Ana Menü

Turkcell Süper Lig

Başlatan Non Mollare Mai, Eylül 12, 2008, 01:05:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

ankaraspor 2-0 denizlispor

ilk 6

sivas 31 puan
trabzon 31 puan
gs 30 puan
fb 29 puan
ank 29 puan
Beşiktaş 28 puan
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

19, 20 ve 21 Aralık'ta oynanacak karşılaşmaları yönetecek hakemler şöyle:

Konyaspor – Fenerbahçe / Kuddusi Müftüoğlu
Büyükşehir Bld – Kocaelispor / Yunus Yıldırım
Hacettepespor – Kayserispor / İlker Meral
Trabzonspor – Eskişehirspor / Fırat Aydınus
Antalyaspor – Ankaraspor / Deniz Çoban
Denizlispor – Ankaragücü / Tolga Özkalfa
Gençlerbirliği – Sivasspor / Hüseyin Göçek
Gaziantepspor – Bursaspor / Özgüç Türkalp
Galatasaray – Beşiktaş / Cüneyt Çakır
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pAscAliAnUmut

2-1 Oldu Veysel attı fileleri deldi top :D :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

ciddi ciddi delmedi di mi?

:SHOCK
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Ya sanırım filede bir problem varmış. Veysel de biraz sert vurunca file delindi :D :ahaha

Hem fileyi hem feneri DELDİ :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

İstanbul'da gol yağmuru: 5-0
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Turkcell Süper Lig'in 16. haftasında Kocaelispor'u sahasında 5-0'lık skorla geçti.

NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 16:32 TSİ 20 Aralık 2008 Cumartesi

Turkcell Süper Lig'in 16. haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ligin son sırasında yer alan Kocaelispor'u Atatürk Olimpiyat Stadı'nda ağırladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, karşılaşmanın 38. dakikasında Adriano'nun kafa vuruşuyla attığı golle 1-0 öne geçti. İlk yarı da başka gol olmayınca ilk yarı ev sahibi ekibin 1-0 üstünlüğüyle noktaladı.

İkinci yarıya hızlı giren İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 52. dakikada Adriano'nun topu bir kez daha filelerle buluşturmasıyla birlikte skoru 2-0'a getirdi. Rakibi karşısındaki üstün performansını sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi, golden 4 dakika sonra sahne ye çıkan Robert Kus'un ağları havalandırmasıyla farkı 3'e çıkarttı.

Bu dakikadan sonra rahat bir oyun sergileyen İstanbul ekibi, Efe İnanç'ın 83, Serhat Gülpınar'ın 90. dakikada kaydettiği gollerle sahadan 5-0 gibi net bir skorla galip ayrılarak puanını 19'a yükseltti.

kocaeli yavas yavas sansını bitiriyor kredisini tuketiyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

Kayserispor kolay kazandı: 0-3 Turkcell Süper Lig'in 16. haftasında Kayserispor, Saidou, Abdullah Durak ve Mehmet Topuz'un golleriyle deplasmanda Hacettepe'yi 3-0 mağlup etti.
NTVSPOR ve Ajanslar Güncelleme: 16:34 TSİ 20 Aralık 2008 Cumartesi  Turkcell Süper Lig'in 16. haftasında son sıralardan kurtulnak için mücadele eden Hacettepe, Kayserispor'u Ankara'da ağırladı. İlk yarıyı Saidou ve Abdullah Durak2ın golleriyle 2-0 önde kapatan Kayserispor, Mehmet Topuz'un golüyle maça noktayı koyudu ve başkent deplasmanından 3 puanı 3 golle aldı.

Karşılaşmaya iyi başlayan Kayserispor, 9. dakikada Saidou'nun kaydettiği golle 1-0 öne geçti. Rakibi karşısındaki üstün oyununu sürdüren sarı-kırmızılılar, 43. dakikada Abdullah Durak'ın fileleri havalandırmasıyla birlikte skoru 2-0'a getirdi.

Kalan sürede başka gol olamyınca ilk yarı Kayserispor'un 2-0 üstünlüğüyle sona erdi.

