Ana Menü

Eylül AYININ en 'iyi' Futbolcusu **Zapotocny** secilmistir

Başlatan [KralKartal], Eylül 29, 2008, 20:07:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Zapotocny, Sivok ve Nobre bana göre Eylül ayının en iyi 3 futbolcusuydu ama Zapo bir adım daha öne çıktı performansı ile....

+18 !

kesinlikle zapo savunmayı tek basına toparladı resmen..

saldır beşiktaş

Zapo takide en formda futbolcumuz ronaldo zago ikilisinden sonra ilk kez savunmamız bu kadar sağlam gözüktü eğer bir tane tercih hakkım olsaydı Bobo derdim...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

kartal-39

Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

delgado1008

Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

NoPasaran

Çok az oynadığı için Gökhan Zan diyorum  :ahaha

Hep orada kal, yılın topçusu ol  :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Asla Aydın
Asla Holosko

olamaz...

2 side Eylülün belkide en etkisiz adamları..

Rüştü, Bobo , Nobre, Sivok iyidiler kuşkusuz

Ancak

Zapo tek kelimeyle Eylülün en göze batanı idi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

bence zapo.

ya ben nobreyi nedense bi türlü iyiler kategorisine koyamıyorum.
sadece mücadele etmekle olmaz. tamam mücadelenle taraftarın hoşuna gidiyo olabilirsin. ama senin görevin gol atmak. nasıl ki diğer futbolculara kızıyorsak beklentileri karşılayamıyo diye nobreyede kızmalıyız. sen mücadeleni gollerinle süsle o zaman ayın futbolcusu ol

KeePSaKe

Since 1903

husoeagle

saldır beşiktaş

koştu mücadele etti goller attı daha ne yapsın  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

apacal99

ben de zapo dedim.  bence zapotocny iyi bir savunma oyuncusu ama mükemmel değil. 3 yıldır  toraman ve zan faciasından sonra  bize mükemmel görünüyo.haklı değil miyim arkadaşlar.3 yıldır defans oyuncusugörmedik

yenerr17

zapo zapo zapo

zagotocny :) helal olsun gerçekten ilk defa zagoya rakip olabilecek bi defans gördm beşiktaşımda ayın futbolcusu zapo bence de süper kademe anlayşı top bırakmıyo rakibe devam böyle zapo :)