Ana Menü

Ali Şen "Önce Kızıyorlar, sonra Öpüyorlar"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 23, 2008, 11:44:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen'in 4 büyükleri yorumladığı lig tv röportajı için tıklayınız. Ben sadece Beşiktaş kısmını aldım :)

"ÖNCE KIZIYORLAR, SONRA ÖPÜYORLAR"

"Beşiktaş'ın tarihinde türk antrenörle şampiyonluğu yok. galatasaray'ın vardı, fenerbahçe'nin yoktu. Fenerbahçe'de Mustafa Denizli'yle oldu. Beşiktaş'ta Ertuğrul çok beyefendi bir insandır. Bizim kulübün alt yapısından yetişmişltir. Ertuğrul terbiyeli bir insan, Beşiktaş tarihinde ilk defa aynı hocayla ikinci sezona, şampiyon olmamasına rağmen devam ettiler. Bu istikrar adına iyi, güzel. Ancak Beşiktaş'ı yorumlamak istemiyorum, takımıda analiz etmek istemiyorum. Takım hakkında konuşmakta istemiyorum. Futbolculara üzülüyorum. Sebebi şu. Beşiktaş Başkanı ve yönetim kurulu, akşam serinliğinde kararları veriyor, sonra sabah serinliğinde kararlarından vazgeçiyorlar. Halbuki kulübün adı Beşiktaş. Beşiktaş büyük kulüptür. Beşliktaş Türk sporunun lokomotiflerindendir. Geçen sene akşam serinliğinde kızdılar PAF takımını çıkartacağız dediler, sonra vazgeçtiler. Sonra bir karar verdiler vaz geçtiler, sonra bir kzıdılar yine vazgeçtiler. Bir adama kızdılar, bir hafta sonra yanağından öptüler. Birine daha kızdılar, sonra alnından öptüler.  Bu sefer 2 kaptan kavga etti. O kavganın nasıl olduğunu bilmiyordum, bana gazetiler sordular. Ben merak etmiştim, iki kaptan aynı uçaklan mı İstanbul'a geldi diye? Yoksa uçakta kavga falan ederlerse uçak düşer demiştim."     

"BEŞİKTAŞ'I MİZAHA KONU ETTİLER" "

Yani bu kadar, beşiktaş gibi dev bir kulübü bu kadar mizahlara konu olabilecek hareketlerde bulundular ve ceza verdiler. Olabilir. Ceza tatbik edilebilmek için verilir, ciddi adamlar ve ciddi kulüpler tarafından. Cezayı eğer yerine getirmezseniz o ceza tam tersi teper, hiç kimse bu sefer sizi ciddiye almaz. Şimdi 2 tane futbolcu kavga ederken antrenör yanında, menajer yanında. Bütün bu cezadan sonra Ertuğrul ve Sinan'ın demeçlerini okudum. Erturul ve Sinan'a rağmen, yani hem antrenör hem menajere rağmen, yönetim affettiyse, takım olma hüviyetini kaybetmiştir, ben öyle görüyorum. Bu ceza Beşiktaş'ın tam takım hüviyetini kazandığı bir dönemde Beşiktaş'ın takım hüviyetini almıştır, yok etmiştir, ondan dolayı Beşiktaş'ın futbolcuları hakkında konuşmak istemiyorum. Futbolcular için üzülüyorum, tam kadro çalıştılar, geldiler, çalışmayan 2 arkadaşları tekrardan aynı haklarla aralarına girdi. Bu çok ters teper. Hayırlı uğurlu olsun Beşiktaş için. Bu ceza verdik-affettik, gayri ciddiyetinden dolayı ben Beşiktaş futbol takımının analizini yapmak istenmiyorum."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

muhsin_1903

sen ne analizi yapacanki zaten haddinemi senin beşiktaşımızı analiz etmek sen gitte borumdaki turistlerin analizini yap
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

allen ıverson

Senin başkanlıgında Beşiktaş'ın kaç defa hakkını yedirttin hakem olaylarıyla bunu bi anlat,sen kimsin Beşiktaş takımını  yorumluyacaksın :kart :oklava

allen ıverson

Beşiktaş yönetimini eleştirmek için bile bak alişen bile eleştiriyo yapıyosunuz ya helal olsun size :alkis

Mattech

Bu herifin BODrumdaki Turistlerle İşi yok ADamın  Yaptıgı İş saglam.. Bende Aziz ve Ali şenin yaptıgı işi yapsam Banada bişi Diyemezler Bunrlara NEredeyse Devlet Bile Karışmıyo Ama ..Ali şen  HEp Boş eleştiri yapıyor Ama istese Beşiktaşın işlerine KArışır..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

carlito1903

Adama neden kızıyorsunuz anlamadım...

Dediklerinde yanlış bir tek nokta var mı ?

CR7

bence de adamın yanlış söylediği bir şey yok ama bunları okuyunca sinir oluyorum

herkes bunları anlatıyor sahadaki takımı konuşmuyor sinir ediyor bu da beni

ayrıca bunları diyen adam aziz yıldırım için söyledimi acaba böyle şeyler gittim-döndüm derken

hep bjk sorunlu bjk problemli
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carlito1903

Bu adama değil, bu adamı böyle konuşturanlara isyan etmeliyiz...

Ne hallere düştüğümüzün resmidir...

ilhan mansız_melis

söyledikleri doğru ama bizim hakkımızda yorum yapmak ona düşmez
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Yahu Ali Şen Fenerbahçelidir ama futbolu bilen adamdır..

Herkesle ilgili sohbet etmiş..

Güzel konuya değinmiş bence..

Taktik sahadaki oyun şu bu beni bağlamaz diyor. Takım başla yerden çökmüş diyor..

Tecrübeli bir başkan, dediklerine dikkat ederim. Örneğin Faruk SÜrenin dediklerinide dikkate alırım..Bu adamların dediklerini okumak ve anlamak lazım..

Ali Şen kısaca bu sene Beşiktaş'tan Bişey olmaz demiş ama yanılır umarım :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net