Ana Menü

Ertugrul Saglam'la Devam Kararı..!

Başlatan djinonu, Ekim 05, 2008, 15:51:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alp Erdem

aralık ayına kadar biz ligte küme düşmeyi garantileriz

djinonu

RCA

ertuğrul bugunkü maçtan sonra bavulunu hazırlar luccescu da donetsk teki başkandan izin aldımı haftaya en gec istanbulda..;)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Kralkartal21

E.Sağlam'ın kafasına bişeyler DANK etmiştir inşallah..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

husoeagle

beckyZWICKY

madem devam ediceksiniz neden gündemi antrenör değişikliği ile oyaladınız

+ ertuğrul hoca zaten maçlara iyi konsantre olarak çıkamıyor ve şimdi devre arasında gönderileceğini bile bile nasıl bi takımı motive etsin iyi hazırlasın ?

Siyah bir sezon olacak gibi görünüyor, hadi hayırlısı.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

aquilas

metalist maçından sonra ertuğrul hocaya çok kızmıştım belki sıcağı sıcağına çok sinirliydik ama hala ertuğrul hocanın yanlışları var benim düşüncem ertuğrul hacanın yanına çok saygı ve lafı sözü dinlenen biri gerekir sinan engin bu takımı durduruyor tamam ertuğrul hocanın mesela hala inatları var bakın bugün 80 ninci dakikaya kadar ben radyodan dinlememe rağmen delgadonun rezil olduğunu anladım spiker bile artık dayanamadı delgadoya bukadar sabredilirmi bilmiyorum ama ertuğrul hoca 80 dakika nasıl dayandı anlamak zor bence sergen yalçına zor hatta hayal ama ertuğrul hocanın yanında görev vermek sinan engini gönderip bence şuanda en sağlıklı yol olacak gibi tabi işin sonu hep beceriksiz iş bilmez yönetime dayanıyor ama ......

djinonu

bu is olmaz ya
hacettepe macini zor aldi yine mac saman tadi verdi