Ana Menü

Bilet Fiyatları Hakkında

Başlatan husoeagle, Eylül 19, 2008, 11:53:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

ya dün aklıma bi şey geldi
şimdi bilet fiyatları pahalı olduğu için çok fazla seyirci gelmiyo ya
bilet fiyatları biraz aşağı çekilse o boş koltuklarda dolsa acaba bilet fiyatlarının aşağı çekildiği rakam boş koltukların olduğu rakamı geçermi
yani kara geçermiyiz
bunu düşünen bi yönetici varmıdır.
sizce böyle yapılsa daha doğru olmazmı 

Kartalizmatik

O zekaya sahip bir yönetici yokki.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

keskinli

seyirci cekmek icin fiyatlarin düsmesi sart
kale arkalarindan biri 10 lirayi gecmemeli,2.kale arkasi 20 lirayi gecmemeli
ayrica seyirciiden para kazanma isini biraksinlar,seyirciden degilde sponsor gelirlerini artirmalilar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

husoeagle

maça gitmek isteyipte bilet fiyatı yüzünden gidemeyen bir çok insan var bu da tribünlerin boş okalmasına sebep oluyo.
halbuki bilet fiyatalrını düşürürsen o boş koltukları da dolduracaksın.

eRe

bunun hesapları o kadar basıt kı
herhalde bır malıyeden anlayan bı ısletmeden anlayan vardır yonetımde
ama ıste mantıkları pahalı olunca para kazanıldıgı dusuncesınde
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

1 tane yönetici yok işte bunu düşünebiLen.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ist.hatirasi/3-4

zaten bu fiyatlarla 35 bin'in parası çıkıyor.adamların derdi taraftar mı para.düşünürler ama işlerine gelmez
YÖNETİM İSTİFA !!!

Alp Erdem

ya yöneticiler düşünmez bunu onlar parayı düşünüz

rudy1903

bilet fiyatları pahalı ya kesinlikle pahalı ve bu pahalılık saçma sapan bişi anlamsız..
localardan numaralıdan para kazan kardeşim.sponsor gelirlerini arttırırsın para kazanırsın ama seyirciden bekleme bukadar geliri.yazık maça gidemeyen asgari ücret alan bir sürü insan var.gerçi boşuna yazıyoruz bu forumları okuyan bir tane yönetici yoktur emin olun.kendin çal kendin oyna gibi bişi bu yaptığımız ya neyse ...
tarafımızı belli edelim de biz..adam 450 ytl maaş alıyor kiramı vericek çocuklarına elbise mi alıcak yemek mi yicek maça mı gelicek soğutuyorsunuz kardeşim soğutuyorsunuz.gariban kesimi beşiktaştan uzaklaştırdınız yazıkkk yazıkk çok yazık 

rudy1903

bilet fiyatları pahalı ya kesinlikle pahalı ve bu pahalılık saçma sapan bişi anlamsız..
localardan numaralıdan para kazan kardeşim.sponsor gelirlerini arttırırsın para kazanırsın ama seyirciden bekleme bukadar geliri.yazık maça gidemeyen asgari ücret alan bir sürü insan var.gerçi boşuna yazıyoruz bu forumları okuyan bir tane yönetici yoktur emin olun.kendin çal kendin oyna gibi bişi bu yaptığımız ya neyse ...
tarafımızı belli edelim de biz..adam 450 ytl maaş alıyor kiramı vericek çocuklarına elbise mi alıcak yemek mi yicek maça mı gelicek soğutuyorsunuz kardeşim soğutuyorsunuz.gariban kesimi beşiktaştan uzaklaştırdınız yazıkkk yazıkk çok yazık 

djinonu

Cem Goren

başımızda zaten adam gibi bu düşünceye sahip bir yönetici olsaydı metalist-konya-brjeg maçlarında bir tane bile boş koltuk kalmazdı
yeni açık-20
eski açık-15
yapma zor bişey galiba
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

geçen sene rizespor grup maçında(higuain gol atmış 1-0 öne geçmiş ama 2-1 yenilmiştik)15 YTL'ydi yeni açık.

demek ki bu fiyatlarla da olabiliyor ama yapmıyorlar işte
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BjKcArsi54

Alıntı yapılan: husoeagle - Eylül 19, 2008, 13:24:16
maça gitmek isteyipte bilet fiyatı yüzünden gidemeyen bir çok insan var bu da tribünlerin boş okalmasına sebep oluyo.
halbuki bilet fiyatalrını düşürürsen o boş koltukları da dolduracaksın.

aynen katılırıyorum ben mesela bi maca gelmeye kalksam sakaryadan kapalı üste girdigimi varsayalım 70-75 bi normal mac e bunun yol parası yemeği vs. bi öğrenci icin zor durum oluyo ki ben yine yakınım sakarya uzak bi yer değil uzak olan arkadaslar icin düsünemiyorum bile...