Ana Menü

Metalist maçı bilet fiyatları

Başlatan carlito1903, Eylül 09, 2008, 11:06:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

kombine almak lazım 3 avrupa maçı 3te derbiye gitsen kombine bedavaya gelirrr

erdinc1926

kulüp bizi potonsiyel müşteri olarak düşünüyor
bjk kulübü değilde ticarethane mübarek
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

saldır beşiktaş

50 ytl açık tribün olurmu be insafsızlar
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ist.hatirasi/3-4

Real Madrid'i en ucuz 39, en pahalı 178

Chelsea'yi izlemek 97-165

İtalya'da Roma'yı 25-120

Fransa'da PSG'yi 52-178

Hertha Berlin'i 22-99 YTL'den alınıyor.

alıntıdır.2007'de yazılmış bir siteden aldım.

Gİtmeyeceğim maçlara verdiğim parayla ceplerinin dolmasını istemiyorum.Zaten ne 50 ytl nede 450 ytl verebilirim! Kendi maddi durumlarına uygun bilet fiyatı açıklamayı bitirsinler.
YÖNETİM İSTİFA !!!

Kartalizmatik

Bari açıklardan birini ucuz yapın be insafsız herifler!
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

rudy1903

kimi aldınız ronaldinho yu aldık da bizimmi haberimiz yok kardeşim biz hepimiz patron çocuğu diiliz ki ..
formalar pahalı ,bilet pahalı ,kombine pahalı bu neya ..yap biletleri 20 -40-60 ne var yani
locadan seyredicek adamın parası var oraları pahalı yap kapalı-açık bu adamlar işçi emekçi bu ne rezalet ya .adam gibi transfer yapma sonra biletten geçir biz bunu haketmiyoruz cidden

Cem Goren

bu fiyatları makul ve mantıklı bi açıklama cercevesinde bi açıklama getirmeleri lazım 50  ytl yi verirsem ben  okulda ne yer ne içerim hem bu fiyatlara ne gerek var rakibin çokmu güçlüde bu şekilde yapıyosun
çokmu zor fiyatları 25-35 arası bişey yapma en azından açıklardan birine giderdik
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.