Ana Menü

Kartal'ın yeni Nouma'sı Mı geliyor ?

Başlatan Mattech, Ağustos 27, 2008, 16:36:06

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mattech

Zeytinköy 100. Yıl Tesisleri'nde oynanan ve 1-1 beraberlikle sona eren maçta Siyah-beyazlı ekip 1-0 gerideyken Batuhan önce enfes bir gol kaydetti ardından da ikinci sarı kartı görerek oyun dışı kaldı. Disiplinsiz tavırları ile bir çok kez ceza alan Batuhan, attığı gol sonrası tribünlere 'sus' işareti yapınca kendisine küfür eden taraftarlara karşılık verip Nouma'nın hareketini andıran bir el hareketi yaptı. 2. sarıdan kırmızı kart gördü. Genç futbolcu oyun dışına çıkarken, statta çıkan olayları polis güçlükle yatıştırdı.

:) Bu cocuk PAscal Noumayı cok seviyor herlade :)

Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

salvador

civitmasın yaşında futbolunu oynasın yoksa beşiktaş forması haram olur ona genç kendini geliştirmeli
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

djinonu

1. Kimse Nouma Olamaz!
2. Kendisini bu sekilde gündeme oturtmaya calisiyor daha cocuk...
3. Orada öyle hareket cekebiliyorsa niye SüperLig maclarinda hareket cekip taraftari costurmuyor???
.... kimse Nouma olamaz!!!

Cem Goren

batuhan sanki bir roportajında artık eskisi gibi olmayacak demişti ama unuttu herhaldeki yaptığına bak
adam olmaz bu çocuktan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

BöyLe yaparak ancak kendisi kaybeder.
Başka hiç bişey oLmaz.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Mattech

Bu Adamı başka Külübe Kiralık olarak wermek ŞArt Burada DUrdukca Ne yaptıgını bilmiyor.. Keşke Köln Bir daha istedede kiralık oalrak versek
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

kutu

TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

1BabaKartaL

Non Mollare Mai hatırlarsan seninle batuhan konusunda tartışmıştık lütfen hala bu veledin arkasında oldugunu söyleme !!! iyice şimarttılar verdiler gazı şişirdiler Allah bu çocugun sonunu hayır etsin !!! nerde Beşiktaşlılık duruşu !!!
Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!

Guti ORÇ.

Kimse Nouma olamaz

batuhanın büyük bir klübün formasını giydiğini anlaması lazım ve ona göre davransın..

bu yaşta A takımda maça çıkıyorsun kıymetini bil..

AsA

Suc biz'de dunyada ki ilk genc yetenek gibi adama gaz verirsen olacagi bu.. Bak messi ye bak oburkune hic biri oylemi..?

cinc

gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

CR7

çocuk işte
bir antep maçında gol attı iyice şımarttılar bunu sonra ne hale geldi
can erdem ve adem büyük gibiler giderken batuhanın kalması tamamen skandal
oynasın pafta.onun gibilere yer yok bu takımda heleki bobo-nobre-holosko varken
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)