Ana Menü

Gerçek şu --> Kadro yetersiz

Başlatan NoPasaran, Ekim 03, 2008, 10:23:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Defans ve forvette yetersiz olduğumuzu düşünmüyorum.
Ama defansımız yetersiz diyorsak eğer ve bu bütçeyle mükemmel bir sağ veya sol bek oyuncusu almak istiyorsak bu PAPA'yı almalıyız..
Buraya yazıyorum, bu adam 2 en fazla 3 seneye Premier'e yol alır.

Orta sahada bütün yükü omuzlarına alacak bi adam yok.
Delgado kayboluyor orada.
Cisse etliye sütlüye karışmıyor, hanım evladı gibi giriyor toplara.
Sağ ve sol kanat yok tamamen. Şöyle topu alıp götürecek, dripling yapacak oynuncumuz yok.

Aslında tecrübesiz olmasına rağmen, sol kanatta Aydın bu işi yapabilir.
Geriye kalıyor sağ kanat oyuncusu ve yırtıcı bir ön libero.

Appiah bu konuda şu an için en uygun isim.
Ama bi girişim yapılacağını düşünmüyorum.
İstanbul Büyükşehir'den Tijikuzu'yu alsak Cisse'den daha iyi oynar.

Sağ kanadada Ankaraspor'dan Özer alınabilir.
Sağ kanat diye hatırlıyorum belki yanlış hatırlıyor olabilirim ama muhteşem bi tekniği var. Ankaralı Messi diyorlar zaten.
Geçen sene Galatasaray anlaşmıştı ama sonra iptal mi oldu, bi şeyler oldu ve alamadılar.

Cisse ve Seriç gidecek, Papa-Appiah(Tijikuzu)-Özer gelecek, inanıyorum muhteşem bi takım oluruz.
edit

saldır beşiktaş

Papa hakikaten süper 1.95'lik boyuna rağmen çok teknik bizimkileri ipe diziyordu
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

apacal99

bobo,delgado,tello,seriç,torman,zan,ertuğrul sağlam hemen kovulmalı ve tabiki yönetim ve sinan engin defolsunlar önce

erkann

Papa gerçektende çok iyi tam bir stoper birde devic vardı sarışın
çok tehlikeli oldu kalemizde

gürol

revizyon şart.imkansız gelebilir ama ben olsam ne yapar eder şu değişiklikleri yapardım devre arasında

cisse yi gönderip aurellio yu alırdım
mehmet topuzu alırdım
delgadoyu ve holoskoyu satar yerine  juninho paulista yı alırdım(maç başına bir freekick ortalaması var.yaşı umrumda değil.
forvete eren derdiyok u alırdım
tello yu,seric i,ibrahim üzülmezi hemen gönderirdim yerine şimdi aklıma gelmedi ama 2 tane iyi adam alırdım biri yabancı diğeri türk.
gökhan zan ı hayrına verirdim biyerlere.
serdar özkana çok çalıma gittiği bir ikinci maçta yedek bekletirdim tekrar ederse satış listesine çekerdim
hakanı rüştüyü ikisini birden satardım anadolu takımlarının kalecilerinden herhangi birini alırdım(zenci olması yeterli)
ertuğrul sağlamı gönderir yerine metalist in hocasını acilen getirirdim

taraftara gelince: madem para çok geliyor ve stada gelemiyorlar indirirm yapardım biletlerde %30-%40 civarında.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

BerkAy1903

Anıl Sana Katılıyorum..

Ama..

İnanç Yokki Takımda.. Kaka Olsa Ne Fark Ederdi Dün Akşam..
19o3

tcenk

Dün sivası koysan o takımdan 4 yemezdi bence
[/quote]
Ver Ertuğrul Sağlamın eline sivası bu sene, süper ligde küme düşürsün.
İddaya da varım
1903

carsi52

Bu cisse devre arasında yoLLanmaLı !
Ben cisse kadar yumuşak top oynayan bi adam görmedim ön libero.
Kız gibi top oynuyor ya
Bölünür senin için uykular!

tcenk

Beşiktaşın kadrosu bol alternatifli ve türkiyenin en iyi kadrolarındandır.
Bu sene usta ellerde açık ara şampiyon olur veya Gs ile fena kapışır.
1903

NoPasaran

Türkiye Liginde sağlamda başarılı olurdu emin ol

Avrupa ARENASI farklı ..

Kesinlikle farklı hemde..

Tecrübe eksikliği yedi birazda bizi..

Yoksa takımın başında ERT değil, Seni beni koysan yemezdi 4 tane
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

t0x19u3

Arkadaşlar Metalist maçını herkes izlemiştir.Benim gördügüm ertugrul yeni bişeyler arıyo bilindik sistemlerden faydalanmak istemiyo.Ama Risk almazsan Hiç birşeyi elde edemezsin.bizde 4 tane forvet war 4ünüde sahaya sürsen 1 tanede adam gibi orta saha oyuncusu alsan inanın yedigimizden fazla gol atarız ama adam gectim tek ön liberoyu 3 tane koyucak utanmasa.Ertugrul hocayı Kişiliği acısından sevmeyen yoktur fakat t.direktörlük bazında kazanacagı cok sey var 2 senelik t.direktoru aldı geldi Beşiktaşın basına koydu nerde gorulmus bu olay..bize tecrubeli bi tane t.direktor lazım.benim düşüncemde luceyi agır basıyo daum denizli yalan benim gozumde.
saygılar..

Mattech

Kadra yetersiz ??? Cok saçma... sen Hala  10 numaraya baglı oyun oynuyorsan.. bu takım.. 10 metre ileri gidemez.. Biz TÜrk milleti Geri kafalıyız Avrumanın 20 sene arkasından Geliyorsuz..  Biz böyle devam edelim.. Geriye dogru gideriz.. Zaten yaptıgımız bir Şey yok 10 numara arıyoruz durmadan..  Ve sayadaki 10 Tane oyuncu Koyun oluyor 10 numarada Coban.. Sistem güzel Böyle devam edin..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..