlaşılır zor şeyler değil, cebinden para çıkarmak istemez bu ara elbetteki ülker ancak Delgado satılır alınacak para ile yeniden bir oyuncu alınabilir..Bunu artık ciddi ciddi düşünmeleri gerekiyor hgem yönetimin hem teknik ekibin..

Yada Orteganın yaşadığı sorunlarımı yaşıyor bu araştırılsın. Ailesi ilemi mutsuz, arkaaşımı yok yada başka bir neden mi. Delgado istese şöyle oynar böyle oynar diye diye sene bitiyor. Sorun Delgadonun ya yetenlerinde yada kendini idmanlara veremiyor ODA HAFTA SONU belli oluyor..

Telloda çok kötüydü hepimiz kızıyorduk ama sonra anladıkki yerinde sorun varmış. Güçlendi ve oynuyor. Tello ile Delgadonun iyi gününde bizi kim tutabilir düşünsenize..

Uzun laın kısası

YA GÖNDERİLSİN
YADA SIKINTILARI "VARSA" GİDERİLSİN..

Her maç  "10" kişisiz "10" kişi oynamak bana zor geliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

2 veya 3 hafta yedek kalsın düzelir bence.
Hatta fener maçında oynatılmasın.
Bölünür senin için uykular!

Adriano

M.Denizli geldiği andan itibaren Tello'daki patlamayı hepimiz gördük dimi.
Delgado'nun problemini de düzeltecektir umarım M.Denizli. Delgado hayranı olan Denizli buna sessiz kalmayacaktır ;)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Tolgaa

Delgado kalmali....