Ana Menü

Korkaksın Ertuğrul Sağlam Hemde çok korkak.............

Başlatan tcenk, Eylül 16, 2008, 10:27:13

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Artık açık açık yazmanın zamanı geldi.Ertuğrul Sağlam sen korkaksın Bu kadarıda olmaz ama
sen hem korkuyorsun hemde korkunu abartılı yaşıyorsun kendine gel kardeşim böyle oyunmu olur.3-0 5-0 yenil ama bizim ruhumuzu temsil et.

Türkiyenin en kral forvet hattını verdi bu yönetim bu adama, şimdide tutturdu tek forvet diye en güçlü hattımızı darma dağın etti 3 tanesini aynı takıma koysan karşı taraf düşünecek ben bunları nasıl durduracağım diye ama,
bizim ki ne yapıyor normal bir takıma bile kendi sahasında 6 defansla oynatıyor 1 de kaleci 7 kalan 4 kişiyede savunmaya yardım edin diyor ehhh ne ala golleri kim atacak. bu takım 4-3-3 oynamalı bana göre sana göre başka oynamalı ama kendi sahasında 6 adamla savunma yapmamalı.Tarih hiç yazmaz savunma yaparak kazanan bir türk takımını, bizim yapımıza ters düşünme şeklimize ters. Trabzon maçında 35.dakikada dua ediyorum: "Allahım lütfen ilk yarıda bir gol yiyelim" diye. Ya değilse bu Ertuğrul bu maçı beraberliğe bağlar işin kötü tarafı bunuda başarı olarak karşımıza getirir dedim o daha fazlasını yapıp üstüne futbolcuları eleştirdi.
Senin oynadığın sistem neki kimi suçluyorsun cocuklara ileri çıkmamaları konusunda o kadar baskı yapılıyor ki bu rahat rahat anlaşılıyor ya değilse Aydın Milli Takım'da farklı Beşiktaş'ta farklı oynamaz değil mi? Adam milli takımda yıldız bizim maça bakıyorum bu şekilde aynayacaksanız bu adamı çıkarmanız lazım, ilk 25 dakikada aydın bitti zaten.
Takım teknik direktörü olmadan oynasa 2 kat daha başarılı olacak.
Daha önce yazmıştım tekrar edeyim
Korktuğun tüm maçları Beşiktaş kaybetti
Liverpola giderken korkudan dizlerin titredi takımı öyle bir oynattın tarimizde görülmeyen bir olayı yaşattın bize
Fransız takımını sen korkamasan orada yenebilirdik.
Porto maçıda aynı
içeride de korktuğun takımlara sürekli kaybettin
Bak şöyle yapalım senin korkuğun maçlara takımı sen hazırlama zaten yeniliyoruz.

Beşiktaş takımı bu sene harika denilecek kadar iyi buradan çıkacak başarısızlık tamamen Ertuğrul sağlama ait olacak bu beğenmediğimiz yönetim bu sene güzel bir takım kurdu bana göre

ŞU AN TAKIMIN EN ZAYIF HALKASI ERTUĞRUL SAĞLAM

Not:Kişilik olrak Ertuğrulu hepimiz severiz buna yorum yazak arkadaşlardan hocalık tarafına bakmalarını rica ediyorum zira kişiliğini eleştirmedim..
1903

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carlito1903

Haksızlık ediyorsunuz Ertuğrul hocaya, korkak futbol falan oynadığımız yok Trabzon maçında son dakika da bi gol bulsak ve maçı kazansak kimse Ertuğrul korkak futbol oynatıyor demezdi...

Günah keçisi aramayı bırakın, Trabzon iyi takım açık oynayıp maçı da kaybedebilirdik sonuçta, daha ligin 3. haftası ligin en formda ve hazır takımlarından biriyiz ama yine başkalarının yapmaya çalıştığını yapıp kendi kendimizi yiyoruz...

Şimdi tek forvet çift forvet muhabbetleri de başlar hemen, siz yazmadan ben söyliyim geçen sezon çift forvet tek ön libero oynadık ta ne oldu ?

Eleştirelim ama böyle değil, bi daha ki maçta sizin deyiminizle ''korkak'' olmayan bi futbol oynasak ve yenilsek o zaman da ''sen napıyorsun hoca delirdin mi'' diyeceksiniz...

Biraz sabredebilirsek başarıya ulaşacağız ama bizde ki taraftar zihniyeti yıllar geçse de değişmeyecek malesef...

