Ana Menü

Beşiktaş'ta çifte şok

Başlatan pAscAliAnUmut, Ekim 01, 2008, 12:26:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Siyah-beyazlı ekip, yarınki Metalist Kharkiv maçında iki önemli oyuncusundan yoksun olacak. Kaleci Rüştü ile savunmanın kilit ismi Sivok sakatlıkları nedeniyle Ukrayna'ya götürülmeyecek. Rüştü'nün yerine Hakan Arıkan, Sivok'un yerine de Gökhan Zan forma giyecek.

Rüştü ve Sivok yok

Sağ omuzundaki zedelenme nedeniyle dünkü idmana katılmayan tecrübeli kaleci ile sakatlığı tam olarak geçmeyen Çek stoper Sivok, Ukrayna deplasmanına götürülmüyor.

Beşiktaş'ta Rüştü Reçber ve Tomas Sivok şoku yaşanıyor. Sağ omuzundaki zedelenme nedeniyle dünkü idmana katılmayan tecrübeli kalecinin Metalisk Kharkiv karşılaşmasında forma giyemeyeceği için Ukrayna maçı kadrosundan çıkartıldığı öğrenildi. Beşiktaş'ta kaleyi Hakan Arıkan koruyacak.
Siyah -beyazlılarda bir diğer kötü haber de Sivok'tan geldi. Belediye 

[/t]
maçında sakatlanan ve hafta başından bu yana takımla birlikte çalışamayan Çek stoper Sivok'un da Ukrayna'ya götürülmeyeceği öğrenildi. Siyah-beyazlılarda savunmanın göbeğinde Sivok'un yerine Gökhan Zan görev yapacak.

Eyvah Eyvah Eyvah  :46
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

keskinli

bu cok kötü olmus
sakatlanacak zamanmiydi yahu?
bu mactan sonra sakatlansaydiniz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

gerçekten cok kötü oldu ya özellikle sivokun yok olması..

KeePSaKe

Since 1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Madem Sivok oynamayacak bare onun yerine Toraman'ı koymak lazım. Yoksa o deplasmanda Zan'ı oynatmak çok büyük risk olur kalede de hakan'ın olucağını düşünürsek...

pAscAliAnUmut

Bir de orada sahaya defansif ağırlıklı çıkacağımızı varsayarsak...   :46

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ekim 01, 2008, 15:11:20
Madem Sivok oynamayacak bare onun yerine Toraman'ı koymak lazım. Yoksa o deplasmanda Zan'ı oynatmak çok büyük risk olur kalede de hakan'ın olucağını düşünürsek...
Hakan kötü kalecimi sadece bir maçta 8 tane gol yedi diye adamın adı çıktı
Bu maçtada hatasız oynayacağına inanıyorum
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pAscAliAnUmut

Hakan'a kötü kaleci demedim. Ama bana bir Rüştü kadar güven vermiyor ve önünde Zapo-Sivok ikilisi olmadığı için de endişeleniyorum. Hakan'ın yeteneklerini tartışmyorum...

saldır beşiktaş

Rüştü kadar güven vermiyormu  :saskin
Hakan şu ana kadar oynadığı maçlarda gayet iyi oynadı hatasızdı Rüştü gibi tecrübenin olması eksiklik ama ben hakanın iyi oynayacağından eminim önündeki iklide muhtemelen
zapo- toraman zapo- zan olucak sivok'un sakatlanması kötü oldu zapoy'la beraber iyi bir uyum
yakalamışlardı ama gerek gökhan zan gerek toramanın uluslar  arası tecrübesi  olan futbolcular
bu maçta savunmada sıkıntı yaşamayız gibime geliyor...

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

O zaman 2 şok değiL 3 şok var.
Gökhan ZAn bunLardan 3.oLanı.
Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

Paf Takımla Çıksak Geçeriz O Turu..
19o3