Ana Menü

Demirören Lucescu ile Görüştü (eski)

Başlatan saldır beşiktaş, Ekim 03, 2008, 19:32:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında Ukrayna'nın Metalist Kharkiv takımına 4–1 yenilerek Avrupa'ya veda eden Beşiktaş'ta çok önemli bir gelişme yaşandı.

Ağır yenilgiden sonra tartışılır hale gelen Ertuğrul Sağlam'ın yerine getirilebilecek teknik direktör adayları arasında yer alan Lucescu ile başkan Yıldırım Demirören Ukrayna'da görüştü. Bugün İstanbul'a dönen Beşiktaş kafilesinde yer almayan başkan Yıldırım Demirören'in, Kiev'e geçerek Beşiktaş'ı 100. yılında şampiyon yapan efsane hocasına teklif götürdüğü öğrenildi.

Bu gelişmeden sonra Ertuğrul Sağlam'ın görevine son verilmesi durumunda yerine Rumen teknik adamın getirilmesine kesin gözle bakılıyor.

Beşiktaş'ın teklifine ne yanıt verdiği henüz bilinmeyen Lucescu'nun da Shaktar Donetsk takımında zor günler yaşamasından dolayı bu transfere sıcak bakabileceği belirtiliyor.

Eğer Beşiktaş'ın teklifi Lucescu tarafından kabul ederse Ertuğrul Sağlam'ın 1,5 Milyon Dolar civarında olan tazminatı ödenecek ve genç teknik adamla yollar ayrılacak.

MARATON.COM.TR ÖZEL
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Luce nin kendisine ait takımı var bırakacağını sanmam ama bu takıma bir disiplin şart !
Since 1903

eRe

luce dedı dıkkat edın dedı bos takım degıl dedı de ertugrul dınlemedı

yıllar once 2 kurus fazla veremeyen demıroren sımdı tonlarca para harcayıp almaya calısıyor gerı
oyuncak olduk ıyıce OYUNCAK
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Lucescu kendi takımını koLay koLay bırakmaz.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

böyle dediğini yutanda bir yönetim hayatta bunulamaz galiba luceyi gönderen kimdi
şimdi bi daha ne konuşması ya çocuk oyuncağı değil

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Beşiktaş'ta II. Lucescu Dönemi Başlamak Üzere!          
03.10.2008 18:19:00
Kafileyle birlikte yurda dönmeyen ve bazı dostlarıyla birlikte Ukrayna'da kalan başkan Yıldırım Demirören şu saatlerde Lucescu'yu ikna etmeye çalışıyor. Medyaspor farkıyla işte ayrıntılar:                      
Lucescu'nun tekrardan Beşiktaş'ın başına geçmeye çok sıcak baktığı, ancak Demirören'e "Şampiyonlar Ligi grup maçlarını tamamlamadan takımımdan ayrılmam doğru olmaz" dediği öğrenildi...
Lucescu'un ileri sürdüğü olmazsa olmaz şartlardan biri de, Beşiktaş'a gelirse, Sinan Engin'in menajerlikten derhal gönderilmesi...
Görüşmeler ve Lucescu'yu ikna çalışmaları şu saatlerde devam ediyor...
Başkan Demirören'in İstanbul'daki yöneticilerini arayarak. "Ertuğrul bırakmak isterse engel olmayın!" talimatı verdiği de sızan bilgiler arasında. Ancak henüz ne başkan ne de herhangi bir yönetim kurulu üyesi Ertuğrul Sağlam'dan istifasını istemedi. Herkes adeta Lucescu'nun ağzından çıkacak "Tamam, geliyorum" cevabına kitlendi...
Yıldırım Demirören, gelişmelere göre yarın İstanbul'a gelecek. Lucescu transferini sağlama almayı başarır, kurt hocadan "geliyorum" sözü alırsa, Ertuğrul Sağlam'ın istifasını isteyeceğine ise kesin gözüyle bakılıyor.

Medyaspor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

rudy1903

kesinlikle luce gelmeli kesinlikle ertuğrul 15 sene sonra gelirse olur ancak öğrenir t.direktörlüğü

husoeagle

asİnİst

kim gelirse gelsin adam teknik dierektörlügün tekniginden alnıo sadece  . . .

salvador

seneryo basladı sinan engin de var bakalım artık nereye kadar
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Guti ORÇ.

keşke gelse diyeceğim ama bi düşünür insan luce neden gelsin...

senin ş.liginde takımın var ligdede iyisin...

ama inşallah gelir..

djinonu

istedigi kadar ugra$sin luce bile gelse kimse kurtaramaZZZZZ

yenerr17

Allah'ım böle bişeyi bu yönetimden beklemem ama gelirse müthiş olur inş. gelir.

ilhan mansız_melis

hiç sanmıyorum geleceğini ama inşallah gelir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Guti ORÇ.

yazıyor yazıyor NTVSPOR da yazıyor... :)

Beşiktaş yönetimi Ertuğrul Sağlam'ın görevine son vermeye hazırlanıyor.

UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında Metalist Kharkiv karşısında alınan 4-1'lik mağlubiyetin ardından yönetim kurulunun maç sonrasında yaptığı toplantıda yönetim kurulu üylerinin çoğunluğunun Sağlam'ın görevine son verilmesini talep ettiği öğrenildi. Bu gelişme üzerine başkan Yıldırım Demirören'in Kiev'e geçtiği ve Shaktar Donetsk'in teknik direktörü Mircea Lucescu ile biraraya geldiği öğrenildi.

Siyah-beyazlı takıma 100. yılında son şampiyonluğunu kazandıran Rumen teknik adamla büyük ölçüde anlaşmaya varılırken, kararın pazartesi günü oynanacak Hacettepe maçı sonrası açıklanacağı gelen bilgiler arasında...

Ertuğul Sağlam'ın Hacettepe maçında takımın başında son kez sahaya çıkması beklenirken, daha önce Shakhtar Donets'ten ayrılacağını açıklayan Mircea Lucescu Beşiktaş'ın yeni direktörü olacak.

Siyah-beyazlı takımı 2002-2004 yılları arasında çalıştıran ve siyah-beyazlı camiaya 100. yıl şampiyonluğu ile UEFA Kupası'nda çeyrek final başarısı yaşatan 63 yaşındaki deneyimli teknik adam, Beşiktaş'tan önce de Galatasaray ile 1 lig şampiyonluğu, 1 Süper Kupa şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final sevinçleri yaşamıştı.

ntvspor