Ana Menü

ikinci Yavru Kartal geldi (resim)

Başlatan IL Capitano, Eylül 15, 2008, 21:57:43

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Bundan tam on ay önce babami kaybettim, 15 Kasim tarihinde.
-Patron hani hep soruyordun ya neden Turkiyeye gitmiyorsun diye iste bu yuzdendi,
babamla her zaman yaptigimiz seyleri yapamamak cok zor olacagi icin.Söz vermistim sana anlatacagim diye iste sözumu tuttum.Ben babamdan cok sey ögrendim, benim akil hocamdi,humanistti, insanlara insan gibi davranmasini ondan ögrendim.

Sizi cok yormadan,  basliktan anlasilacagi gibi Allah kismet ederse subat ayinda baba olacagim, bugun "Yavru Kartali" ultra-resim (?) de görduk, vucuda göre buyuk kafasi  :) , hic durmadan hareket eden elleri vede ayaklari, bize göre iki kat daha hizli atan kalbiyle hayatimizin degisecegi kesin.

Bu guzel haberin serefine bu cuma esimle Istanbula gidiyoruz, Bebek daha dogmadan bir Inönuyu hissetsin, biraz önce yazdigim gibi hayatimiz degismeye baslamadan bir Inönuye gitmek gerek. :ok

Bu konulari sizinle paylasmamin sebebi dunyanin neresinde olursa olsun, hayat insana bazen cok acimasiz olsada hic bir zaman umutlarimizin tukenmemesi gerek.Ne kadar yanlis olsada bundan 10 ay önce icimden Allaha isyan etmek geliyordu ama bugun aldigimiz haberle daha dogmadan bebek icimdeki baba acisini omuzlarimdan aldi.

Insallah "Yavru Kartal" annesine , babasina, millet(ler)ine vede Besiktasa faydali bir insan olur.
vede umarim bu yazimla sizi yormamisimdir.

Isvec Kartali - Cem

ps.eger yapabilirsem pazar antep macinda "Yavru Kartal Geliyor" diye pankart acmaya calisacagim. :hayde
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

Hayırlı olsun Cem abi
Umarım yavru kartal sana annesine,vatana,millete,beşiktaşımıza yararlı bir birey olur
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

burak123

allah analı babalı büyütsün cem abi

IL Capitano

Tesekkur ederim  darisi bir gun hepinizin basina..
Yazimda patron diye hitap ettim kisi, Ahmet abi  - Keskinli.

Kralkartal21

Umarım yavru kartal Vatana ve Millete hayırlı bir evlat olur..

Allah analı-babalı büyütmeyi nasip eder inşallah..

Tebrik Ederim..

Bu arada pankart yapma işini çok ciddi bir şekilde düşün derim..Büyüyünce çocuğuna gösterirsin ve onun o anki mutluluğunu hayal edebiliyorum..
Geleceğimi tüm inönü biliyormuş diye konuşur ve arkadaşlarına bir ömür boyu anlatacağı bir anısı olur..

Gerçektende çok güzel olur ya.. :)

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

IL Capitano

Yapmaya calisacagim Kubi ama pankarti nasil iceri sokarim filan bakalim biraz kafa yoracagiz.

Guti ORÇ.

Allah analı babalı büyütsün cem abi..hayırlı  bir evlat olur inşallah...

bu arada baban için başın sağolsun...

keskinli

iste dünyanin hali
birileri gidiyor birileri geliyor,bi sevdigimizi alan Allah daha cok sevecegimiz birini yolluyor
iste gercek mucize bu bence,yoktan varolmak
Allah hem anneye hem yavru kartala saglik versin
hepinize birden uzun ömür versin
pankart konusunda sana yardim edecek birileri cikar bu forumdan mutlaka
antep macina gidecek olan vardir kesin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

melankolizm

Allah analı-babalı büyütsün öncelikle.

öyle pankartlara bir şey demiyorlar  ama vücuda sarıp tuvaletlerde :D hazırlığını yapabilirsin :D

KeePSaKe

Allah analı babalı büyütsün abi ilerde onunda sağlam bir Beşiktaş lı olacağı kesin :)
Since 1903

eRe

tebrıkler abi
allah analı babalı buyutsun
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

forma alirsan 21 olsun :)

Yavru kartalimizda hayirli olsun...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Non Mollare Mai

Çok sevindim Cem abi.. :)
Gerçekten muhteşem bir mutluluk olsa gerek.
Umarım Allah bizede yaşatır bu mutluluğu.
Yavru kartalın bahtı açık olsun, Allah onu kazalardan-belalardan saklasın ve analı babalı büyütsün.

Bu arada, isim düşündün mü ? :)
edit

IL Capitano

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 15, 2008, 22:50:22
pankart konusunda sana yardim edecek birileri cikar bu forumdan mutlaka
antep macina gidecek olan vardir kesin
aslinda tam olarak bilmiyorum ama bu konuda bana yardimci olabilecek adasim Cem (CHEM) var , oda hic gözukmuyor..Benim ki sadece bir dusunceydi bakalim..

Alıntı yapılan: Non Mollare Mai - Eylül 16, 2008, 02:25:01
Bu arada, isim düşündün mü ? :)

Herkes kiz cocugu olacak diyor , hemsire dun yuzde 80 kiz olur dedi..Erkek olursa ben Alessandro  :)  istiyorum, Alex diye cagrilir..kiz olursa annesi Felicia istiyor bakalim..
Unutmadan darisi bir gun hepinizin basina..