Cem Goren

korkaklıkla bağdaşlaştırmak yanlış ama oyuncu tercihlerinde birazcık çekingenlik göze çarpmıyor değil tamam ts maçında nobreyi çıkarıp boboyu alman manyıklı olabilir oyun sistemini bozmaman açısından ama en azından inönüdeki rahat sayılabilcek maçlarda çift forvet oynada birazcık daha zevkli bi maç izleyelim

@burak abi
dediklerinde bence sonuna kadar haklısın ertuğrul hoca çift forvete döndüğü an ts bi gol atsa bugun burada baska şeyler konuşuyor olacaktık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kartalizmatik

Bu Türkiye'de herkes kendini teknik direktör sanıyor.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

keskinli

yazinin haklilik payi cok genel anlamda,erugrul hoca koca bi seneyi kabettirdi korkak futboluyla gecen yil
ama gecen bi yorum okudum burada,galiba husoeagle arkadasimiz yazmisti,tek forvetle oynuyor gibi gözükseekde arkadan gelen futbolcularla 4 lü forvete dönebiliyoruz
simdi düsünüyorum trabzon macinda solda aydin sagda seradr biraz daha iyi olsalardi,delgado ortada kaybolmasaydi oyunumuz böyle cirkin görünürmüydü?
hocamizin hatalari yaninda hic bi sey oynayamayan aslarimizida yorumlasak daha dogru olur diye düsünüyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

TurkishTank

once durdurcaksin sonra aticaksin...zamaninda lucescu boyle sampiyon yapti bizi... ertugrul'un ustune fazla gitmenin bi mantigi yok...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

BerkAy1903

Bence Haksızsın...

Risk Alıp Yenileceğimize Trabzon Gibi Ligin En zorlu Deplanmanından 1 PuanLa Dönmek MantıkLı oLsa Gerek..
19o3

Alp Erdem

adam koskoca beşiktaşı çalıştırıyor. mutlak bi bildiği vardır

ata vicente

Bırı Ertugrula koskoca Besıktas Jımnastık Kulubunu calıstırdıgını hatırlatsın...

Kralkartal21

Bu takımın şampiyon olucağına bu forumda en çok ama en çok inanan birisiyim..

Ama

Bu futbolla oynarsak ve 90 da bulacağımız şansa gollerle şampiyon olucaksak..

Kalsın!

Umarım E.Sağlam bu oyun anlayışını değiştirir.. Anadolu takımı yönetmiyor burda!..

Neyse artık önümüzdeki maçlara bakıcaz..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

melankolizm

*4-3-3 te ısrarcıyım bu sene .  ama böyle şampiyon oluncaksa sorun yok yani.  İnönü'de korkak oynayamayız buna sabrımız yok.

Rüştü
Serdar  İbrahim T. Zapo İ. Üzülmez
                        Cisse
              Delgado       Tello
        Holosko      Bobo      Nobre       

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

[KralKartal]

Cisse
              Delgado       Tello
        Holosko      Bobo      Nobre       

bu kadro ile 3 atarsan 5 yersin...
Cisse zaten defansi kuvvetli bir yapiya sahip degil,
duz oyuncu... Oraya saglam adam lazim, APPIAH gibi
ki olsa bile, zorlanir... 5 tane hucum agirlikli oyuncular var,
ORTA saha SIFIR yani... bu kadro ile anca UZUN toplar ile
hucum yapabilirsiniz (bir zamanlar DAUM'un FBdeki taktigi gibi)
paso ceza sahasina ortalar.. Ki orta saha olmazsa, burayi uzun toplarla
gecmen gerekecek... Kontralar yiyebilirsiniz..
kagit uzerinde hersey hos, ama o kadar kolay mi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İDEAL KADROMUZ

4-4-2 olmalıdır bence..

Şu an oynanan kadro 4-5-1 dir. Dallandırma yapmaya gerek yok

4-5-1 oynayıp çok iyi hücüm pekala yapabirsin ancak

o orta sahadakji 5 adam farklı bir 5 adam olmak zorunda..

Sistemleri çaklı düşünmememliyiz..

İyi bir 4-5-1 de zaten

Hücuma kalkarken

Sitem

2-5-3 e dönüşmesi gerekir..

SAĞ VE SOL BEKLER İLERİ ÇIKAR

SAĞ VE SOL KANATLAR İLERİ DESTEK VERİR

Ama ama ama

Bunlar malesef mevcut kadro ile olmuyor...

Aşk bu Aşk !

volkanca.net