Ana Menü

Ermenilerde 'Alen' üzüntüsü

Başlatan Simurg, Eylül 06, 2008, 17:26:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mattech

Bu ülkenin Cumhurbaşkanı maça gitti adamı vatan hanini ilan edecekelerdi neredeyse.. Alenin gitmedigi iyi olmuş yoksa Onuda çArşıdan atarlardı mazallah... zaten büyük devletler bu kavgayı istiyor bizde Bu kavgayı yapıyoruz.... Bu arada KArabaga da 2002 yılında bir Türk grubu gitti oraya barışı getirmek için oradaki azerilerde  giden grubu dövmişlerdi Cok garip bir olaydı...  Kısacası Alen bi yere Gitmesin vatan Haini ilan Edilmesin... NEden Olsa TÜRk takımı OLana BEŞİKTAŞI temsil ediyor..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Dostluk ve baris herzaman iyidir...

ona bakarsan o zaman almanlarla dunya savasina giren ulkeler
almanya ile hic 'DOST' ulke olmayacakmiydi?
Hollanda(isgal altindaydi)-fransa-ingiltere-amerika gibi ulkelerle savasti almanya...
Hitler zamaninda... Sorun yahudi sorunu olabilir ama onuda asmisti...

Zamaninda ermenistanda veya turkiyede neler yasandiysa yasanmis,
gecmis zamani kimse degistiremez, ama gelecegi degistirebiliriz .
bunuda bazi kesimler unutmasin...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 07, 2008, 15:13:24
Dostluk ve baris herzaman iyidir...

ona bakarsan o zaman almanlarla dunya savasina giren ulkeler
almanya ile hic 'DOST' ulke olmayacakmiydi?
Hollanda(isgal altindaydi)-fransa-ingiltere-amerika gibi ulkelerle savasti almanya...
Hitler zamaninda... Sorun yahudi sorunu olabilir ama onuda asmisti...

Zamaninda ermenistanda veya turkiyede neler yasandiysa yasanmis,
gecmis zamani kimse degistiremez, ama gelecegi degistirebiliriz !!!
bunuda bazi kesimelr unutmasin...

Aynen katılıyorum abi yazdıklarına ama bazılarının işine gelmiyor iki toplumun yakınlaşması !

Cem Goren

Alıntı yapılan: carlito1903 - Eylül 06, 2008, 17:29:49
İki toplum arasında ki dostluk ve kardeşlik ortamını oluşturmak için yapılacak çalışmalarda Alen Markaryan önemli bi rol üstlenebilir...
çok doğru
belki türkiyedeki maçı inönüye verirlerse onalr o zaman görürler aleni
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ist.hatirasi/3-4

Non Mollare Mai
Sen mi karar veriyorsun buna paşa ? Alen'le kardeş değiliz zaten. Ha sana göre ermenileri sevmemek Alen'i de sevmemekse, eyvallah ben sevmiyorum.

-------------------

Bu dünya yüzyıllarca senin gibi düşünen insanlarla yaşamadı mı? Kötülüğe kötülükle cevap vermek! Bırak artık birazda insanlık ortaya çıksın =) , Sonuçta alende o kökenden gelen bir insan onu seversin , ama insanlardan nefret edersin garibime giden nokta bu , geçmişteki olaylarla insanları tanımlarsan olmaz.Aleni tanıdın sevdin diğerleri? onlarda bize katil gözüyle bakıyorlar.onlarda bunları aşmalı insan gözüyle bakılmalı...bunu sende diğerleride öğrenmeli asarak keserek bir yere varılmaz kin güderekte
YÖNETİM İSTİFA !!!

Non Mollare Mai

Alen yıllardır Türkiye'de, artık benimsemiş kendi ülkesi gibi. Ama ben bi ermeniyi sevemem arkadaş. Irkçılıksa eğer bu ırkçıyım evet. Bilmiyorum ama tüylerimi diken diken ediyor ismi bile. Onlarla kardeş olsak n'olur olmasak ne olur, umrumda değil bi ermeni.
edit

gürol

önce milletin ağzına bi torba yerleştirip onu büzmek lazım sonra konuşmak lazım
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Non Mollare Mai - Eylül 07, 2008, 23:52:11
Alen yıllardır Türkiye'de, artık benimsemiş kendi ülkesi gibi. Ama ben bi ermeniyi sevemem arkadaş. Irkçılıksa eğer bu ırkçıyım evet. Bilmiyorum ama tüylerimi diken diken ediyor ismi bile. Onlarla kardeş olsak n'olur olmasak ne olur, umrumda değil bi ermeni.

kardes olup, ayni evi, ayni odayi paylas , ayni sofrada yemek ye anlamina gelmiyor anilcim..
sen ermeniyi degil once INSANI sevmekten basla anil, insani sevmekten baslarsan, herkeside seversin..
yani benim dusumcem  :)

Non Mollare Mai

Adam olanı, ülkeme saygısı olanı severim ben.
edit

husoeagle

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 08, 2008, 09:57:09
Alıntı yapılan: Non Mollare Mai - Eylül 07, 2008, 23:52:11

kardes olup, ayni evi, ayni odayi paylas , ayni sofrada yemek ye anlamina gelmiyor anilcim..
sen ermeniyi degil once INSANI sevmekten basla anil, insani sevmekten baslarsan, herkeside seversin..
yani benim dusumcem  :)

bence yanlış bi düşünce insan diye herkes sevilmez

[KralKartal]

dusunce sana gore yanlis olabilir ama... :)

simdi anliyorum neden turkiyemizde, insanlara insan gibi deger verilmiyor..
yani bunu sen dersen, bir gun gelir, senide insansin diye sevmezler..

kutu

Hata Yapmamış Her İnsan Sevilmez.

Her ERMENİYE Nefret Duyulmaz,Alen Abiyi O Kefeye Koyabilir misiniz?
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

husoeagle

ya belki uç bi örnek olacak ama ben abdullah öcalanı insan diye sevemem

IL Capitano

apo nasil karisti hic anlamadim valla amayani simdi apo yuzunden hic bir kurt kökenliyi sevmiyecekmiyiz yani?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....