Ana Menü

Yayın İhalesinde Belirsizlik

Başlatan gözzde_bjk, Ağustos 07, 2008, 19:47:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

YAYIN İHALESİNDE BELİRSİZLİK...

Basketbol Federasyonu Yeni sezon Beko Basketbol ligi müsabakalarının yayını ile ilgili ihale
açtı. İhaleye son katılma tarihi 11 Ağustos 2008 saat 16.00 ya kadar. Buraya Kadar herşey normal Anlaşılamayan tek şey ihalenin nasıl yapılacağı. Basketbol Federasyonu NTV kanalının baskısı doğrultusunda bu ihaleyi kapalı zarf usulü yapıp en son teklıfi Ntv den alma arzusunda. BU uygulamaya Beko Basketbol liginde oynayan Kulüpler karşı, onların isteği ihalenin açık olarak arttırılması doğrultusunda. İhale açık yapıldığı taktirde Basketbol kulüplerinin gelirleri dahada artacak. Ancak Basketbol Federasyonu bu isteğe henüz olumlu cevap vermiş değil. Konuyla ilgili bilgilerine başvurduğumuz Beşiktaş yöneticileri ''Gelirlerimizin artması için bu ihalenin açık arttırma şeklinde yapılması gerekir. Aksi taktirde rakkamlar belirli bir seviyede kalır. Federasyonun bu soruna acil çözüm bulması gerekli'' açıklamasında bulundular.

Haber 1903
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

2 tarafta haklı..

NTV den başka kim alacakki yaın haklarını :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

Valla bana Ntv alsa da sorun almasa da.Derbiler hariç tüm maçlar Ntv Spor'da :(
Ama burda Ntv'nin değil kendi menfaatlerimizi düşünmemiz gerektiğinden ihalenin doğru düzgün yapılması gerekli.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

erdibatmaz

federasyonun çıkarımı var anlamadımki alan razı satan razıysa federasyona ne...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Beko Basketbol Ligi'nin yapılan ihale sonucunda yayıncı kuruluşu belli oldu.

İhaleye açılan Beko Basketbol Ligi'nin tüm maçlarının haklarını Digiturk iki yıllığına 13.5 milyon dolara satın aldı.

Federasyon yetkilileri bu ücret sonrası mutluluklarını gizleyemezken ihaleye giren diğer kuruluşlar fiyatların yüksekliği nedeni ile ihaleden çekildi.

Hepimize geçmiş olsun >:(
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

Ya bu kadar olur he..

Ayıp ya..

Ulan soğuttunuz be hem futboldan hem basketboldan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Kendi açımdan bi problem yok, Digiturk var ama bırakın bari basketi izlesin halk..

Ayıptır harbiden.
edit

BerkAy1903

Yakında Deplasman - Kendi ev Herşeye Ayrı bi platform Oluştururlar..

Benim Açımdanda Bi Problem Yok.. digiturk - Dsmart var ama Milleti spordan soğutuyolar..
19o3

kartalpenchesi

biliyordum birgün basketbol maçlarınında digiturk ün alacağını :(

içimden daha kötü cümleler geçiyor ama yazamıyorum

allah hepinizin belasını versin

spordan soğuttunuz insanı
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

her ne kadar evimde digiturk olsada çok iğrenc bi karar basketbol son yıllarda gelişme içinde ve yavaş yavaş kitlelere doğru buyuk bir hızla açılımaya başlamışken digiturk nereden çıktı

yakında bizim halı saha maçlarınıda verirlerse şaşırmam ;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun