Ana Menü

Tigana: " Kupa için gitmedim"

Başlatan berk1172, Ocak 14, 2007, 13:00:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berk1172

Beşiktaş'ın Antalya kampında Werder Bremen ve Galatasaray önünde sergilediği oyun sistemini beğenmediğini itiraf eden Tigana sözlerini şöyle tamamladı: "Beşiktaşlı oyuncular için bu iki maç iyi bir antrenman oldu. Çünkü ben oraya kupa almak için değil, oyuncularımın teknik ve taktik kapasitesini arttırmak için katıldım. Bu turnuva takım için çok yararlı oldu ve hatalarımızı gördük. Ayrıca Ali Güneş ile Fahri'nin performansını da yakından izleme fırsatı buldum."
ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

zerkartal

Delirdik

yani doğru oLanda bu zaten..

kafandakiLeri hazırLık maçLarında deniyeceksin. Ligte de neye karar verdiysen o şekiLde devam edeceksin.

inş. o yararLarı Lige yansıtırsınız.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

bjk_10ur

BEŞİKTAŞ

sedokajmeran

walla dun aksam ki röportajı herkesin izlemesi gerek cok guzel konustu tigana.... birisi bulabilir mi acaba ya kapak olsun basına konusmalar... hic bir gazete koymadı tigananın goruslerini bugun.... aylar önceki alman dergisine söledigi seyleri farklı yansıtarak vermesini biliyorlar
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)