İkinci yarıda da rakip kalede etkili olmaya devam eden Kayserispor, 63. dakikada Mehmet Topuz'un attığı golle farkı 3'e çıkartarak iyice rahatladı.

Karşılaşmanın kalan bölümünde iki takım da yakaladığı fırsatları değerlendiremezken, Kayserispor maçı 3-0 kazanarak puanını 27'ye yükseltti.

HACETTEPE: 0 - KAYSERİSPOR: 3

Stat: 19 Mayıs
Hakemler: İlker Meral, Gökhan Memişoğlu, Serdar Diyadin
Hacettepe: Recep, Ümit, Orhan, Teli, Lika, Kadir, Tozo, Olgay, Serkan,  Sandro, Zoko
Kayserispor: Souleymanou, Ali Turan, Aydın, Eren, Abdullah, Mehmet Topuz,  Saidou, Bilal Aziz, Mehmet Eren, Cangele, Aghahowa
Goller: Dk. 9 Saidou, Dk. 43 Abdullah , Dk. 63 Mehmet Topuz (Kayserispor)

ilhan mansız_melis

Kocaeli bu sezon çok kötü ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

ilk yarı bitti ve 6.yız ilk 5teki hiçbir takımı yenemedik 6 puan gerideyiz
kocaeli bence bu sene havlusunu artık attı fazla bişey beklemek yanlış olur sivas bildigimiz gibi devam ediyor bide tese çıktı 1-0larla 2-1lerle gidiyor

ZLataN

ANKARAGÜCÜ: 0 - ANTALYASPOR: 1[/]

Stat: 19 Mayıs
Hakemler: Hakan Özkan, Adil Sinem, Mehmet Metin

Ankaragücü: Serkan, Özgür Bayer, Bouzid, Santoz, Murat Duruer (Dk. 86 Abdülaziz), Metin, Barbaros (Dk. 75 Jaba), Hasan, Murat Erdoğan, İglesias, Mehmet

Antalyaspor: Ömer, Uğur, Vahap, Yalçın, Şenol, Zitouni, Ertuğrul, Sedat (Dk. 63 Hakan), Fatih (Dk. 89 Abdullah), Tita (Dk. 84 Volkan), Djiehoua[/]

Sarı kartlar: Dk. 37 Sedat, Dk. 89 Volkan (Antalyaspor), Dk. 61 Murat Erdoğan (Ankaragücü)

Gol: Dk. 72 Tita (Antalyaspor)

60. dakikada İglesias'ın sağdan yaptığı ortada Murat Erdoğan'ın vuruşunda top kaleci Ömer'den döndü. Ceza sahası içinde müsait durumda bulunan Barbaros'un kafayla vuruşunda meşin yuvarlak yan kaleğine çarparak kaleci Ömer'de kaldı.

72. dakikada Fatih'in soldan ortasında yerden seken topa Tita'nın kafa vurusunda, meşin yuvarlak kaleci Serkan'ın solundan Ankaragücü ağlarına gitti: 0-1

81. dakikada Mehmet Yılmaz'ın ceza sahası çizgisinden vuruşunda top az farkla auta çıktı.

Karşılaşma Antalyaspor'un 1-0 üstünlüğüyle sona erdi.[/]

Cem Goren

kocaeli 2-0 ondeydi en son ama ne oldu bilmiyorum
toparlanıyorlarmo yoksa

carsi52

Eskişehi 6-1 İstanbul büyükşehir belediye
Ankaragücü 0-3 Konyaspor
Bursaspor 0-0 Hacettepe

Daha maçlar bitmedi herhalde.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

ankaranın gucunden eser yok beter olsunlar
es-es esti gurledi resmen
bursa hacettepe yediler birbirlerini

carsi52

Ankaragücünün şuana kadar kendi sahasında hiç galibiyeti yok.
İddaa'da bugün konyaya  vermiştim bende.
Bölünür senin için uykular!

Adriano

Ankaragücü 76.dkkada 1-1'lik eşitliği yakaladı Trabzon karşısında. Puan kaybı çok büyük sürpriz olur.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..