Ana Menü

Kartalcell ve Diğer Cep Operatörü Kampanyaları

Başlatan NoPasaran, Eylül 03, 2008, 11:38:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

30 yükledin 20 tl harcadın..

10 tl kaldı..

Cebinde çok para yok diyelim..

4 tl yüklüyorsun..

14 tl ile 4 gün 10 dk sı 50 kuruşa konşuytorsun :)

parçacılar için nimet..

Ancak ben Kontörlü tüm tarifelere karşıyım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Vodafone'dan Esnaflara Özel Yeni Tarife**

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

NTV Spor Video Haber Paketi ile her gün saat 13:30 ve 18:30'da NTV Spor spikerlerinin sunumuyla Turkcell aboneleri için özel olarak hazırlanan, Türkiye'den ve dünyadan günün önemli spor haberlerinin videolarını cep telefonlarınızdan ücretsiz izleyebilirsiniz. Ayrıca son dakika gelişmeleri de olduğu anda paket kapsamında cep telefonunuzda!

Paketi satın almak için NTVSPOR yazıp 2222'ye göndermeniz yeterlidir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Artık Kartalcelllilerde sms e doyacak  :rock

Ayda 11 bin sms sadece 9 LİRA !

Hem Faturalı Hem Faturasız.

11.000 SMS Paketinden yararlanmak için "KAYIT" yazın 4903'e gönderin, fatura döneminiz boyunca kullanabileceğiniz SMS´leriniz ile dilediğiniz kadar mesajlaşmanın tadına varın.

Paketinizde ne kadar mesaj kaldığını; "SMS" yazıp 6000´e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Bilgi:

• 11.000 SMS paketi bir fatura dönemi içerisinde sadece 1 kez alınabilmektedir ve kullanılmayan SMS'ler fatura dönemi sonunda silinmektedir.
• 11.000 SMS paketi aboneliği, her fatura döneminde otomatik olarak yenilenir.
• 11.000 SMS paketi aboneliği sonlandırılmak istenirse IPTAL 11000 yazıp, 4903'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
• 11000 SMS paketinden faydalanan aboneler aynı anda herhangi başka bir SMS paketinden faydalanamamaktadır.
• 11.000 SMS paketinde Yurt içi Avea ve KARTALCELL yönüne gönderilen SMS'ler öncelikle Avea ve KARTALCELL yönüne sunulan 10.000 SMS'ten düşecektir. Avea ve KARTALCELL yönüne sunulan 10.000 SMS'in tüketilmesi durumunda ise yurt içi Avea ve KARTALCELL yönüne gönderilen SMS'ler, söz konusu 1.000 SMS içerisinden düşecektir.
• 11.000 SMS paketi kapsamında sunulan toplam 11.000 SMS tüketildiğinde gönderilecek her SMS bulunulan mevcut tarifenin SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
• SMS paketinde kalan mesaj adedini öğrenmek için 6000'e gönderilen SMS'ler 0,99 TL ile ücretlendirilmektedir.
• 11.000 SMS paketindeki 1000 her yöne SMS; tüm yurtiçi KARTALCELL, Avea, diğer operatör aboneleri ve sabit hatlara doğru yapılan gönderiler için geçerlidir.
• Paket kapsamındaki SMS'ler yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde ya da ticari amaçlarla kullanılamaz.

* Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Faturasız yurt dışı için en uygunu Turkcell (1 saati 9,5 lira sabit hat )
Faturalı yurt dışı için açık ara Vodafone (Normal dakikalarınız ile yurt dışı sabitleri arıyorsunuz )

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 20, 2010, 19:23:19
türkiyede ne kadar kalacaksın cem :D

iki hafta kalacagiz, ilerde anlarsin beni  :)

NoPasaran

genç tarifeli! 1 eylul itibariyle 30 tl yuklemeye 10 tl yerine
HEDİYE HER YONE TAM 2 SAAT geliyor!
ustelik 15 dksi 50 kr konuşmalarinda ilk dakikadan sadece 40 kr!!!

Genç Tarife değişşiyor..

30 lira yüklemeye verilen 10 tl yada 2 saat her yöne hediye artık Her yöne hediye olarak kalıcı oluyor..

Yani +10 TL ARTIK YOK..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

vodafone nun sıstemınde olan arıza yuzunden Isvecten getırdıgım telefonu kayıt ettıremedım. sıstem hatası 2 haftadır varmıs.  >:(  ordan cıktım turkcelle gırdım, cayımı kahvemı ıstım, telefonu kaydettım, turkcell hatımı aldım.

Forza Turkcell!!

NoPasaran

;D Alt yapı tamamen yenileniyor oradaki salak bayi bilmemiş :D

Forza Dürtcell ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı YapSabah AVEA teknik servisten arandım ve 1hafta içinde şikayetlerim sonucunda MOBİL BAZ İSTASYONUNU kuracaklarını ve sokağımı incelediklerini söylediler çok sevindim.

Derken Az önce ise 0555 444 0 903 nolu müşteri hizmetlerinden arandım ve kesin şikayetlerim için diye düşünüyordum.

Derken Müşteri Temsilcisi bana düzenli olarak BEŞİKTAŞ'ın her maçı öncesinde KARTALCELL müşterileri arasında çekiliş yaptıklarını ve cumartesi oynanacak olan Beşiktaş - Ankaragücü maçına KAPALI ALT TRİBÜNDEN 1kişilik bilet kazandığımı söyledi. Bileti nasıl alacağımı vs anlattı.

Eğer yarın maça gidecek olan varsa beraber gidelim veya bu 90liralık bileti isteyene 50liraya satayım 

Hayatımda hiç maça gitmedim ve ilk kez stada gitcem ama tek başına da zevk vermez ki yaa offf 

Ben hiçbir çekilişe vs katılmadım, sms mms gibi birşey göndermedim hatta taraftar mesajlarının alımını bile hattıma kapatmıştım

Ama şans bana vurdu. Yarın akşam muhteşem olacak.

SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM KARTALCEL, İYİKİ VARSIN VE İYİKİ KARTALCELL KULLANIYORUM

Bi kartalcellinin bugün yazdıkları..

Ayrıca isteği üzerine KIZ ARKADAŞINADA bir bilet BEDAVA verildi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Vodafone, referandum heyecanını kullanıcılarının cebine taşıyor. "Referandum 2010 Özel Haber Paketi"ne abone olan Vodafonelular, referandumla ilgili tüm haberlere ücretsiz olarak ulaşabilecek. Pakete üye olmak için "OY" yazıp 5111'e kısa mesaj atılması yeterli oluyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

BU dalga sadece referanduma özel anladığım kadarıyla..

Ve haberler sadece referandum ile sınırlımı kalacak? Referandum bittikden sonra filan devam etmeyecek değil mi başka haber konularıyla vs vs?

Sırf referandum ile ilgili ve referandum rüzgarı geçince otomatikman sona erecek bir kampanya + her daim 0 ücret ise şimdi yazıp göndereyim?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Eylül 11, 2010, 02:09:37
BU dalga sadece referanduma özel anladığım kadarıyla..

Ve haberler sadece referandum ile sınırlımı kalacak? Referandum bittikden sonra filan devam etmeyecek değil mi başka haber konularıyla vs vs?

Sırf referandum ile ilgili ve referandum rüzgarı geçince otomatikman sona erecek bir kampanya + her daim 0 ücret ise şimdi yazıp göndereyim?

Referandumdan sonra devam etmeyecek sercan :D

IPTAL OY yazıp 5111 e gönderebilirsin :D

2-3 gün sonra biter zaten otomatik :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net