Ana Menü

rock

Başlatan black-eagle, Ocak 16, 2007, 10:37:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

black-eagle

kimler rockcı bu forumda
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

sedokajmeran

forza manga :)

nede olsa sagopa kajmer ile kankalar onlarda hem rap hem rock yapıyor
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

sedokajmeran

manga feat sagopa -- vasiyet

[youtube=425,350]LRuBhwJjQVc[/youtube]

Unforgiven

Rock müzük dinlemem çok fazla ama metal müzik dersen her türlü metal müzik dinlerim Trash Metal,Nu Metal,Gothıc Metal,Speed Metal,bide pek alakası yoktur ama Hard core dinlerim :)Arşivim Bilgisayar format yemeden önce çok sağlamdı şimdi ise çabalıyorum :) ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Delirdik

pi - kramp - panik - pilli bebek - pinhani - çamur - 110 duman manga kurbAnn aLayını dinLerim, şaşmaz 8)

ForzaRocK  :sigara
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

BjKcArsi54

Simurg

rock deince akla gelen tek isim şüphesiz şebodur
üstüne bi rockçı tanımam zaten kadının sesi yeter
haaaaa unutmadan ses deince 2. akla gelen isim amy lee evenescancenin solisti
rockçı deilim ama sevdiğim rock grupları war
mor ve ötesi
kargo
nickellback
the calling
h.ı.m
vega ve mangayı çok severim ve bilmediğim şarkıları neredeyse yoktur

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

black-eagle

mangayı fazla beğenmiorum rock muzik denmez ona bence altenatif muzik onların yaptığı
peki eskilerden kimeleri dinliosunuz erkin baba moğollar bulutsuzluk ozlemi dinleyen var mı

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

freedom forever

forza rock
başka müzik dinlemem ama dinleyene saygı sonsuz
ÇİLEKEŞ
DUMAN
GRİPİN
MOR VE ÖTESİ
KURBAN
TEOMAN
YABANCI !!!
KORN
H.I.M
METALİCA (AMA DÜNYA YI 90 LARDA METAL RÜZGARIYLA KASIP KAVURAN METALİCA YI ŞİMDİ Kİ METALİCA YI DEİL )
LİNKİN PARK
RAMSTEİN
ROB ZOMBİE
GOGOL BORDELLO
VE NİCESİNİ  :sigara
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Unforgiven

GOGOL BORDELLO yanliz pek metal değil'ler benden söğlemisi genelde çingene ezgileri kullan ingliz bir gruptur,bu arada özlediğimiz metallica'da çikicak olan yeni albümde geri dönuyor TRASH METAL olarak
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

freedom forever

gogol un ezgileri çok hoşuma gidio özgün bir yaratılışı var adamların
metalica son yıllarda belki kimliğnden en fazla uzaklasan gruplardan birisi beni en çok bu üzüyor
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

freedom forever

bu sitede 5 parmağı geçmeyen rock çımı var hadiyin rock çılar destek

black-eagle

Alıntı yapılan: bolşevik - Ocak 16, 2007, 20:33:06
forza rock
başka müzik dinlemem ama dinleyene saygı sonsuz
ÇİLEKEŞ
DUMAN
GRİPİN
MOR VE ÖTESİ
KURBAN
TEOMAN
YABANCI !!!
KORN
H.I.M
METALİCA (AMA DÜNYA YI 90 LARDA METAL RÜZGARIYLA KASIP KAVURAN METALİCA YI ŞİMDİ Kİ METALİCA YI DEİL )
LİNKİN PARK
RAMSTEİN
ROB ZOMBİE
GOGOL BORDELLO
VE NİCESİNİ  :sigara

abi sende bendesin yaniiiii

sedokajmeran

ELFİDA

[youtube=425,350]IIVPt5ybkjU[/youtube]

eRe

rock dınlerım hard rock harıc tabı.ınsan rock dınlerken rahatlıyo aslında.dısardan mıllete kafa sısıren muzık gıbı gelsede.sankı ınsanın elektrıgını alıyo.
basta DUMAN olmak uzere
morveotesı
84
kargo
redd
grıpın
sebo
rasmus
evanescence
vega
bunlar cok sık dınledıklerımdır.tabı manga dır halukleventtır.110dur ve kurbandır bunlarda dınlenmesı gereken rockcılar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi