Ana Menü

Sezer Bolu'da

Başlatan Non Mollare Mai, Ağustos 09, 2008, 14:16:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Beşiktaşlı genç sol bek Bolu'da!

Bank Asya 1. Ligi takımlarından Boluspor, Beşiktaşlı Sezer Sezgin'i renklerine bağladı.

Siyah beyazlı ekipten transfer edilen 22 yaşındaki sol bek oyuncusu ile bugün (cumartesi) kulüp binasında resmi sözleşme imzalandı.Sezer Sezgin ile 1 yıllık kiralık olarak anlaşma yapıldığını ifade eden   kulüp başkanı Necip Çarıkçı, "Sezer, uzun zamandır takip ettiğimiz iyi   bir futbolcu. Beşiktaş'ta boşta kaldığını görünce transfer görüşmeleri   yaptık. Görüşmelerimizin olumlu sonuç vermesiyle birlikte Sezer ile 1   yıllık anlaşma imzaladık. Sezer'in, takımda başarılı olacağına   inanıyoruz" dedi.

Kendisine 4 takımın daha transfer önerisinde bulunduğunu ifade eden   Sezer Sezgin de "Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı ile   tanışmamızdan sonra ben başka takımda oynamayı düşünmedim ve Boluspor'un   teklifini kabul ettim. Boluspor'un yarım kalan bir mücadelesi var ve onu   tamamlamak, Turkcell Süper Lig'e çıkarmak için geldim. Boluspor iyi bir   takım. Arkadaşlarımızla birlikte çok çalışarak Süper Lig'e çıkacağımıza   inanıyorum" diye konuştu. 
edit

eRe

korktum bır an ya bızım yonetım bunuda satmıstır dıye
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kralkartal21

iyi yapmışlar..

Kendisini geliştirsin biraz..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

kartalpenchesi

keşke kalsaydı bu sene belkide ona da ihtiyaç olacaktı.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carlito1903

Bence bu sene şans bulabilirdi takımda, göndermeleri yanlış olmuş...

carsi52

Daha ne kadar geLişcek bu çocuk aLLah aşkına ?
Gelişti geLişeceği kadar soL bek'e yabancı aLıncağına bu çocuk yeterdi !
Bölünür senin için uykular!

Mattech

gitmesi İyi oldu Biraz orada Pişsin Tecrübe kazansın  serdar Özkan DUrmadan Gitti geldi Gitti Geldi Bakın Şimdi Cok Süper Bir okuncu olarak geri geldi..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

pascalyptica

Benim çok beğendiğim ve güvendiğim bi' futbolcu ama gelişmesi için sürekli maç yapması şart.. Kiralanması çok yerinde olmuş..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

keskinli

kiralanma iyi olmus
kadromuz kabarik,forma sansi bulamazdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

keşke kalsaydı bu sene faydalı olurdu
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZLataN

Herkez iyi yapmış şöyLe oLmuş böyLe oLmuş diyoda, kimse kendini sezeR'in yeRine koyarak konuşmuyor..

BiRde o adamı düşünün, bu sene Beşiktaş'tan uzakLaştıRıLdığı kaçıncı sezon ?

Bu adam her yıL Bank Asya'da aLtın 11 veya gümüş 11e seçiLen biri ve kötü bi oyuncu oLmadığının kendide faRkında, buna rağmen her yıL kiraya gönderiLiyor..

Birde bu şartLar aLtında kendinizi sezeR'in yeRine koyun?

Yazık oLcak bu adama..

CR7

ee ne de olsa i.üzülmez dönecek o gibi tecrübeli,kaptan olmuş biri varken sezer gibi genç,yeni yetme altyapıdan çıkıp o çok telaffuz edilen Beşiktaşlılık duruşunca eğitilen,bonservis için hiç para harcanmamış ve kiraya verilipp maaşı ödenmeyecek birine niye ihtiyaç olsun ki?
işte müthiş akıllı ve işbilir yönetimimizin harika icraatlarından biri daha.bravo yönetim.her zamanki gibi gurur duydum yönetimimizle.
bu çocuğun daha çok pişmesi lazım geçen sene karşıyakada ne yaptı ki zaten?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)