Ana Menü

İ.Kaş:''Beşiktaş'ın kapısı bana her zaman açık''

Başlatan carlito1903, Eylül 23, 2008, 10:37:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

atv'ye konuşan İbrahim Kaş, "Beşiktaş'ın kapısı bana açık. İspanya'ya gitmeyeyim diye annem ve akrabalar direndi. Zapotocny süper transfer. Başarılı olacaktır" dedi..

Beşiktaş'tan ayrılarak İspanya 1. Ligi ekibi Getafe'ye giden İbrahim Kaş, İspanya'da atv spor müdürü Selçuk Manav'a konuştu.

İşte Kaş'ın satırbaşına çıkan sözleri:

* İSPANYA Ligi, Türkiye Ligi'ne benzemiyor. Defans anlayışı burada çok farklı.

* BURADA stres yok. Mesela soyunma odasında müzik çalıyor. Bu çok hoşuma gitti.

* İSPANYA'DA maç öncesi kamp diye birşey de yok. Karşılaşma günü toplanılıp maça güle oynaya gidiliyor. Stres ortadan kalkıyor.

* TEKNİK direktörümüz benimle sürekli İspanyolca konuşuyor. İlgisinden çok memnunum. Burada başarılı olacağım.

* İLK geldiğimde ağladığım günler oldu. Yavaş yavaş alışıyorum. Ülkemi özlüyorum.

* KARARI almam zor oldu. Annem hiç istemiyordu ama Koray Avcı onu ikna etti. Gitmeyeyim diye tüm akrabaları arattırdı.

* BEŞİKTAŞ'TAN kötü ayrılmadım. Yöneticiler 'sana her zaman kapımız açık, bir sorunun olursa bizi ara' dediler.

* ZAPOTOCNY çok iyi bir oyuncu Gelmiş yabancılar arasında en iyilerinden olacak.

* ERTUĞRUL hoca gençler için büyük şans. 'Beni oynayabileceğim bir yere gönder' dedim ama bırakmadı ve oynattı.

* TİGANA zamanında ben Fahri Tatan ve Serdar çok çalıştık ama bize forma vermedi. Kadroyu isimler üzerine kuruyordu.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

canavar_bjk

inşallah Nihat Kahveci gibi olursun yolun acık olsun ibo ...
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Guti ORÇ.