Ana Menü

Zapotocny sakatlandı

Başlatan eRe, Ağustos 04, 2008, 18:25:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş Kocaelispor ile oynadığı dünkü hazırlık maçının ardından bugün sabah bir antrenman yaptı. Kocaelispor karşısında forma giyen oyuncular antrenmanda düz koşu yaparken diğer futbolcular yarı sahada kontrollü pas çalışmasının ardından çift kale maçla çalışmayı noktaladılar.         Çift kale maç sırasında sağ ayak bileği burkulan Zapotocny antrenmanı yarım bırakarak sahadan ayrıldı. Sakatlıkları devam eden Holosko, Nobre, Cisse ve Sivok ise bugünkü antrenmana katılmadılar. Kulüp doktoru Ayhan Optur, Sivok'un sol kasık kaslarında ödem saptandığını belirterek ''Sivok'un durumunun İstanbul'da yapılacak sağlık kontrolünden sonra netlik kazanacağını'' söyledi.
Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını yarın tamamlaması planlanan Beşiktaş, sabah yapacağı antrenmanın ardından kara yoluyla Viyana'ya geçecek. Siyah beyazlı kafile 5 Ağustos Salı günü akşam saatlerinde Türk Hava Yollarının tarifeli seferiyle de Viyana'dan İstanbul'a hareket edecek.         

04.08.2008
Kaynak : AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

BerkAy1903

İnşallah Ciddi Bi Sakatlık Değildir.
19o3

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

Önemli bişey değildir..

Olsaydı spor haberlerinde cıyak cıyak bağırılırdı..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

1BabaKartaL

tam takım havaya giriyo bi sakatlık çıkıyo hayret ya inşallah önemli bişeyi yoktur zaponun
Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!

pAscAliAnUmut

Umarım ciddi değildir. Her şey güzel giderken illa bir sakatlık çıkmak zorunda mı ya
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

eyup1903

carlito1903

Önemli bi sakatlık değilmiş heralde, bu sene bari şu sakatlık belası uzak dursun bizden...

carlito1903

Kulüp Doktoru Ayhan Optur, Zapotocny'nin bir hafta süre ile dinlendirileceği ve tedavi uygulanacağını belirtirken yarın İstanbul'da Sağlık Komitesi Başkanı Prof.Dr. Mete Düren'in düşünceleri doğrultusunda MR'ının çekileceğini söyledi.

Zapotocny'nin ayağındaki burkulma nedeniyle UEFA Kupası'nda Siroki Brijeg takımı ile Bosna'da oynanacak ilk maçta oynamasının zor olduğu belirtildi.

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Ağustos 04, 2008, 19:33:11
Önemli bişey değildir..

Olsaydı spor haberlerinde cıyak cıyak bağırılırdı..

Şimdi hemen hemen her yerde yazıyor.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Kralkartal21

Ben sakatlandığı gün için demiştim..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

İnşaaLLah ciddi bişeyi yoktur.
Bölünür senin için uykular!