Ana Menü

Sağlam: Yoğun Bir Tepki Olduğunu Zannetmiyorum!

Başlatan CR7, Ekim 04, 2008, 00:13:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Sağlam: Yoğun Bir Tepki Olduğunu Zannetmiyorum!         
04.10.2008 00:02:00
Ertuğrul Sağlam'ın yakın çevresine: "Benim dışımda gelişen olaylardan haberim yok. Taraftarın bana karşı yoğun bir tepkisinin olduğunu zannetmiyorum." şeklinde konuştuğu öğrenildi. İşte gelişmeler:                     
Beşiktaş taraftarının kendisine karşı bir tepkisi olmadığını söyleyen Ertuğrul Sağlam'ın, yakın çevresine istifa etmeyi de hiç aklına getirmediğini söylediği de güvenilir kaynaklardan Medyaspor'a iletildi.
Ertuğrul Sağlam, başkan Demirören'in Lucescu'ya ikna etmeye çalıştığı haberlerine de inanmadığını belirtti.
Bu arada Beşiktaş kulislerinde konuşulan bir başka konu da; "cemaate yakın bazı ağabeylerin" Sağlam'ın yardımcısı Mutlu Topçu'yu arayarak "Kalırsanız, çok yıpranırsınız. Onlar sizi göndermeden önce siz istifanızı verin. Size çalıştıracak takım mı yok?" şeklinde uyardıkları iddiaları.
Başkan Yıldırım Demirören'in Lucescu'yu ikna etmeyi başaramazsa, bir "B Planının" olmaması da camianın kafasını kurcalayan muammalardan. Her ne kadar bazı haber kaynaklarında pişirilip pişirilip Mustafa Denizli ismi ileri sürülmeye çalışılsa da, başkan Demirören'e yakın olan herkes Demirören'in Denizli'yi asla istemeyeceğini bilmekte.

Medyaspor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

aquilas

yok canım ne tepkisi ne varki hayat devam ediyor hem biz hacettepeyi düşünüyoruz hocam ne tepkisi allah aşkına hem bizi hacettepe maçını düşünecek hale getirdiniz ya allah hepinizden razı olsun top yekün yönetim teknik heyet beşiktaşlının işi gücü yok hacettepeyi kayseriyi denizliyi düşünecek dimi ya tepki yok ne tepkisi siz bu kafayla devam edin siz sizin için başarı ne ben hakkattende merak ettim şimdi

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Rebell

alıştı adam artık farklara.8 tane yedik bişey demediler 4 de hiç demezler diyo.

ist.hatirasi/3-4

yorumsuz adam resmen alışmış fark yemeye taraftarında alışştığını sanıyor.

hepiniz istifa!
YÖNETİM İSTİFA !!!

astbjk1903

butun suc ertugrul saglam da mı beyler yapmayın hangi futbolcu adam gibi hırsli oynadi ertugrul saglam bu takımın hocasdır gonderilirse yerine gelecek kımseden hayır beklemeyin 1 sene daha baslamadan yok olur bence devam edilsin bu sene sampiyon olacagiz

Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL