Ana Menü

Kanatlara dikkat

Başlatan Simurg, Eylül 06, 2008, 06:39:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Kanatlara dikkat
Rakiplerinin maçını tribünden izleyen Beşiktaş Antrenörü, "Her iki kanadı da iyi kullanıyorlar" dedi.

Kanatlara dikkat

FİNALİ 20 Mayıs 2009'da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak olan UEFA Kupası'nda büyük başarılara imza atmak isteyen Beşiktaş'ta Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Melalist Kharkiv'i ezberliyor. Ukrayna temsilcisinin kendi liginde Dnipropetrovsk'a 2-0 yenildiği maçı tribünden izleyen Antrenör Mutlu Topçu, rakiplerini enine boyuna inceledi, izledi ve topladığı bilgileri Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'a aktardı.

Ukrayna Ligi'nde Metalurg ve Dinamo Kiev'in ardından 6 maçta topladığı 12 puanla üçüncü sırada bulunan Metalist Kharkiv takımının özellikle sol ve sağ kanatlarının tehlikeli olduğuna dikkat çeken Mutlu Topçu, "Kanatları kapatıp dikkatli oynamalıyız" dedi.

Özel önlem alacak

UEFA'da 2. tur ön elemeyi bay geçerek kura çekimine birinci turdan giren Metalist Kharkiv'in en tehlikeli futbolcusunun da Brezilyalı Coelho olduğunu belirten Mutlu Topçu, "Bu oyuncuya özel önlem almalıyız. Ne zaman ne yapacağı belli olmuyor" dedi.

Bu sezon evinde oynadığı 3 maçta 5 gol atıp henüz gol yemeyen Metalist Kharkiv'de dikkat çekici isimlerin başında Jackson Avelino Coelho'nun olduğunu ifade eden Topçu, 22 yaşındaki Brezilyalı golcünün, takımının bu sezon ligde kaydettiği 10 golün 4'üne imza attığıni dile getirdi. Yardımcısı Mutlu Topçu'dan Ukraynalı rakipleri hakkında gerekli bilgileri alan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın, ceza sahasında hareketli ve etkili olan Coelho'ya özel önlem alacağı öğrenildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Kanatlarda Tello ve Serdar oynasın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Mattech

Yattara yı kim tutacak Bakalım Cok merak ediyoru...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

KeePSaKe

Neymiş bu yattara ya gerekli önlemleri alırsak tutarız.
Since 1903

Mattech

KeePSaKesen sen Türkiye ligindeki maçları izlemiyorsun heralde..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

carlito1903

Konu Metalist maçının konusu siz hala Yattara diyorsunuz :)

Bu kadar büyütmeyin artık şu adamı, 11 ayın sultanı topiğinde bile Yattara'yı tartışacaksınız yakında....

carsi52

Bu ne ya kimse konuyu okumamış herhaLde.
Konuda MetaList takımının kanatLarı diyo ama burda yattara deniLiyo.
MetaList yattarayı mı transfer etmiş yoksa ;D
Bölünür senin için uykular!

eRe

;D ;D ;D
keske yorum yapmadan once konular okunsa
zamanında cok komık durumlar ortaya cıkıyordu hala devam edıyor
sanırım forumun amacı hala ogrenılmemıs
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

saldır beşiktaş

sildim mesajımı kafam karıştı herkes yattara deyince ;D
metaliste gelince ben tehtid olarak algılamıyorum
her türlü alırız
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Mattech - Eylül 07, 2008, 16:46:10
KeePSaKesen sen Türkiye ligindeki maçları izlemiyorsun heralde..

Ben izliyorum merak etme sen . Asıl sen izlemiyorsun heralde Yattara yı sanki Messiymiş gibi bahsediyorsun ne var bunda korkulacak anlamadım neyse konu yattara değil zaten.

Gerekli önlemleri alırsak Metalist i yeneceğimizden eminim.
Since 1903