Ana Menü

bir bayanda aranacak en önemli özellik

Başlatan @LAYINA GİDER, Ocak 13, 2007, 20:34:33

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

black-eagle

guvenilir anlayışlı hakkını yedirmeyen biri olsun
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

çArþý_ulan

güvenilir olsun canımı yesin...yüzü de tatlı olsa fena olmaz tabii !

alperen

guven sadakat saygı olmazsa sevgı olmaz sevgı olmazsa da o ılıskıde mutluluk olmaz bunları ayıramazsınız tecrube konusuyor gormeden konusmak kolay gelır zamanla gencler zamanla :)
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

eRe

anlayıslı olsun en basta.sonra hatasını bılen ve cabuk alınan onyargılı bırı olmasın yeter:) tabı elı yuzude duzgun olursa daha bı ıyı olur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

sedokajmeran

ben aradıgımı buldum onu anlatmaya kelimeler yetmez :)
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

Spy radamantis

Sadakat güvenir zerafet güzellik akıllı  yeter........ :haydaaa
BaBalaR CorTLaMaZ

Unforgiven

ya birak özellik felan yok ne varsa o var
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Ozytaurus

Siz ne ararsanız arayın size gerçek mutluluğu olduğu gibi kabul edeceğiniz kişi verecektir. İnsan sevdiğinde kusur olsa da görmez, göremez.
______KaRaKaRTAL____

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

BjKli_10-ur

Güvenilir olsun,güven versin,fikirlerime saygı duysun,güzel olsun,fazla konuşmasın yeter
Sensiz geçen günlerin ...

2 dia 2 muerto

eyup1903

aras_daglı26

bence guven verse yeter ne cok guzel nede cok çirkin fazla kıskanc olmayacak sevdiğine sıkı sıkı bağlanacak vs cok şey istiyorum
VATANSEVER TURKUN ATEŞLE İMTİHANI

jose64

ÖLÜMÜNE KARAKARTAL