Ana Menü

kızmA be Anne

Başlatan BerkAy1903, Ağustos 19, 2008, 19:13:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SpéciaL

O kadar güzel bir yazı ki insanın gözleri doluyor. Her anneye nasip olmaz böyle evlat.

Paylaşım için Teşekkürler.

BEŞİKT(AŞK)

İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...

eebjk

harika paylaşım için saoll..
sadece BEŞİKTAŞ

H@k@CI

emeğinize sağlık

Ne olur kızma anne. Bazen yalan söylüyorum sana. Sonra ordan burdan burdan para bulup maça kaçıyorum. Eve gelince diyorsun ''maça mı gittin?'' diye. Ben ''hayır'' derken açığı veriyorum. ''sesin kısılmış" diyorsun. Sonra ne söylesem çare olmuyor..
ALEM BUYSA KRAL ÇARŞI

Cem Goren

ŞAMPİYON olduk be anne hopladık zıpladık bazen ıpın ucunu kacırdık ama hayatımızın en guzel haftasonunu gecirdik...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Tolgahan_BJK

17-18 yaşlarındaydım... o zamanlar sıkça söylenirdi, şu an söyleniyo mu bilmiyorum...

"okulda defteri, evde anneyi,
terkedip geldik sevgilimizi,
transfer dönemi isterler dolar,
bu alemde kral yine taraftar"

o senelerde kadıköy deplasmanına gidiyoruz otobüsle. en sağlam otobüslerden birindeyim.. ayhan abiler rahmetli hasan abi falan var... tayfa çok sağlam. emanet de var. Annem dersanedeyim biliyo tabi ;) hesapta etüd varmışmış da geç döncekmişim o gün eve biraz :D uyan anne uyaaaannn... fenerle maçımız var, ne dersi, ne testi :)

neyse konu dağılmasın,

karşıda söğütlüçeşme köprüsünün üstünden taşladılar bizim otobüsü. Bizimkiler de çıkardılar emanetleri falan indik aşşa... E-5 durdurduk... Köprü üstünde kovalamacalar falan... Neyse öyle böyle bindik otobüsegeri,  gittik maça... aziz yıldırım sağolsun çamur döktürmüş deplasman taraftarı girişine paçalara kadar çamurlar falan :) bi de yenildik zaten...

Eve döndüğümde montumu çıkardım, montun sırt bölümü jiletle kesilmiş gibi dikine kesilmiş. Annemle aynı anda farkettik yani :)

olaya bak;
sesim kısık, üstüm başım pislik içinde, mont nerdeyse ikiye ayrılmış, aynı gün de bjk-fb maçı var :)

"anne valla bak mont dersanede kapı koluna takıldı yırtıldı, soğuk kola içtim sesim kısıldı, yıldız yokuşunda da yol çalışması var, belediye yerleri sulamış üstüne, çamura battım" falan filan :)

ne günlerdi beee... 8-9 sene geçmiş...