Ana Menü

Hedefim milli forma

Başlatan kartalpenchesi, Ağustos 20, 2008, 03:51:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Takımımızın eski kaptanı Toraman amacını belirledi

Beşiktaşımızda affedilen İbrahim Toraman, özel açıklamalar yaptı. Toraman, sıkıntılı bir süreç yaşadığını belirterek, "Kadro dışı kaldığım günleri hatırlamak bile istemiyorum. Benim için bir kabustu. İyi ki o günler sona erdi. Güneş benim için yeniden doğdu" dedi. Milli futbolcu, "Bu kadar kısa süren bir ayrılık bile zor geldi. Yönetimin aldığı kararlara hep saygı duydum. Şimdi buradayım ve yeni bir başlangıç yaptım. 26 yaşındayım ve önümde uzun bir yol var. Bu yolda ilk ve en büyük hedefim bu yıl Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşamak. Ardından yeniden A Milli Takım'a yükselmek. Taraftarın Lankeran maçındaki sevgisine ve ilgisine de teşekkür ediyorum. Onların bu sevgisini karşılıksız bırakmayacağım" diye konuştu.

KAPTANLARIN YANINDAYIZ

Yeni kaptanlarımız Delgado ve Nobre'ye destek vereceğini belirten İbrahim Toraman, "Bu arkadaşların sonuna kadar yanındayız. Önemli olan Beşiktaş'ın başarısı. İnşallah güzel bir arkadaşlık ortamıyla başarılı, verimli bir sezon geçireceğiz. Şampiyonluk özlemi artık bitmeli" ifadesini kullandı.

Kaynak: Sabah
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

NoPasaran

Toraman milli takıma yükselme hedefinde ama nasıl olacakta Beşiktaş'ta kadroya girecek..

Sırf toraman oynayacak diye bişeyler yapılacaksa ben buna üzülürüm açıkcası.Beşiktaşımıza yazık ederler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

bizde kadroya girip iyi oynarsa oraya yükselir ama Terim alır mı bilmem!
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bizde kadroya yükseLemez doğaL oLarakta miLLi takıma yükseLemez.
Bölünür senin için uykular!

kartalpenchesi

bizde iyi oynadığı dönemlerde de seçmemişti terim
bundan sonrada seçeceğini düşünmüyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

ilk önce besiktas formasini hak et sonrasina bakariz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

muhsin_1903

ben bu adamı yasin sülüne benzetiyorum o da a takıma cıktıktan sonra bir milim ilerletememişti futbolunu toramanda aynı onun gibi antepten geldiğinden beri 1 milim ilerletemedi
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR