Ana Menü

ömer güvenç:ertuğrul gidiyor

Başlatan gürol, Ekim 06, 2008, 01:39:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: tcenk - Ekim 06, 2008, 10:15:05
Luce çok abartmış aslında fiyatı bizim basın arttırıyor kim kötü gitse o takıma Luce geliyor ben şahsen beşiktaşa gelmesini istemiyorum adamın 1 veya 2 yıldan sonra takımı dağılıyor bakın şu anki takımıda dağıldı.Bizde ne hale gelmiştik gerçi bizimki başka ama bence Samet veya Denizli olabilir.Ertuğrul kesinlikle olmamalı.

Dağıldığını söylemek yanlış olur..

Ligte Luce kesinlikle yine 2. yapacaktır takımı.

Bu sene Kiev alacak şampiyonluğu o belli ..

Şampiyonar Liginde Son Barça maçındada son dakikalarda yediği 2 gol olmasa herşey daha farklı olurdu..

Ancak nedense bende öncelik olarak Lucescu demiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Luce gelmez ve baskasi yani TRyi tanimayan biri gelirse
ne anlami var ki, yine gider bosa butun sezon
SAGLAM kalsin daha iyi...

Mourinho gelse bile suan sampiyon olamayiz.. Ki uyum sorunu
futbolcu al ver, taktik anlayisi fln, bunlar zaman alir...Besiktas kaybeder
o halde SAGLAM kalsin diyorum ISRARLA, zaten YONETIM GITSIN
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

abi gözünü seveyim nasil konu para olmasin pardon ama baska yakistirma bulamiyorum bizim yönetimdeki Akilli Beyefendiler gelene gidene hav vurup harman savurursa basimiza gelebilecekleri biz biliyoruz yani del bosqueye adamin 5 milyonunu ödemedik diye kulübün elini ayagina dolastiriyordu yok puan silinecek cart curt ama iste bunlar dikkate alinmiyordu taraftardan v.b. ama gercektende öyle...Saglam bey almadan gitmem diyor yani kendi evladin sen reekard yada luce gelince seneligine diyelim 4 milyona baglayacaksin ve kontrat en azindan 3 sene ben adim gibi eminim maximum 1 sezon dayanir nerden bulacaksin tazminati ödeyecek parayi?önce ödenmez katlanir katlanir o zaman basin belaya girer ve tmm uefadan gelir var dicem ama bu takim metale carpiyorsa uefadan nasil para gelsin???

konu sapti beyler ama iste bu gercegi yansitan en güzel örnek

robinho

Riijkardın geleceğini hiç sanmıyorum ama gelirse çok iyi olur... Altyapımızda bir sürü Messiler var .. Ayrıca çok akıllı ve nokta transferler yapıp Beşiktaşın 10-15 yıldır özlediği hücum futbolu oynatan bir hoca .. Elinde Türkiye Liginin Ronaldinhosuda(Delgado) ve Messiside (Holosko) olucak .. İleride Türkiye Liginin Etosuda(Bobo) olucak.. Elinde bide Puyol(Zapo) olucak :D .. Biraz abartmış olabilirim ama tam Riijkardın istediği kadroda olur yani.. Birde Kaleci alındımı değmeyin Beşiktaşın Keyfine

RCA

bnce ertuğrul sağlam gitmemeliydi çünkü tüm fatura ona kesildi.. ama artık bu saatten sonra hiçbirşeklde takımda tutulamaz... dün maratonu 2 bucuğa kadar izledim.. ve en son da erman hoca çok güzel bişi sordu:-bu bebek doğacak mı dedi ömer güvence.. ömer güvenc ise evet erman doğacak ama ölü olucak dedi.. bu zaten herşeyi anlatır size..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

bi hocaya bu kadar para verilmez
senede 4 milyon ne demek ya,para mi basiyor kulübümüz
101.yilda görevde kim varsa hesap versin ilk önce
kovdugun hocaya muhtac olmak,ona yeniden teklif götürmek aslinda cok üzücü
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

gürol

konu para değil derken ertuğrulun gitmesinden felan bahsediyordum yani değilse herşeyin ucu paraya çıakr çıkartmak istersek.
luce 4 milyon etmez.
luceyi istemem de zaten
ertuğrulu hiç istemiyorum
reekart ı da istemem

her zaman dediğim gibi beşiktaşa imansız allahsız acımasız agrasif bi teknik drektör lazım.benitez gibi metalist in hocası gibi.
geriye yaslanmayacak bi hoca istiyorum sadece.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

husoeagle

lucescu gelmeyecekmiş kesinleşti gibi bişeymiş
ayrıca ertuğrulun gidişide büyük oranda doğru
bakalım hoca kim olacak
kuman ( okunduğu gibi yazdım) en büyük adaylardan biriymiş

carlito1903

Shakhtar Lucescu ile devam kararı almış duyduğuma göre...

Umarım Türkiye'ye ve Beşiktaş'a alışması zaman alacak birisini getirmezler...