Ana Menü

''Ama döneceğiz tabi.": Alen Markaryan

Başlatan carsibxl, Ağustos 07, 2008, 17:39:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsibxl

Çarşı'dan dönüş sinyali
Beşiktaş'ın en önemli taraftar topluluğu olan Çarşı Grubu'nun liderleri, tribünlere dönüş sinyali verdi.

07.08.2008 15:52
]
Mayıs ayı içinde fesih kararı aldıklarını açıklayan taraftar grubunun liderlerinden Alen Markaryan, BJK TV'de yer alan açıklamasında, aldıkları kararın ardından dönüş için çok ciddi baskı olduğunu belirterek, ''Tabi ki şimdi bu kadar baskıya karşı koymak zor. Eğer Beşiktaş'a yararımız dokunacaksa dönme konusu düşüncelerimiz arasında. Biz de Beşiktaş'a bir şeyler yapmak istiyoruz. Herkes dedikodudan uzak duracaksa, hiç kimseyi göz ardı etmeden hep beraber tekrar tribünlere dönme konusunda bir şeyler yapmanın planlarını yapıyoruz'' diye konuştu.
Markaryan, bunun net bir karar olmadığına dikkat çekerek, ''Ama döneceğiz tabi. Bunun aşamaları içindeyiz'' dedi.
Tribün liderlerinden Ayhan Güner ise bu yönde toplantılar yaptıklarını vurgulayarak, ''İnşallah daha güzel ve konuşulur bir tribün yaratmak için dönebiliriz. Öyle bir yola girmiş durumdayız'' diye konuştu.

Kaynak: haberturk[/td][/tr][/table]
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

yuNuS1903

carsibxl

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

ata vicente

Donun arkadas donceksenız lafınızdan da donun trıbune de donun gundemı de mesgul etmeyın.Bır bu eksıktı zaten hersey abuk sabuk gıdı[edit]ıkın bı acıklama yapın bı hata ettık fevrı davrandık deyın bu konu kapansın gıtsın.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carlito1903

Baştan belliydi böyle olacağı, şaşırmadım ben açıkçası...

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

tcenk

1903

bosstolga

sacmalamayın ya ne inşallah ı . acıklama yapıldımı carşı efsane olarak bitmiştir diye ? geri donmek bize yakışmaz. lafının arkasında durmalı herkes. en azından carşı kapansın baska bi grup kurulsun. bu ne oldu şimdi ne anladım ben fenerlilerden farkımız ne bizim. aziz yıldırım istifa edip sora geri geldiginde reklam demedik mi . bunların yaptıgı beşiktaşlılıga yakışıyo mu şimdi ??? :( üzüldüm açıkçası çarşının lafından grei dönmemesi lazım ..

ist.hatirasi/3-4

fenere karşıyız ama yapılan bu şey aziz yıldırımın olayına döndü bence ayıptı yapılanlar gündem değiştirmeden başka birşey değil.o insanlar bu adama istifa demeyene kadar çarşı yoktur.herşeybeşiktaş içinse haydi!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

pascalyptica

Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

dgkn1903

ben donmelerını ıstıyorum cetecıleremı kalsın carsı
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

10uRStyLe

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Ağustos 08, 2008, 19:10:13
fenere karşıyız ama yapılan bu şey aziz yıldırımın olayına döndü bence ayıptı yapılanlar gündem değiştirmeden başka birşey değil.o insanlar bu adama istifa demeyene kadar çarşı yoktur.herşeybeşiktaş içinse haydi!!!

Hangi Gündemi Deyiştirmek ! Pardon.
Bir Deli Kuyuya Taş Atmış Kırk Akıllı Çıkaramamış .
Bu Olayın Azize Mevzusuna Ezik Mevzusu İle Yan Yana Konuşmak Bile Ayıp Harbiden Ayıp..
Geri Dönmelerinin Birilerine Rahatsızlık Vereceğini Biliyoruz.O Yüzden Böyle Saçma Sapan Yok Bırakıp Gidip Geri Dönüyolar Felan Okadar Güzel Yazıyorki Basın Herkez'de İnanıyor.
Çarşı Bitmemişti Zaten..
Komutanlar Gitsede Ordu Herzaman Var Olacaktı..
Komutanlar Dayanamadı Beşiktaşsız Bir Hayata Izdırap Gibi Geldi Günler Veri Geri Dönebilirler.
Altında Bir Şey Aramak Aptallıktan Başka Bir Şey Deildir.