Ana Menü

Cumhurbaskan'inin Ermenistan Karari..

Başlatan AsA, Eylül 03, 2008, 20:51:03

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

FREE İDEA

Seni sen yapan değerler vardır. Üniversite okurken derslere çok gitmezdim ben. Son günlerde notları alır çalışırdık. Notları aldığımız arkadaşlar aramızda sorun oldu.Ve bir konuşmasında ben ve bir kaç arkadaşım notlarından faydalanırsa hakkımı helal etmem şu bu gibi şeyler söylüyordu..

Ama davamda haklıydım ben.

Gitsem konuşsam hak verecekti bana eminim..

Ama gitmedim gitmemde.

Notlarıda elime geçti ama bakmadım bile. Çok daha eksik notlarla çalıştım ve bir şekilde geçtim notu..

Ne kaybettim. Belkide sadece bir düşük not
Ne kazandım. İnan çok şey. Herkes bilirki volkan taviz vermez bazı konulardan, tepkisini koyar, ne olursa olsun kişiliğini zedelemez...

Ben böyle düşünüyorum..

Sen gidip barışanlardansındır bilemem..

Karakter yapısı bu demek..

Mattech

Beni ilgilendiren kısım Cumhurbaşkanım. Ermenistan'la alakam yok :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Mattech

belki senin Cumhurbaşkanın değildir bide öyle düşün.. O yüzden gidiyordur  oraya..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

erdibatmaz

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Eylül 04, 2008, 13:23:04
Ama gitmedim gitmemde.

ama biz gidiyoruz belki gidip konuşsan onunda söyleyecek iki lafı olurdu ama şimdi biz gidiyoruz.konuşulmayanları konuşmak bilinmeyenleri tartışmak için.Kimsenin yapmadığını artık yapmak için ve bir maç bahanesiyle..türkeş bile ölmeden önce ermenistanla ilişki başlatmış fakat ömrü yetmediği için ölmüş.Ona buna arkamızı dönerek birşeyler yapamayız.Öncelikle kürtlerle ve ermenilerle ilişki kurmamız gerekirken en çok onlara soğuğuz.

Ayrıca karakter

Herkes bilirki volkan taviz vermez bazı konulardan, tepkisini koyar, ne olursa olsun kişiliğini zedelemez...

beni kimse bilmez yorumda yapamaz dolayısı ile hemde sadece bir konu hakkındaki yorumum ile.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

TurkishTank

alt ust bi mac izliycek... izlesin... bence cok buyutucek bisey yok, birakin buyukluk bizde kalsin...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Delirdik

Alıntı yapılan: Mattech - Eylül 04, 2008, 13:28:10
belki senin Cumhurbaşkanın değildir bide öyle düşün.. O yüzden gidiyordur  oraya..

LafLarına dikkat etsen biraz!
Biri çıkıp 'sende müsLüman mısın be' demesi hoş değiLse senin cümLende hiç hoş değiL..

Cumhurbaşkanın oraya gitmesi başLı başına tezat bir durum bence. Biz Türkiye Cumhuriyeti oLarak Ermenistanı tanımıyoruz. Hiç bir ticari iLişkimiz yok biLdiğim kadarıyLa ve a.güL kaLkıyor o üLkeye gidicem diyor/gidiyor.

Ben yok saydığım bir üLkeye nasıL giderim  ::)
Saçma..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Mattech

Alıntı yapılan: Buz - Eylül 04, 2008, 14:33:49
Alıntı yapılan: Mattech - Eylül 04, 2008, 13:28:10

LafLarına dikkat etsen biraz!
Biri çıkıp 'sende müsLüman mısın be' demesi hoş değiLse senin cümLende hiç hoş değiL..

Cumhurbaşkanın oraya gitmesi başLı başına tezat bir durum bence. Biz Türkiye Cumhuriyeti oLarak Ermenistanı tanımıyoruz. Hiç bir ticari iLişkimiz yok biLdiğim kadarıyLa ve a.güL kaLkıyor o üLkeye gidicem diyor/gidiyor.

Ben yok saydığım bir üLkeye nasıL giderim  ::)
Saçma..

senintarih bilgin zayıf Arkadaşım Türkiyeyi Tanıyan İlk devlet ermenistandır.. sen neyin kavgasını yapıyorsun... Bu ülkede O benim Cumhurbaşkanım deil diyen binlerdce kişi var.. sen tek başına devlet deilsin.. Türkleri de soyrukırım yaptılar.. Ruzlar iranlılar Almanlar neden bunları gün yüzüne cıkarmıyorsunuz peki ? Onalra Gücünüz yetmiyormu ?
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

NoPasaran

Cumhurbaşkanı benim cumhurbaşkanım..

Giden bence Türkiye'nin onuru

Bugün ermeniler, yarın başkaları

Çuvallar kafamızda

Şirketler başkalarında

Ekonomi avuçlarında

Yönetim Washington'da

Aferin türkiye

Bir mondros birde sevr eksik kaldı..

Onlarda tamamlanınca

Biz Mustafa Kemali daha bekleriz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Biz onları tanımıyoruz onlar bizi tanımıyorlar o yüzden gitmesi çok yanlış
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Ermeni terör örgütü ASALA'nın 1983 yılında Paris yakınlarındaki Orly Havaalanı'nda düzenlediği bombalı saldırı sonucunda 8 kişinin ölümüne sebeğ olan, Fransa'da hapis cezasını  çeken ve 2001 yılında serbest bırakılan Ermeni terörist Varujan Garbisyan da Türkiye'nin Ermenistan ile oynayacağı maçın davetlisi olduğu öğrenildi. Garbisyan'ın protokolde  maçı izleyeceği öne sürüldü.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bu konu üzerine ne yapacağı merak konusu. Ermenistan'da Garbisyan'ın da stada alınıp alınmayacağı henüz bilinmiyor. Habertürk

ilhan mansız_melis

noluyor ya savaş mı çıktı 5 tane savaş uçağı ki 1 tanesi f-16 doğuya doğru gitti hem de evlerin çok az üstünden geçtiler

eyup1903

Adriano

Benim görüşüm kesinlikle yanlış. Koskoca Türkiye, zavallı Ermenistan için bu kadar dil döküyoruz.
Yenip, geleceğiz olay bu. Siyaset yine futbol içinde malesef.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

kutu

Tartışmaları Bırakalım Artık,TEK YÜREK Olalım Sahada Yenelim.
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

erdinc1926

bu konu siyasete gider söyliyeyim
bence gitmesin bu ülkeden hiç kimse oraya gitmemiş cumhurbaşkanı'da gitmesin.
gezdirelim derken soykırım iddaalarıyla bulunan anıtın orda birde resim çektirirler al işte.bence bir sürü sorun olucaktır gidilmesin
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

keskinli

bugün bizim cumhur baskanimiz gider yarin onlarinki gelir
baristan kimseye zarar gelmez,savas ve düsmanlik hep kaybettirir
cumhurbaskanimizin ermenistani ziyarete gitmeside onlara muhtac oldugumuz anlamina gelmez
bi davet gelmis,davete icabet ediliyor,bu kadar basit
ayrica forum kurallarinin 6.maddesini bi daha okuyun ve ne yazacaginiza sonradan karar verin!!
6-Siyasi ve genel konularda birbirine küçük düşürücü laflar etmek,başka bir milleti,dini ,mezhepi,partiyi... vs karalayıcı yazılar yazmak en az 3 gün nopost,fikirlerini empoze etmeye çalışmak veya forumda toplu şekilde siyasi mesajlar vermek minumum 5 gun nopost ..
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin