Ana Menü

Bülent Yıldırım:Kusura Bakmayın!

Başlatan CR7, Eylül 27, 2008, 23:02:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Sağlam: "Hakem Gelip Özür Diledi"           
27.09.2008 21:31:00
Ertuğrul Sağlam, berabere kaldıkları İstanbul B.B maçı sonrası koridorda karşılaştıkları hakem Bülent Yıldırım'ın kendisinden özür dilediğini belirtti.                      
Ertuğrul Sağlam, maç sonrasında düzenlediği basın toplantısında, ligin 5.  haftası sonunda 2 puan yitirdiklerini belirterek, ''Beklemediğimiz puan kayıpları oldu. Maç öncesi moral motivasyon üst seviyedeydi. Maçla alakalı çok hoş duygularımız vardı. Skor 1-0 iken final paslarını iyi yapsak farkı açabilirdik. Ancak 2 puanı kaybettik'' dedi.

Oyunun genelinde dönem dönem iyi oynadıklarını ifade eden Sağlam, şöyle  konuştu:

''İyi oyunumuzu maçın geneline yayamamak üzüntü verici. İkinci yarıda da kullandığımız yan toplarda net pozisyonlarımız vardı ama yapamadık. 2 tane filelere giden topumuz vardı. Biriyle alakalı çok iyimser değildik. Ama hakemin vermediği bir pozisyon var. Kimle konuştuysak herkes net şekilde 'Gol' dedi. Şayet öyleyse yazık oldu. Ligde geçen sezon bu sıkıntılar vardı. Sıralamayı 1 puanın veya 1 golün etkilediğini düşünürsek bu konuda çok sıkıntılar yaşayan bir takım olduk. Pozisyon olumsuz şekilde değerlendirildi. Puanımız gitti. Gol olup da hakem böyle değerlendirdiyse yazık oldu.''

Sağlam, 2 Ekim Perşembe günü Ukrayna'nın Metalist Harkov takımıyla yapacakları UEFA Kupası 1. tur rövanş maçı öncesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni yenip moral bulmayı amaçladıklarını dile getirerek, ''Ama böyle sonuçlar da var. Bu maçın olumsuz etkilerinden sıyrılıp tam anlamıyla bizi gruplara taşıyacak maça hazırlanmalıyız. Bunu da yapacağız. Bizi zorlu bir rakip bekliyor. Bunun üstesinden gelmek için toparlanmamız gerekiyor'' diye konuştu.

''HAKEM 'KUSURA BAKMAYIN' DEDİ

Nobre'nin attığı golü saymayan hakem Bülent Yıldırım ile bir konuşma yapıp  yapmadıkları sorusunu üzerine Sağlam, ''Bir konuşmamız olmadı. Ancak koridorda  sadece 'Kusura bakmayın' dedi. Bunları geçen sezon çok dinlediğimiz için  alışığız'' diye yanıtladı.

Maçın ortamı konusundaki soruyu yanıtlayan Sağlam, şunları söyledi:

''Maç oynamak için çok olumsuz hava vardı. Seyirci olmadı. Bu olmayınca işin zevki olmuyor. Seyircinin olmaması için de herkes elinden geleni yaptı. Tam iftar saatinde, uzak mesafeye koyunca, bir maçta herkesin beklediği gibi futbol oynamak için olumsuz bir atmosferin olduğunu düşünüyorum. Hoş olmadı. Ama bizim gibi takımların 'Seyirci yoktu, rüzgar vardı, saha uzaktı' gibi gereksiz mazeretlerin arkasına sığınmaması lazım. Her şekilde bütün engelleri geçmek zorundayız. Bu, hakem faktörü olsa bile. Hakem, kötü bir maç yönetse bile aleyhimize gelişen olayların üstesinden gelmeliyiz.''

Maçta sakatlanan Sivok'un durumuna değinen Sağlam, ''Önemli bir sorunu yok. Sivok'un arka adalesinde gerilme var. Perşembe günü için durumuyla ilgili konuşmak doğru olmaz. Yarın durumu netleşir'' dedi.

Son maçlarda forma giymeyen Ali Tandoğan konusundaki soruyu ise Sağlam,  ''Ali Tandoğan'ı Antalyaspor maçında oynattık. Kadroda yer veremedik ardından. 22 kişilik geniş kadro var. Üzülerek de olsa çok iyi çalışan ve iyi durumda olan oyuncumuzu bile kadroya alamıyoruz. Bu demek değildir ki ondan memnun değiliz, onu bir kenara atmışız'' diye yanıtladı.

Beşiktaş, yarın basına kapalı yapacağı antrenmanla Metalist Harkov maçının  hazırlıklarına başlayacak. 

Kaynak: AA        
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

özür dilemesi puanlarimizi getirmez ama hatasini kabul etmesi büyük erdem
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

ÖzürdiLedin ne oLdu uLan yedin puanımızı :oklava
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Diledinde ne oldu!..

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 27, 2008, 23:05:32
özür dilemesi puanlarimizi getirmez ama hatasini kabul etmesi büyük erdem

O kadarınıda yapsınlar! Bariz bir pozisyondu çünkü..Sanırsam o golde yan hakem santraya doğru koşuyordu.. Hiç konuştu mu acaba yan hakemle?Çünkü Delgado hakeme onu gösteriyordu..!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

BJK_Kübra

maç gittikten sonra özür dilese nolur..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

djinonu

basladi ayni oyunlar yazik hasan doganin hayalleri suya düstü....
gs & fb birincilikten geri düstü birakirlarmi besiktas gibi bir kulübe birinciligi?

ZeMaHŞeR

ezikler ve cincon dururken bizi şampiyon yaparlar mı?
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ismail9

Al o düdügünü ..........
Allah belamizi versin dedik kimilerine dokundu(erman sansal)
hakklilar Allah belanizi versin demeliydik dimi

eRe

umarım bır basın toplantısı duzenleyıp ozur dıler camıadan yoksa yolda gorup kusura bakmayınlar olmaz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Diledinde ne oldu puanımız verildi mi bize ? hakemliği bırak sen en iyisi Bülent Yıldırım !
Since 1903

carlito1903

Ulan iki senedir yönettiğin her maçımızda doğradın resmen bizi, öyle kuru bi özürle kendini affettireceğini mi sanıyorsun...

Seni Allah'a havale ediyorum, milyonlarca insanın ahını aldın beter olursun inşallah...

Non Mollare Mai

Vermeyin lan şunu bizim maça vermeyin sıfatını tokatlıdığımının herifini.
Adam her maç yaktı bizi ya. Ulan bi insan bu kadar mı haysiyetsiz olur.
Mubarek ayda aldığın beddualar umarım canını yakmaz.

Sezon sonunda söke söke olmasada dürte dürte o kupayı alacağız lan !

Bu şerefsizlere bu köpeklere inat o kupayı alın !
edit

astbjk1903

ben bole aferdersiniz serefsiz haysiyetsiz bir adam gormedim. cildirmamak elde degil gormedim diyor bi de ulan görmediysen niye düdük caliosun 2 pozisyon da nizami gol yönetim uyuma artik agirligini koy bu ne ya samar oglanina donduk her sene ayni artik utaniyorum yani rezil ettiniz besiktasi ne gerekiyosa yapin ezdirmeyin besiktasimi serefsizlerin ve serefsizliklerin karsisinda
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Alp Erdem

bülent yıldırım diye hakem tanımıyorum,hakem olsaydı gollerimizi verirdi

Mattech

ARtık Yabancı Hakemler Yönetmeli Türkiye ligini..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..