Ana Menü

3. Sayfadan Sevgilerle

Başlatan +18 !, Eylül 03, 2008, 18:42:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

İşiniz Türk Milletine doğru olan neyse onu göstermek,adaleti göstermek adil olanını yapmak,doğruyu yazmak doğruyu çizmek. Türk Milletinin malısınız kendi kendinizin değil yani şahsi işlerinizin değil. Satılmadığınız zaman türlü reklamlara baş vuruyorsunuz,izlenmediğiniz zaman bir anda kıvırıp yalakalık yapmaya başlıyorsunuz. İnsanları kandırmak,emek hırsızlığı yapmak,yalan yalnış haber yazıp birilerine yaranmak,Türklüğemi sığar,yoksa Müslümanlığamı. Hak yemenin,birilerini kıskanıp birileri için aşağı çekmenin ne denli sevabı yada etik ahlakı vardır ?

Her şeyi adil olarak paylaşalım şimdi.

Birisi Cumhuriyet lafını ortaya atar,bunu kendi camiasından başka kimseler benimsemez.Cumhuriyetin anlamı toprak bütünlüğü,Vatan Millettir. Başka anlamı bu güne kadar çıkmamıştır çıkartılmıştır. Şimdi siz Türk basını olarak buna tepkimi göstermelisiniz yoksa kabullenip evet O Klübün Cumhuriyeti diye manşetlermi atarsınız. O zaman siz Türkiye Cumhuriyeti`ni tanımayan kanı bozuklarsınız,ama Türkiye Cumhuriyetin`nin insanlarından ekmek yiyorsunuz para kazanıyorsunuz.

O Takım popüler ondan en baş sayfaya koyuyoruz diye sallıyorsunuz,anketlerde neden Beşiktaş birinci gelir,neden Beşiktaş taraftarı biraz tepki gösterip o kirli sayfalarınızı almadığı zaman tirajınız düşer. Ondan sonrada başlarsınız Taraftarı pof poflamaya yani bunun adı etik ve ahlaklı bir şekilde para kazanmak. Hayır bu sadece para kazanmak birilerine yaranmak. Peki sorarım sizlere diğer para kazandığınız klübün insanlarının hakları ne olacak,size geçen haklar,onların verdiği paralar.Tabi doğru onlarınkiler önemli değil nasıl olsa alırlar değilmi,Türk Milleti unutkandır,birazda aptaldır,cahildir yazılan her şeye inanır kolayca kandıra biliriz sizin mantığınız.

O takım Avrupa`da Sıfır çeker gelir,manşetiniz. BİZE YAŞATTIĞINIZ HEYECANDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

O Takım 6 yer - 4 yer 4 den aşağıda yemez hani. MANŞETİNİZ CANINIZ SAĞOLSUN

Peki benim Beşiktaş`ım geçen sene bi 8 yedi . MANŞETİNİZ : ŞAMPİYONLAR LİGİ SENİN NEYİNE DÖN KARTAL EVİNE.

Beşiktaş stadında fevri bi olaydan dolayı bi çocuk bıçaklanır. MANŞETİNİZ: ÖLÜM STADI

Beşiktaş taraftarı o beslediğiniz hakemler tarafından canı yandığı için 50 saniye küfür eder. MANŞETİNİZ : İNÖNÜ DE KÜFÜR.!

Oysaki O Takımın taraftarı 90 dakikada küfür etse,kendi takımınıda yuhalasa,sizin kablolarınızı da kesse,500 kişi bir birinede girse,tribünde silahlar patlasa,bıçaklar konuşsa.

MANŞETİNİZ : O Taraftar yine süperdi.

Diğer bi klüp taraftarı sahaya çakı atar,hemen lobiniz konuşur sayın yazarlarımız derki... O ÇAKI KAPALIYDI.

Bu klüplerin size neler verdiğini bilmiyoruz ama bizim ahlakımız sizlere bir şey vermekten yana değil.

Maçımızın olduğu gün sadece manşetteyiz ertesi gün üçüncü yada ara sayfalardayız. Gündeminiz yok,takımınız iddiasız diyordunuz.

Şimdi takımımız lider,diğerlerinden de iyi oynuyor,camia inanmış,her gün güzel şeyler oluyor ne oldu ? Yarın yine üçüncü sayfadamıyız. ?

TURKCELL SÜPER LİG PUAN DURUMU

1- BEŞİKTAŞ

3. SAYFADAN SEVGİLERLE. ( Anladınız Siz Onu ) Fb Cumhuriyeti`nin Gs ye Satılmış basını.!

aLıntıdır..

erdibatmaz

yazan harika yazmış.Almıyoruz bu gibi gazeteleri zaten
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Adriano

1 değil 3 değil 5 değil, hep böyle.. 3. sayfa da genelde tam sayfa olmuyor, yarısından çoğu reklam oluyor (:
Biz nerede okuyacağız adam gibi gazete, tüm spor gazeteleri böyle. Alayınıza yazıklar olsun.

Tarafsızlığınıza tüküreyim sizin !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

+18 !

biz almak zorunda kalıyoruz her gün cünkü benim babamınki berber dükkanı ezikler gelip okuyorlar

eyup1903

yazanın eline sağlık süper bir yorum yapmış boşuna demiyoruz kolpa basın işte

keskinli

güzel bi yazi
ama artik türk medyasinin kalitesizligini biliyoruz,ne bunlarin gazetelerini aliyoruz nede tv lerine reyting yaptiriyoruz
bu kalitesizler bizi yazsada olur yazmasada
medyamiz dünyanin en kötü medyalarindan maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Mattech

hepsini aziz yıldırım yaptırıyo..  Bu arada Kaç kişi Aziz Yıldırumun Ne iş Yeptıgını biliyor arkadaşlar ?
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

1BabaKartaL

Alıntı yapılan: Mattech - Eylül 04, 2008, 08:27:23
hepsini aziz yıldırım yaptırıyo..  Bu arada Kaç kişi Aziz Yıldırumun Ne iş Yeptıgını biliyor arkadaşlar ?

öncelikle harika bi yazı yazanın emegine saglık aziz yıldırıma gelince karanlık işler çeviriyodur nolcak guizayı günde 16 saat asgari ücrete çalışarak almadıya...
Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!

ilhan mansız_melis

Öncelikle yazıyı kim yazdıysa eline sağlık süper yazmış ama Kolpa Basın işte
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Mattech

Alıntı yapılan: 1BabaKartaL - Eylül 04, 2008, 09:04:49
Alıntı yapılan: Mattech - Eylül 04, 2008, 08:27:23

öncelikle harika bi yazı yazanın emegine saglık aziz yıldırıma gelince karanlık işler çeviriyodur nolcak guizayı günde 16 saat asgari ücrete çalışarak almadıya...

Abi hemde Ne karanlık işler Bi bilsen Şundan ADım gibi Eminim ve ispatlayada bilirim..  Şehitlerimize Sıkılan her bir mermi bu adamın elinden gecmekte.. Bu adam Ali Şen ile neden kavgalı ? ikiside aynı işi yapıyor..... Aziz yıldırım dayısıda Diyarbakırda Aşiret lideri ve Türkiyenin en zengin adamıdır koç sabancı halt işlesin yanında... Ayrıca Dikkat edersen AHberlerdede cıktı BU adamın Tırlari Rusyaya Direk Geçiyor.. Düşün artık gerisini sen...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Simurg

tarafsız basın bulmak imkansız utanın

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

pascalyptica

Kim yazmış bu yazıyı?? Tebrik maili gönderecem..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

erdinc1926

forzada yazıldı bu çok doğru ve nokta sözler var
kimse birşey ekleyemez basına sorsan onlar bile cevap veremez
yancı basını hiçbir şekilde yok edemeyiz en güzel cevap şampiyonluk olur bunlara gerçi diğerleri gibi hergün göz önünde bulundururlar mı o tartışılır
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Kralkartal21

Bu yazı yayınlandığı gün forzada okudum, hayran kalmıştım..Blogumdada yer vermiştim..

Yazana çok teşekkürler..Bütün Beşiktaş'lıların hissettikleri döktürmüş.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..