Ana Menü

Cisse'ye Fransa'da büyük ilgi

Başlatan Simurg, Eylül 12, 2008, 13:43:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'ın Fransız yıldızı Edouard Cisse, Rennes, West Ham ve Monaco'da kiralık gittiği dönemler de dahil 1997-2007 arasında 10 yılını geçirdiği eski kulübü Paris Saint Germain'i ziyaret etti.

UEFA Kupası'nda Kayserispor ile eşleşen Fransız ekibinin turu geçebilecek durumda olduğunu da belirten Beşiktaş'ın gözde futbolcusu, "Onlara birkaç ip ucu verdim" diye konuştu

Beşiktaş'ın Fransız yıldızı Edouard Cisse, Rennes, West Ham ve Monaco'da kiralık gittiği dönemler de dahil 1997-2007 arasında 10 yılını geçirdiği eski kulübü Paris Saint Germain'i ziyaret etti. Milli maçlar için lige verilen arada ülkesine giden Cisse, PSG'nin Camp des Loges'daki idmanında eski takım arkadaşları ile bir araya geldi. PSG'li futbolcular, Cisse'den Türkiye ve Beşiktaş hakkında bilgi almaya çalışırken en çok UEFA Kupası birinci turundaki rakipleri Kayserispor'un nasıl bir takım olduğunu öğrenmeye çalıştılar. Cisse, PSG'nin resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, "Paris'te birkaç gün geçirmişken PSG'ye de gelip eski arkadaşlarımı ziyaret etme fırsatı buldum. Bana UEFA Kupası'ndaki rakipleri Kayserispor hakkında birkaç soru sordular. Onlara Kayserispor hakkında birkaç ip ucu verdim. Sonucu önceden tahmin edilecek bir maç değil ama PSG'nin turu geçme ihtimali yüksek. Bana gelirsek... Türkiye'de her şey yolunda gidiyor. Her şey günlük güneşlik. Ayrıca Beşiktaş da Süper Lig'de lider" diye konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

husoeagle

ilhan mansız_melis

Cisse Fransaya'ye niye gitmiş ki ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Eylül 12, 2008, 14:20:37
eski klubüne kayseri hakkında bilgi vermeye gitmiş

beckyZWICKY

tamamdır basın'a malzeme çıktı

yarınki manşet ve başlık;

Şok Şok Şok! Flaş Flaş Flaş!! Cisse PSG'de !!!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 12, 2008, 14:27:44
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Eylül 12, 2008, 14:20:37

Yukarıyı okursan anLarsın meLis.
Ya okudum zaten ama anlamadım derslerden kafam karışık biraz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Mattech

Alalala :) bu adam orada En tembel ortasaha seçilmişti..  Yalnış hatırlamıyorsam.. Kayseriyede başarılar.. pek umut yok ama Belli olmaz onlardan..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

KeePSaKe

PSG 2 veya 3 sezondur ligin en alt sıralarında bulunuyor adamlar kümeye düşmedi bir türlü zaten eski gücünde değil kayseri zorlarsa alabilir bu maçı
Since 1903

pascalyptica

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Eylül 12, 2008, 14:26:01
tamamdır basın'a malzeme çıktı

yarınki manşet ve başlık;

Şok Şok Şok! Flaş Flaş Flaş!! Cisse PSG'de !!!

Fırsat gelmez Cisse'ye.. Bombacılar "Podolski Fener'e evet dedi!", diye manşet atacaklarmış..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..