Ana Menü

Sağlam, Terim'le mi görüştü?

Başlatan Simurg, Ağustos 05, 2008, 10:05:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: robinho - Ağustos 06, 2008, 12:27:51
Biz harbi her bir şeyde bok buluyoruz..Ya kardeşim ne oluyo bir haber çıkıyo arkasından inanıyorusunz , hadi haber doğru diyelim niye yok danışmasın , yok hemen gitsin vs . bu ne yaa .. beşiktaşı bugünlere getiren yönetim felan değildir .. bizim bu hallerimizdir .. Taraftar yönetimide göndermesini çok iyi bilir .. Ama bazılarına bedavadan bilet gerliyo bir çoğu ağzını açmıyo burada klavye başında saatlerce yazıyor .. Ne olmuş Fatih Terim'e danıştıysa yani .. Evet G.Saray'lı , illa kötü , yanlış bilgimi vericek .. Hırvatistan'ı elediğimizde Fatih Terim'e övgü dolu mesajlar yağdıran 2 ay sonra Fatih Terim'e küfür edicek seviyede .. Hee eğer beşiktaş'ın dünü yoksa bizim yıldırım demirören'i övmemiz lazım ..Ne kadar milli mesele haline getiriyorsunuz bir şeyi .. Ben Ertuğrul Sağlam'ın geldiği ilk günden beri karşıyım .. En başta geçen sene hücum oynatmıyordu , ama eminim burada Ertuğrul'a gitsin diyenlerin%95i Ertuğrul geldiğinde , yada Beşiktaş kötü sonuçlar aldığında Adam gibi adam , sağlam geliyoruz gibi züğürt tesellisi olan cümleler ediyorlardır .. Geçin bunları ya .. Ertuğrul Hoca'da Fatih Terim'e danıştıysada en doğrusunu yapmış .. Fatih Hoca'nın elinden ne Popescular , Ne Hagiler , Ne Hakan'lar geçmiş .. Adam bir şey danışmış çokmu battı bi yerinize
sözlerine dikkat et
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

Alıntı yapılan: robinho - Ağustos 06, 2008, 12:27:51
Biz harbi her bir şeyde bok buluyoruz..Ya kardeşim ne oluyo bir haber çıkıyo arkasından inanıyorusunz , hadi haber doğru diyelim niye yok danışmasın , yok hemen gitsin vs . bu ne yaa .. beşiktaşı bugünlere getiren yönetim felan değildir .. bizim bu hallerimizdir .. Taraftar yönetimide göndermesini çok iyi bilir .. Ama bazılarına bedavadan bilet gerliyo bir çoğu ağzını açmıyo burada klavye başında saatlerce yazıyor .. Ne olmuş Fatih Terim'e danıştıysa yani .. Evet G.Saray'lı , illa kötü , yanlış bilgimi vericek .. Hırvatistan'ı elediğimizde Fatih Terim'e övgü dolu mesajlar yağdıran 2 ay sonra Fatih Terim'e küfür edicek seviyede .. Hee eğer beşiktaş'ın dünü yoksa bizim yıldırım demirören'i övmemiz lazım ..Ne kadar milli mesele haline getiriyorsunuz bir şeyi .. Ben Ertuğrul Sağlam'ın geldiği ilk günden beri karşıyım .. En başta geçen sene hücum oynatmıyordu , ama eminim burada Ertuğrul'a gitsin diyenlerin%95i Ertuğrul geldiğinde , yada Beşiktaş kötü sonuçlar aldığında Adam gibi adam , sağlam geliyoruz gibi züğürt tesellisi olan cümleler ediyorlardır .. Geçin bunları ya .. Ertuğrul Hoca'da Fatih Terim'e danıştıysada en doğrusunu yapmış .. Fatih Hoca'nın elinden ne Popescular , Ne Hagiler , Ne Hakan'lar geçmiş .. Adam bir şey danışmış çokmu battı bi yerinize
evet batti cikarmak istermisin?
sen kim oluyorsunda bu tarzda konusuyorsun?
burada herkes istedigi sekilde yorum yapar,kimsede digerlerinin yorumlarini böyle bi dille elestiremez!
yorum yapmaninda bi adabi vardir,bilmiyorsan ögrenirsin!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

@robinho

İnternet aleminde bi sürü GS forumu var, sen yanlış adrese gelmişsin istersen birazda oralarda takıl...

Bize batan çıkan seni ilgilendirmez !!

maverick

arkadaşlar; boşa yormayın kendinizi.  biliyorum çoğu okumadan yorum yapıyor burada.  yorumlarınızı okudumda, kimsenin aklına:
1) bu haberin yalan olabileceği
2) basında uzun süredir devam eden bizimle ilgili aşağılayıcı haberlerden biri olabileceği
3) bizim haricimizde herkesin gizlisi saklısı olduğu ama bizim tüm çamaşırların  bu adamlar (gasteciler) tarafından ortaya -bize ait olsada olmasada - döküldüğü
4) böyle bir haberle, çok güvenmesem ve tutmasam dahi takımımızın teknik direktörünü kişiliksiz ve "öğretme akıllı" göstermeye çalıştıklarını
5) aynı saatlere denk gelen ilginç basın toplantısı olarak verilen basın toplantısının gündeminin bu konu olmadığı
6) burada sorulan bir soru üzerine " af gündemimizde yok" denildiği halde  bu lafın önü , arkası sağı, solu süslenerek sunulduğu
7) fatih terim  onlar affedilsede affedilmesede milli takıma  alma veya almama özgürlüğü olan biri, sanki toraman bizim takımda oynuıyo diye  milli takıma girecekmiş gibi bir hava estirildiği

aklımıza gelmiyor???  ..  birileri kafasına göre bizim aleyhimize haber yapacak.. ve uzun vadede  yönetimin bu tutarsızlıklarıyla da  birleşerek ben yapmıştım etmiştim diyecek ve gazetesinde yer edecek... bu haberede gülüp geçelim..  YERLEŞTİRİN MÜSAİT BİR TARAFINA RAHVAN GİTSİN
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene