Ana Menü

Herkes olmuş AntiBeşiktaş'lı!!

Başlatan Kralkartal21, Ağustos 26, 2008, 14:34:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

pekiii .. iyide öz elestiri yapsak? niye sadece bize karsi bu tavirlar? fazla alinganlik gösteriyor ve bazi kücük olaylari gereksiz yere büyütor ve bunlardan da daha büyük olaylar cikariyor olamazmiyiz? bir anlamda demirören e kiziyoruz, ona gideegimize baska yerlerde kizginligimizi atacak yer ariyoruz. bana biraz da öyle geliyor.

yok o degil de .. bakin yakinda kavglari olmadigimiz takim kalmayacak.

saldır beşiktaş

Sen Vardın Hiç Birisi Yokken Beşiktaşım Çok Yaşa Sen
Senin İçin Güneşi Dünyayı Ayı Esir Alırım Ben!

bu tezahürat her şeyi anlatıyor zaten hiç biri yokken biz vardık bırakın istedikleri kadar uğraşsınlar
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

bahadıR

anadolu takımlarının yaptığı şeyler,
Beşiktaş'lının Beşiktaşlı'dan Başka Dostu Yoktur !
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

carlito1903

Bu konuda en büyük görev bize düşüyor...

Bu yarım akıllı zavallıcıkları hiç sallamayacaksın, bak o zaman küçük hesapları nasıl ayaklarına dolanıyor...

Biz bunları ne kadar muhattab alırsak o kadar reklam yaparlar...

gürol

bunların sebebi mimlenmiş olan çarşının kendini nadasa çekmesi.yani aman kavgadan uzak duralım aman bize sataşma olmadan sataşmayalımlarla iyice yumuşadık.
sonra ordan patateslerle kertenkeleler gider yapmaya başlayınca herkes bişey sandı kendini...
tek çare gördüğünü indireceksin aşağıya olacak bitecek.
başka da bir çaresi yok...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

lambkuzu

kendi reklamlarını beşiktaşa düşmanız rakibiz gibi söylemlerle yapmaya çalışıyorlar. hepsi bi yığın ahmak bunların. kaale almaya bile değmez .
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

ZeMaHŞeR

anti_Bursa
anti_Kolpagücü
anti_Es es
anti_Kocaeli
anti_Antalya
anti_Gaziantep
anti_Sivas

Forza Karagümrük
Forza Adana Demir

Denildiği gibi anadolu takımlarının derdi biz olmuşuz.. Demekki zamanında  ;)
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

bjkclub

Yorumların çoğuna katılıyorum.Amaç belli.Sadece Türkiye'nin değil,FİFA tarafından da dünyanın en iyi seçilen taraftarına gider yaptık,saldırdık.Boşlukta olan zavallı yurdum gençlerinin acınacak durumu.İşin ilginç tarafı senelerdir İstanbul'da vukuat göremiyorum.Yoldan geçen münferit taraftara saldırmakla olmuyor bu işler.Hiç kavga olmasın küfür olmasın istiyorum ben de.Ama canınız çok da kavga etmek sataşmak istiyorsa yoldan geçen insanları boşverin,taraftarın kalbinin attığı yere gelin.Dışarıdan gelmişseniz Beşiktaş Çarşı'sı diyin,Deniz Müzesi'nin karşısında bir yerler varmış diyin inanın herkes yardımcı olur size.