Ana Menü

kızmA be Anne

Başlatan BerkAy1903, Ağustos 19, 2008, 19:13:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Tamam be anne bana para vermiyor Beşiktaş ama arkadaslık, kardeşlik veriyor, dostluk sunuyor bu çocuğuna. Bir sürü kardeşi, abisi var bu çocuğunun burada. Onlar beni burdakiler gibi zile basıp çağırmıyorlar tamam ama bizim yüreğimiz bir. Biz her gece uykudan önce buluşuyoruz sen eve son haliyle bakarken. Hep beraber Beşiktaş'a gidiyoruz, gülüyoruz, eski günleri düşünüyoruz. Gülme be anne biz farklıyız sokaktakinden. Bizim ruhumuz Siyah Beyaz kokuyor.

Yalan değil anne. Biz dövüşüyoruz. Hemde ölümüne. Ama merak etme! Abilerimiz tam düşecekken tutuyor kolumuzdan. bazen polisler alıyor bizi ama kimse kimseyi bırakmıyor ki. Bazen senin içinde kavga ediyoruz Beşiktaş'lı olmanın ruhuyla...

Mantık arama anne. Biz karşılıksız seviyoruz. Hemde öyle böyle değil. Stadta Siyah Beyaz'ı görüyorum ya bazen ağlıyorum. Üzülme anne. O aşkı gördüğüm için, yalnız kalmadığım için ağlıyorum...

Ne olur kızma anne. Bazen yalan söylüyorum sana. Sonra ordan burdan burdan para bulup maça kaçıyorum. Eve gelince diyorsun ''maça mı gittin?'' diye. Ben ''hayır'' derken açığı veriyorum. ''sesin kısılmış" diyorsun. Sonra ne söylesem çare olmuyor..

Fırsat oldukça deplasmanlara gidiyoruz. İnanılmaz eğlenceli geçiyor. Merak etme aç kalmıyorum. Deplasmandan puanla dönünce harika sohbetler başlıyor o kısık seslerle. Puan alamayınca zaten insanın ne konuşası geliyor nede nefes alası...

Off anne off şimdi başımızda, daha doğrusu klüp binasında imza yetkisi olan bir başkan müsvettesi varki sorma. Senin çocuğunun sevdasının üstüne karabulut gibi çöktü. Git diyoruz gitmiyor.Bütün değerlerimiz ayaklar altına aldı Yeter diyoruz dinlemiyor...

Neyse anne... Hadi ben maça gidiyorum. Merak etme! Paramı dikkatli kullanırım, fazla terlemem. Sağa sola bulaşmam. Hadi hoşçakal...
19o3

eyup1903

Off anne off şimdi başımızda, daha doğrusu klüp binasında imza yetkisi olan bir başkan müsvettesi varki sorma. Senin çocuğunun sevdasının üstüne karabulut gibi çöktü. Git diyoruz gitmiyor.Bütün değerlerimiz ayaklar altına aldı Yeter diyoruz dinlemiyor...

elbet bir gün gidecek onu sabırsızlıkla belkiyorum

sercAn1903

off felaket bir yazı.  çok teşekkürler paylaşım için.

bizimde bigün yüzümüz gülücek işte o zaman herkez görücek tek gerçeği !!
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

basariisik

paylasım ıcın cok tesekkurler...
T9B@$R!

carsi52

DinLemiyor be anne gittiği gün çok mutLu oLucaz ama dinLemiyor gitmiyor..
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

burası çok güzeldi ama yazı daha da güzeldi eline sağlık
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

kutu

TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

CR7

ne kadar kızma be anne desem de boş.

Anlayamaz kimse bu aşkı!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

butun yazı çoooookk güzel ama daha çok beğendiğpim yerleride var

Mantık arama anne. Biz karşılıksız seviyoruz. Hemde öyle böyle değil. Stadta Siyah Beyaz'ı görüyorum ya bazen ağlıyorum. Üzülme anne. O aşkı gördüğüm için, yalnız kalmadığım için ağlıyorum...

dinlemez o dinlemez

altın kapılarımız kan oldu tayfun

anti fener

pascal 35

kızma annem yine maca gidiyorum,bu cuma gece yola cıkacağız cumartesi akşamı mac var pazar günü akşam dönerim pazartesi okula gidiyorum,kusura bakma be anne bi daha ki yaz tatilinde görüşürüz inş.... (P-A-S-C-A-L)

osi_bjk

ellerine yüreğine sağlık...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ZeMaHŞeR

Şimdi sana hak veriyorum anne

ve yakında tribünleri bırakıyorum....
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Alp Erdem

Alıntı yapılan: MuRaT - Ekim 28, 2008, 13:34:37
Şimdi sana hak veriyorum anne

ve yakında tribünleri bırakıyorum....
neden bırakıyorsun be murat abi