Ana Menü

Şok gelişme... Şeref Yalçın: Sağlam'la bu iş yürümüyor

Başlatan Simurg, Ekim 03, 2008, 11:06:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Şok gelişme... Şeref Yalçın: Sağlam'la bu iş yürümüyor
Beşiktaş yöneticisi Şeref Yalçın, Siyah-beyazlı takımın Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ı ağır bir şekilde eleştirdi
 Beşiktaş yöneticisi Şeref Yalçın, Metalist maçı sonrası teknik heyeti yaylım ateşine tuttu! Takımda formanın adaletli bir şekilde dağıtıldığına inanmadığını belirten Yalçın, "Teknik Direktör Sağlam'ın ya çalıştırma konusunda sorunları var ya da takımın yükünü çekme konusunda sorunlar yaşıyor" dedi!

Maç sonrası büyük bir üzüntü içinde otele gelen Beşiktaş Kulübü'nün yöneticilerinden Şeref Yalçın, yenilgiyi tamamen teknik heyete bağladığını söyledi.

Karşılaşmanın ardından bulundukları otelde basın mensuplarına açıklamada bulunan Yalçın, yenilgiyi tamamen teknik heyete bağladıklarını belirterek, ''Önümüzdeki günlerde bir değerlendirme yapacağız'' dedi.

Futbolcuların da kötü oynadığını kabul eden Şeref Yalçın, ''Ancak düzeni kuran teknik direktördür. Antrenman yapmayan Gökhan Zan kadroda yer alıyor. Değerlendirmeyi iyi yapmak lazım. Birbiriyle oynamayan oyuncular yan yana görev yapabiliyor'' diye konuştu.

Yalçın, Gökhan Zan'ın antrenmanlara çıkmadığını, ama maçlar olunca kadroya alındığını ifade ederek, şunları söyledi:
''Takımda formanın adaletli bir şekilde dağıtıldığına inanmıyorum. Ukrayna takımının adı sanı duyulmamış, ama oynadığı futbol inanılmaz bir tempoda geçti. Teknik Direktör Sağlam'ın ya çalıştırma konusunda sorunları var ya da takımın yükünü çekme konusunda sorunlar yaşıyor. Başkan Yıldırım Demirören, sezon başında teknik heyetin bir dediğini iki etmedi. İstediği oyuncuları kadroya kattı, ama istenilen futbol maalesef çok uzaklarda.''

-''SAĞLAM'IN KENDİNİ TOPARLAMASI GEREK''-
Şeref Yalçın, büyük başarılar büyük hedefler istediklerini ifade ederek, ''Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam sağlam düşünmeli. Her maça değişik kadro her maça değişik sistem. Yönetim olarak kesinlikle teknik patronun işine karışmayız, ama Beşiktaş yönetiminin yaptıkları karşısında Sağlam'ın daha dikkatli olması gerekirdi'' dedi.

Rakip takımın iyi olduğunu, ancak Beşiktaş'ın daha büyük olduğunu vurgulayan genç yönetici, sözlerini şöyle tamamladı:
''UEFA Kupası birinci tur rövanş maçını geçmesi gerekirdi. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın kendini toparlaması gerek. Kendisinden geniş çaplı bir rapor isteyeceğiz. Beşiktaş yönetimi olarak her kötü durumun altından çıkabilecek güçteyiz. Bu günleri atlatacağız. Turkcell Süper Lig'deki şampiyonluğumuz konusunda tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Ertuğrul Sağlam siyah beyazlı kulübün bünyesine uygun hareket etmeli. Hiç bir teknik adama bu kadar taviz verilmedi. Beşiktaş sıradan bir takım değildir.''

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

tcenk

Helal olsun birileri dur ve istifa et demeliydi.
Artık azıyla kuş tutsa bu adamdan beşiktaşa teknik direktör olmaz
Hemen İSTİFA ETMELİ
1903

salvador

kesinlikle katılıyorum tello dinlendir babam adamda ruh kalmamıs
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

IL Capitano

Seref Yalcinin bir kac defa aciklamalarini duydum, bayagi duzgun bir yapisi var..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

SağLam iLe işLer yürümüyor yıLdırım demirören iLe mi yürüyor ?
Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

Açıkcasını Konuşmak Gerekirse Sağlam Bu Yükün Üstünden Gelemedi..

Ulan Ne Hayallerimiz Vardı Final'İ Hedefliyorduk..

İlk Turdan Elendik Lanet Olsun !!

Umutlandırıp,Utandırmayın...
19o3

BJK_Kübra

Her suçu E.Sağlam'a atıyolar peki ya onlarla çok mu güzel gidiyo Demirören geldiğinden beri ne başarımız var ne yapmışız Allah aşkına adamın ne faydası oldu.. Kaç kere hoca değişti ne kadar futbolcu geldi gitti demek ki suçun aslı onlarda bunu neden görmezden geliyolar.. Kendi suçlarını hocalara yıkıyolar yok bu yönetim olduğu sürece Ertuğrul da gitse çok çok iyi oyuncularda gelse bu durum değişmicek.. Bunu gördük ve görmeye de devam ediyoruz..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

biz final beklerken gruplara bile kalamadık yazıklar olsun size keşke hiç almasaydım o formayı helal olsun Seref Yalçın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

husoeagle

bu sözler doğruysa
onlar göndermeden ertuğrul sağlamın kendi istifa etmesi gerekir

gürol

sergen dün diyor ki bu holosko tello delgado cisse avrupa kupalarındaki tecrübelerinden dolayı alındı.ama bişey göremedik henüz.
ne dese haklı sergen.
nede olsa o tek baına chelsea yi londrada yenen adam.
bu takımın yarısını(yıldızların hepsini) topla bi sergen etmez.
forza sergen yalçın
seviyoruz seni
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

gürol

konuyu okumadan yazı yazdım.şeref yalçını sergen yalçın sanmışım.
ma olsun.sergenin dünkü sözlerine katıldığımı belirttim en azından.
forum kusuruma bakmasın.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Non Mollare Mai

Sadece başını gördüm konunun ilk.
Aha baktım -şok gelişme-
Oldu bu sefer istifa etti yönetim dedim, ama salaklık bende.
edit

tcenk

Ertuğrul Sağlam istifa etmeli Beşiktaş için ona verilen şans çok erken verildi.Daha yapması gereken staj dönemi bitmemişti.
Kendi korkularına takımıda esir etti.
Oyun yapısı futbolcuyu gösterir bu kadar hücumcuya defans yaptırmanın sonu da bu herhalde.
Korkak pısırık Ertuğrul bu takımın başında kalmamalı.
Bu saatten sonra teknik adam değişikliği olmaz diyenler şunu sormak isterim

Şu anda Beşiktaşın bir teknik direktörü varmı sizce?

Olmayanın yerine olanı getirmek ne kaybettirir.
1903

+18 !

Alıntı yapılan: tcenk - Ekim 03, 2008, 16:24:39
Ertuğrul Sağlam istifa etmeli Beşiktaş için ona verilen şans çok erken verildi.Daha yapması gereken staj dönemi bitmemişti.
Kendi korkularına takımıda esir etti.
Oyun yapısı futbolcuyu gösterir bu kadar hücumcuya defans yaptırmanın sonu da bu herhalde.
Korkak pısırık Ertuğrul bu takımın başında kalmamalı.
Bu saatten sonra teknik adam değişikliği olmaz diyenler şunu sormak isterim

Şu anda Beşiktaşın bir teknik direktörü varmı sizce?

Olmayanın yerine olanı getirmek ne kaybettirir.
arkadasım senin her yorumun aynı neden bu kadar kasıyorsunki kendini ayrıca sen kimsinki bir zamanlar Beşiktaş'ta ter dökmüş bu forma adına 100lerce gol atmış birine hakaret ediyorsun lafını bilde konus tamam desteklemiyor olabilirsin ama illaki hakaret etmene gerek yok  :ok