Ana Menü

''Ama döneceğiz tabi.": Alen Markaryan

Başlatan carsibxl, Ağustos 07, 2008, 17:39:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

alhas86

arkadaşlar çArŞI kimsenin tapulu malı degildir.Hemde hiçkimsenin.Alen abi bırakırsa Ergün abi yada Harun abi biri çıkar o sete.hem asıl önemli deplasmandır.onada zaten alen abi gelmiyodu.yani degişen bişey YOKKK.ÇARŞI da burda bizde burdayız BEŞİKTAŞ TA BURADA

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdinc1926

Alıntı yapılan: alhas86 - Ağustos 16, 2008, 02:38:51
arkadaşlar çArŞI kimsenin tapulu malı degildir.Hemde hiçkimsenin.Alen abi bırakırsa Ergün abi yada Harun abi biri çıkar o sete.hem asıl önemli deplasmandır.onada zaten alen abi gelmiyodu.yani degişen bişey YOKKK.ÇARŞI da burda bizde burdayız BEŞİKTAŞ TA BURADA

Zaten isim olarak bırakmıyorlar,dinlenmeye çıktıklarında Harun abiler felan da yanındaydı yani hep beraberlerdi.Çarşı ismini feshedebilirler ama ruhunu asla bu ruhta bizle özdeşleşmiştir.Canımızı alsalar bu sevdadan vazgeçmeyiz.Eee ne diyoruz o zaman...
Kaldığımız Yerden Devam
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

srdr

bende bu işlerden sıkıldım aziz yıldırım fatih terim derken çarşıda aynı senaryoya sardı.radikal kararrlar çabuk verilmez ve eğer verilmişsede dönülmez.şimdi aleme eğlence konusu.hani geri vites yoktu. bu kulüp 105 yıllık ve hiçbirzaman taraftarsız kalmadı.hakkını yemiyorum asla ÇARŞININ. ama ya hiç bitmeyecekti yada gelmeyeceklerdi. kimse korkmasın BEŞİKTAŞ taraftarsız kalmadı kalmayacak.
beşiktAŞK - since 1903