Ana Menü

Flaş Flaş Flaş! Aurelio Beşiktaş'ta mı?

Başlatan CR7, Ekim 01, 2008, 19:20:51

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

olmayacak duaya amin denmez
aurellionunda ispanyadan kalkip türkiyeye geri dönecegi ihtimali 0
birbirinizi kirmayin bi aurellio yüzünden
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

ilk duydugumda şaşırdım ama gelmesini istemiyorum fenerden adam almaktan bıkmadılarmı bu adam aurelio bile olsa istemiyorum artık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

carsi52;

Onu yine hoş görürüm o ayrı bir konu.Ancak o konuda maçta ne olduğunu bilmiyorum bilmiyoruz. Bugün
İngiltereye top oynamaya gitsen herhalde kendi hemşerine en son saldıracak kişi sen olursun.Ancak dillerini
sadece kendileri biliyor bişey diyemem..

Tabi yaptığının doğru olmadığı kesin o karakter sorunudur ve o kendilerii bağlar.Olayın Beşiktaş klubu ile
alakası olduğunu sanmıyorum..

hüsoeagle;

Bu formayı yeterince gereksiz adam giydi evet haklısın giydi. Ancak bunların hepsi Fenerden gelenler değildi. Mehmet Yozgatlı olsun, Mustafa Doğan olsun, Emre Aşık olsun bunların yanlışını hangimiz gördü.Şimdi Nobre ve Rüştü.İkisinide seyrederken hiç aklıma Fenerbahçe gelmiyor açıkcası. Sorumlular Fenerbahçeden gelen futbolcular değildi sadece. Onları kurtarıcı diye gösteren zihniyette yanlışlık vardı..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

bende onu diyorum volkan bırak artık KURTULUŞ u başka yerlerde arayalım.

carsi52

Tek biLdiğimiz şey aureLio'nun ricardinho'ya kaLLeşce arkadan saLdırması.
Vede bu yüzden bunun gibi şerefsiz şeref yoksunu herifin beşiktaş formasını giymesini istemiyorum.
GaLatasaray formasıyLa ricardinhoya bu hareketi yapsaydı yine aynı şeyLeri söyLerdim.
Sorun fenerde oynaması değil.
Bölünür senin için uykular!

erkann

sametx

arkadaslar ınanmıcaksınız ama bız bu aurelıo konusunu evde aılecek konusuyoduk babam enıstem fln gercekten de aurelıo bjk de cok iş yapar hem cissenın gıtmesıde yabancı kısıtlamasını çözerr aurelıo turk topcu bılıyosunuzz bu arada kımse fenerlı ıstemıyor ama turkıyede de ondan ıyı ön libero yok ugur la ıkısı gercekten guzel olur bence o zmn hem defansıf hemde ofansıf anlamda cok guclu oluruzz hadı hayırlısı
sametx

husoeagle

selçuk inan var diyeceğim ama biliyorum herkes tepki gösterecek ;D

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

sametx

selçuk inandıyosun guzel topcu ama aurelıodan ıyı olsaydı mıllı takımda onun yerınde veya onun yanında oynardı kardesım:D:D
sametx

husoeagle

sende iyi diyosun hoş diyosunda kadroyu fatih terim belirliyo bu faktörü unutuyosun :D
hiç bir şey yapmayan emre varken selçuğu neden oynatsın ;)

IL Capitano

konu nereye gitti , simdi Anilda dalar bir yerden konu Terime dokundu ya  :)

valla Ocak ayina daha cok var, bekleyelim görelim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

husoeagle

sametx

aynen ama gelmesı bence cok ıyı olurr takım tam olur o zmn
sametx

gürol

yorumların hepsini okuyamadım.yalanlandı mı yalanlanmadı mı bilmiyorum
ama okuduğum kadarıyla karşı çıkanlar da var forumumuzdan.
destekleyenlerde var
ben destekleyenlerdenim.
fenerli futbolcu istemeyenlerin başında geliyorum.yalnız bu adam fenerli değil.
Aurelio tuttuğu takım "para"yani profesyonel bi adam.ve mevkisinde bırakın türkiyeyi dünyada sayılı isimlerden birisi.fener bu adamı kovmadı elinden kaçırdı.
biz alabilirsek eğer tam da takımın ilacı olur.hemde TÜRK.
bu transferin gerçekleşmesini çok ama çok istiyorum.
bakalım ne olacak.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/