Ana Menü

Beşiktaş'ta Son Dakika..

Başlatan +18 !, Ekim 05, 2008, 10:12:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Lucescu, Ocak´ta gelemeyeceğini bildirdi. Jet hızıyla 2. operasyonu başlatan Demirören, Mustafa Denizli´ye teklif götürdü. Teknik ekibin diğer bombası; Sergen Yalçın... 'Shakthar'ı şimdi bırakamam'
Beşiktaş'ta flaş gelişme... 4-1'lik Kharkiv hezimeti sonrasında İstanbul'a dönmeyip Kiev'e geçen ve Lucescu ile biraraya gelen Başkan Yıldırım Demirören, Rumen hocadan istediği yanıtı alamadı. Shakthar ile sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Luce, hem Ukrayna Ligi hem de Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden takımını bırakıp Ocak ayında Türkiye'ye dönemeyeceği vurguladı. Kurt hoca, bu teklifi gelecek sezon başı değerlendirebileceğini ifade ederken, Beşiktaş Başkanı rotayı efsane bir isme çevirdi.
Sağlam salı günü konuşacak...
Demirören; Türkiye'nin yetiştirdiği üst düzey teknik adamlardan biri olan Mustafa Denizli ile temasa geçti. Şu an hiç bir takımda görev yapmayan Denizli'ye çok cazip bir teklifte bulunuldu. Denizli'nin yardımcılığı için de Siyah-Beyazlı tribünlerin 'efsaneler' arasında gösterdiği Sergen Yalçın ön plana çıkartıldı. Ancak Denizli-Yalçın ikilisinin göreve gelmesi için, öncelikle Ertuğrul Sağlam ve ekibiyle yolların ayrılması gerekiyor. Sağlam'ın salı günü öğle saatlerinde yapacağı basın toplantısı ise merakla bekleniyor.

Kaynak:Fanatik

ilhan mansız_melis

Sergen'den t.d olur mu acaba ya da Beşiktaş'a olur mu Ertuğrul Hoca gibi olur bence
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZLataN

Ne Sergen'i ne DenizLi'si aLLah aşkına yaa..

YıLLardır A takıma futboLcu hazırLayan Mehmet Ekşi dururken..

djinonu

samet gelsin samet hem döver hem sever ;) besiktas bu sezon maglup olursa sametli bursaya olur bunu diyeyim
sergenede yine formayi versinler ;)
ve noumayi yabanci manager olarak getirsinler!!! noumada biraz sert bir futbolcu tipi ayni sametin tipi ikisi sert idare ederler takimi adam ederler mesela camZAN´i ;)

Delirdik

Önce başkan ve yandaşLarı gitsin yeni geLen yönetim versin kararLarı

ah başkan ah bırakmayacaksın dimi
yapıştın yani yakamıza..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

husoeagle

mustafa denizli kim yaa
o gelcekse ertuğrul hiç gitmesin daha iyi
mustafa denizliye kaldıysak kara kara günlere kaldık demektir

BerkAy1903

19o3

NoPasaran

Denizli keşke gelse :)

Bana göre En iyi yerli hoca :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

canavar_bjk

ulAn yönetim daha 1 hafta önce konuşuyorduk şimdi sayenizde ne konuşuyoruz
gidin artık bırakın Beşiktaş ımın yakasını
siz ve yandaşlarınız gidin o zaman Ertugrul Sağlam la küme düşmeye bile rağzıyım ulAn !!!

yıldırım demirören yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan