Ana Menü

Kartal'ın yeni Nouma'sı Mı geliyor ?

Başlatan Mattech, Ağustos 27, 2008, 16:36:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Nouma'yı böyle örnek alacaksa hiç almasın Batuhan

Böyle yaparak kendine zarar verir ancak

Nouma'nın hırsını Beşiktaş'a bağlılığını örnek alsın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Gol attıktan sonra 30 35 yaşındaki futbolcularda sus işareti yapıyorlar burada seyircie tahrik etmiş onu tabiki cezası neyse verilmeli ama böyle yerden  yere vurup bu çocukdan adam olmaz demekle hiç bir yere varamayız
lütfen biraz daha ön yargılarımızdan kurtulalım :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eRe

bunun sonu son degıl ya hadı hayırlısı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Kulübü, bugün bazı basın organlarında futbolcuları Batuhan Karadeniz'in, Antalyaspor ile oynanan PAF Ligi maçında gol attıktan sonra rakip taraftarlara karşı uygunsuz harekette bulunduğu ve bu nedenle kırmızı kart gördüğü şeklinde yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, genç futbolcunun gol sevinci sonrasında, iddia edilen tarzda hareketlerde bulunmadığı belirtilerek, şu ifadeler kullanıldı:

''TV görüntülerinden de net bir şekilde izlenebileceği gibi genç futbolcumuz gol sevinci sonrasında, iddia edilen tarzda hareketlerde asla bulunmamıştır. Batuhan Karadeniz, gol sonrası rakip takım taraftarlarının sözlü sataşmaları üzerine, içinde hiçbir şekilde hakaret olmayan, 'Yok mu ayakkabılarımı bağlayan' ifadelerini kullanmış ve bu nedenle kırmızı kart görmüştür.''

erkann

Kralkartal21

Ulan basın nasıl uydurmuş yaa.. :SHOCK

Vay anasına.!!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

noumAyberk

http://www.bjkiletisim.com/batuhan2.wmv
Ayıp vallahi ayıp demin şu videoyu izledim.Eline ayağına diline sağlık Batu.Yemin ediyorum yerinde ben olsaydım daha fecilerini yapardım.Burdan sallamakla olmuyor, ordaki psikolajisini düşünsenize çocuğun hepsi ortalama 17 yaşlarında, bi kaç editin maç boyu küfürlerine mağruz kalıyolar ve o ortamda gol atıp susturuyo.Şunu söyliyim onun yerinde olup daha kötülerini yapmayı çok isterdim.

Simurg

Antalyaspor ile oynanan PAF ligi maçında Beşiktaşlı Batuhan Karadeniz'in gol attıktan sonra taraftarlara karşı elini şortunun içine soktuğu ve bu nedenle kırmızı kart gördüğü şeklindeki iddialar asılsız çıktı.
kanaldhaber.com.tr'nin ulaştığı genç oyuncu, karşılaşmada kendisine sürekli kulübeden sözlü sataşmada bulunulduğunu ifade ederken, 'Attığım gol sonrası santraya koşarken ayakkabılarımı göstererek arkadaşlarımla gol sevincimi yaşadım. Bu sırada rakip tribünlerdede maç boyunca bana sözlü olarak sataşanlara yönelik olarak da içinde hiçbir şekilde hakaret olmayan ifadeler kullanarak, 'Yok mu ayakkabımı bağlayan!' dedim. Hakem bu nedenle bana kırmızı kart gösterdi. Maç sonrası bu nedenle arkadaşlarımdan özür diledim. Elimi şortuma soktuğum iddiası ise tamamen asılsızdır." dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

djinonu

burkayersoy

eveet beyler sizi bekliyorum hadi söyleyin bundan birsey olmas diyin nouma ya benzeme diyin sende adammısın şımark çocuk nerdesiniz sizi bekliyorm  soyleyin hadi işte  boyledir fazla değil sadece bir haber göze batmıs bir oyuncunun ya da kişinin aşşağılanması gönderlmesi  bu kadar kolaydır . ARKADAŞLAR LÜTFEN GENÇ OYUNCULARIMZA SAHİP ÇIKALIM BİZ ÇIKMASSAK KİM ÇIKACAK.Hem söyleyin bana kim halı sahada maç yaparken kavga etmedi karşı takımı tahrik etmedi .Batunun böyle birsey yapacağını beklemiyordum zaten kavga etmiş olabilir amaa nouma gibi yapacağını sanmam hem o fenerliler yapılmıs ozel bir harakettir

ilhan mansız_melis

ben de izledim videoyu çocuk sadece antalyaya bişeyler demiş ama küfür etmemiş biz de çocuğun günahını aldık :)

Non Mollare Mai

edit

beckyZWICKY

video bende açtı ama terbiyesizlik vs gibi kötü bi hareketini göremedim 2-3 defa tekrar tekrar izledim ama göremedim. sanırım sevinirken bi kaç çift söz söylemiş ondan görmüş olsa gerek 2. sarı kartı
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

böyle haberlerde yorum yazmak icin biraz daha fazla bekleyelim en iyisi
medya bizi oyuna getiriyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Alayına inat Batuhan !

Gencecik ve yüreği Beşiktaş için çarpan bi çocuğu hiç kimse bu kadar kolay harcayamayacak. Aferin o Batuhan'a forumdan sallayanlara, sizlerde oyuna gelin.

Bu çocuk büyük topçu olacak, demedi demeyin. O zamanda sallarsınız.
edit