Ana Menü

rock

Başlatan black-eagle, Ocak 16, 2007, 10:37:20

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

buna son veriLmesinLe konu kitLenir.
egLence böLümünde şarkıLarı payLaşabiLeceğimiz bir aLan zaten mevcut

o yüzden konuya döneLim Lütfen ;)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

black-eagle

green day-on my own  super tavsiye ederim
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

eRe

arkadaslar sarp ın son albumude gercekten cok guzel.ozelıkle tek basıma ve eskı asklar sıddetle tavsıye ettıgım sarkıları
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

black-eagle

zardanadam dinleyen var mı kardesler???
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

eRe

arkadasım benım pc de var.arasıra dınlıyorum ancak cok sevdıgım solenemez.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Unforgiven

Arkadaslar size şiddetle epica tavsiye ederim özelliklede solisti simone, süper tatli hatun 85 yada 84 doğumlu felandı  ;)

Linkin park A place for my hea,d linkin park dinleyenler bilir süper, tavsiyemdir dinlemeyenler için ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

CooLDumaN

Her tur muzık dınlerım ama tabıkı ROCK agır basıyorr

Ve Forever Dumannn
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

black-eagle

duman super zaten abi ben erkin baba hastasıyım

freedom forever

nazi oldukları için herseferinde dinlemekten nefret ediyorum ama tam bir çılgın oldukalrını düşünüyorum
ramstein dinleyen kaç kişi var
du hast ı dinlemeden rock çı olmayın :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Unforgiven

ramstein alman müziğinin en iyi temsilcileridir.yaptıkları sarkılar ve sözleri bir çok şeye karşidir isyan eder.yanliz bişey daha var
ramstein  rock değil metal müzik yapar,ha rock ha metal sorusunun cevabi çok farklıdr
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

carsı_55

haluk levent,manga,erkin baba,mör ve ötesi bunları cok begeniyorum
Beşiktaş'ın askeri c@rsının neferiyiz

kerem

ben kendimi bildim bileli rock dinlerim

osi_bjk

Forever Rock ... her türlü rock dinlerim hiç farketmez.Ama favori grubum DUMAN
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi