Ana Menü

Besıktasta Trıbun Alarmı!!

Başlatan ata vicente, Ağustos 16, 2008, 09:19:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alhas86

kardeşim kim kimi dövüyor kimseyle kavga ettiğimiz yok  yakıştırmayın böyle şeyleri bize deplasmanda olsa gider adam gibi takımımızı destekleyip geliriz kimseylede kavga etmeyiz ;)
[/quote]

kim kimi mi??? dövüyor.mesala bu hafta sonu red soldiersleri biz dövüez:)  adamlar sitelerine yazmışlar antalya gençleri kalmış mevzuya hasret siz hastaneye biz cezaevine falan filan.nese ;) beşiktaş taraftarı kimseye saldırmaz ama nefs-i müdafa hakkımız hep VARDIR...rakip takım seni bu sözlerle bekliyorsa yapılacak bişey yokkk

ilhan mansız_melis

biz dövüyoruz demedim zaten sırplar Türklere gıcık olduğu için bizi döverler dedim neyse uzatmayalım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

amokachi_17

Mesaj karışıkLığı nedeniyle editlenmiştir.Forum Kurulu..

toygarcana

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 19, 2008, 13:56:47
biz dövüyoruz demedim zaten sırplar Türklere gıcık olduğu için bizi döverler dedim neyse uzatmayalım

siroki sırp değil hırvat kasabası... gerçi farketmez... biz kadıköye finale gider gerekirse feneri de yeneriz (ayıyı ininde basarız)
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

sercAn1903

Alıntı yapılan: alhas86 - Ağustos 19, 2008, 12:29:54
.mesala bu hafta sonu red soldiersleri biz dövüez:)  adamlar sitelerine yazmışlar antalya gençleri kalmış mevzuya hasret siz hastaneye biz cezaevine falan filan.nese ;)

antalyalıyız galiba :D sizin grup kim oluyor? :D

Beşiktaş taraftarı kavgaya her zaman karşı.
ama en ufak bir laftan sonra olanlar şuursuzca olan şeylerdir. :) doğrusuda budur zaten

ayrıca biz siroki ile kavga edicek kadar düşmedik yapmayın o kadar da.adamların cüssesi neki?
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

NoPasaran

Kavga ne ya?

Spor forumunda konuşulan muhabbete bak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alhas86

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 20, 2008, 11:27:46
Kavga ne ya?

Spor forumunda konuşulan muhabbete bak..

ASİ RUH dedikleri bu olsa gerek :) :) :) :)

salvador

istila etmeyin istifa edin gelelim
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

NoPasaran

Alakası yok..

Kim kaç kişiyi dövdü bunca zamandır?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net