Ana Menü

Bülent Yıldırım:Kusura Bakmayın!

Başlatan CR7, Eylül 27, 2008, 23:02:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Beter oL uLan Beter Ol. !!

Geçen Senede Aynısı Oldu Bu Senede Anısı..

BU LİG İÇİN FAZLA "ŞEREF"LİYİZ !!
19o3

pAscAliAnUmut

Ulan yüzsüzlüğe bak. Özrü kabahatinden büyük. Ben poziyonlarda karar doğru zannediyordum ama izleyince farkına vardı. Daha 5. haftadan başladılar of of
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

erdibatmaz

özür dilemesi hiç bişey dememesinden iyidir ama milyonlarca kişinin değerleriyle ilgili ciddi ve yanlış bir karar vermek... biraz zor olması gerek.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Şerefsiz ya dalga geçmiş bi de hay seni hakem yapana ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

İnönü'de bu hakemlere iyi şov yapılacaktır. Hacettepe maçını sabırsızlıkla bekliyorum..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Adriano

Ne kusuru yahu, insanlık hali dimi (:
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

salvador

teşekkür ederiz özür dilediniz dilediniz diye artık seni ve senin gibi olanları bjk maçında görmek istemiyoruz ve
baskan cıksın bundan sonra inönüye gelecek hakemlerin can güvenligi bjk spor klubüne ait degildir desin bak ozaman gör nasıl hatasız oluyorlar helal olsun AZİZ YILDIRIM a yapıyor yaptırtıyor dediğini bizde böyle başkan istiyoruz sesiz kalarak degil !!!
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Kartalizmatik

Kusura bakmayın.Her Türk hakeminin olduğunu gibi benimde bir fiyatım var!
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ZeMaHŞeR

ALLAH seni karşıma çıkartmasın Bülent Yıldırım  >:(
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

hakemligi birakmislarin faul dedigi pozisyonda hataliydim diyebilmek erdemdir
tebrik ederim kendisini,puanlarimizdan olduk ama hatasini kabul edende kötü niyet aramayiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ZeMaHŞeR

abi geçen sene Rüştü'yü atan bu , toraman'a karşılık rakipten oyuncu atan bu , dün golümüzü vermeyen bu... Hepmi bizi buluyor ya... adamın sanki bize nefreti var...

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: MuRaT - Eylül 28, 2008, 00:37:38
ezikler ve cincon dururken bizi şampiyon yaparlar mı?
olucaz abi olucaz bu şerefsizlere inat  şampiyon olucaz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ZeMaHŞeR

inşallah kardeşim.. tabi dün kazansak eziklerin 7 puan önüne geçicez.. biri geçirmem dedi.. dediğinide yaptı...

CR7

Alıntı yapılan: MuRaT - Eylül 28, 2008, 14:11:25
abi geçen sene Rüştü'yü atan bu , toraman'a karşılık rakipten oyuncu atan bu , dün golümüzü vermeyen bu... Hepmi bizi buluyor ya... adamın sanki bize nefreti var...

yok ondan değil de
rakip takımın başkanıyla bi soyadı bağlantısı var ya
bir de cuma o takım yenildi ya
...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK), İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş maçını yöneten hakem Bülent Yıldırım'ın maçtan sonra Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'dan özür dilediği iddiasının asılsız olduğunu açıkladı.

MHK'den yapılan yazılı açıklamada, karşılaşmadan sonra hakem Bülent Yıldırım'ın, Ertuğrul Sağlam ya da herhangi bir kulüp sorumlusuyla arasında bir diyalog yaşanmadığı vurgulandı.

Açıklamada, şöyle denildi:

''Atatürk Olimpiyat Stadı'nda dün akşam oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş maçının bitiminde, maçın hakemi Bülent Yıldırım'ın Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'dan 'pardon' diyerek, yaptığı gol iptali ile ilgili özür dilediği yolundaki iddialar tamamen gerçek dışıdır.

Hakem Bülent Yıldırım'ın, maç bitiminde Beşiktaş Teknik Direktörü Sağlam ya da herhangi bir kulüp sorumlusuyla arasında hiçbir diyalog gerçekleşmemiştir.''

yalanlanmış ulan bide artislik yapıyorlar ya sabır
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan