Ana Menü

Şeref Görkey (Voleci Şeref)

Başlatan Ozytaurus, Kasım 22, 2006, 06:03:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozytaurus

Efsanelerimizi unutmayalım.

Doğum:1914
Ölüm   : 10 Kasım 2004

Beşiktaşta 1930 yılında oynamaya başlayıp 1950 ye kadar aralıksız forma giymiş, 100. yıl kutlamalarında en yaşlı Beşiktaşlıo Futbolcu olarak yüzüncüyıl meşalesini yakmıştır. Attığı 329 golün 99'unu voleyle atmıştır.
______KaRaKaRTAL____

salvador

izleyemedık ama kesın ıyı oyucuydu
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

black-eagle

eeet izleyemedik ama iiymiş iidir
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

@LAYINA GİDER

burak_bjk

bi maçta normal gol atmış tribünler yuhalamış bu gol yakışmadı sana diye hakeme gidip bu golu sayma voleyle attıgımı say falan demiş.ikinci yarıda hakkı babaya demiş topları yüksekten atın voleyle gol atmam lazım diye hemen sonrasında şık bi voleyle kendini affettirmiş.ŞEREFinizle oynayın HAKKInızla kazanın boşuna degiil bu laf...

herzaman kalbimizdesiniz mekanınız cennet olsun
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

BerkAy1903

19o3

poacher

arkadaşlar böyle tarihimize mal olmuş bi isim için sadece iyiydi şeklinde yorum yapmayalım lütfen. Ben dahil birçok arkadaş var Şeref Görkey le ilgili fazla bişey bilmeyen.Eğer bişey biliyosanız yazın herkes öğrensin yoksa kirletmeyelim topiği
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

carsi52

way bea 99 vole golü mü 1 tane daha atsaydı keşke 100 olurdu düz hesap :D
Bölünür senin için uykular!

ReDDKiTT

99 tane voleyle gol atmış adam . helal olsun... beyler hadi dolduralım topici

Unforgiven

Babalarımızdan duyduk ismini siyah beyaz kliblerde izledim atdiği golleri onun dişinda hiç izlemek kısmet olmadı, ama sunu biliyorum 329 gol atmak ve bunun 99 tanesi vole ile atmak kolay olmasa gerek,o zamanda futbol mu vardı diyenlere o zamanda futbolcular olan takımlara göreydi :) herkes dişe dişti yani?
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

@LAYINA GİDER

voleleri müthişti öyle derler tabi

freedom forever

acaba siyah beyaz da olsa videoları yok mu ? ya da fotoları  paylaşalım arkadaşlar
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

alper_1903

bayaa iyimis ya voleci
ya simdi böyle bi efsane futbolcu olsaydi bizde avrupaya gidebilirmiydi acaba
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

k@rt@l

attığı gollerin çoğunu voleyle atmış helal olsun adama
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü