Ana Menü

Çarşı geri dönüyor!

Başlatan Non Mollare Mai, Ağustos 01, 2008, 10:57:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZLataN

İnanmıyorum ben bu habere.İnanmak istemiyorum daha doğrusu.ÇARŞI geri dönmemeLi, tükürdüğünü yaLamamaLı, başımızda tükürdüğünü yaLayan o kadar çok yönetici varken ÇARŞI sözünün eri kaLabiLmeLi.

AbiLerinde söyLediği gibi zaten tribün yine aynı oLcak.Sadece ÇARŞI değiLde BEŞİKTAŞ tribünü oLucak.

Dünyanın en iyi taraftarı sözünden dönmemeLi.BiR BEŞİKTAŞ'Lıya yakışmaz sözünden dönmek.

SevgiLin seni aLdatıR, Onu ne kadar çok sevsende ayrıLırsın, kaLbinin bi yarısında haLa o oLsada kendine yediremezsin oLanLarı, onu geri çağıramazsın..Aynı o hesap, ÇARŞI bir keRe gitti, akıLLarda kaLmaLı her zaman, geri dönmemeLi..

Mattech

Alıntı yapılan: ZLataN - Ağustos 01, 2008, 13:09:34
İnanmıyorum ben bu habere.İnanmak istemiyorum daha doğrusu.ÇARŞI geri dönmemeLi, tükürdüğünü yaLamamaLı, başımızda tükürdüğünü yaLayan o kadar çok yönetici varken ÇARŞI sözünün eri kaLabiLmeLi.

AbiLerinde söyLediği gibi zaten tribün yine aynı oLcak.Sadece ÇARŞI değiLde BEŞİKTAŞ tribünü oLucak.

Dünyanın en iyi taraftarı sözünden dönmemeLi.BiR BEŞİKTAŞ'Lıya yakışmaz sözünden dönmek.

SevgiLin seni aLdatıR, Onu ne kadar çok sevsende ayrıLırsın, kaLbinin bi yarısında haLa o oLsada kendine yediremezsin oLanLarı, onu geri çağıramazsın..Aynı o hesap, ÇARŞI bir keRe gitti, akıLLarda kaLmaLı her zaman, geri dönmemeLi..

Bence Geri Gelmeli Cünkü Böyle Bir taraftar Birdaha Türkiye Lİgine Gelmez Gelemez... çArşı KApanınca Bir grup cıktı biz devam ettirecegiz dedi.. Eger okuduysan yazdıkalrı şeyler Cogu şeyi yasakladır  çArşının asını sonra  tribünde acılan Filistin bayrakları Hatta  Aynen Sölye yazıyordu"dünyada yapılan Irkcılıktan bizde ne?"  Nereden nereye getirecekler.. Gelmesi benim İçin cok iyi bir şey olur.. Tükürdügünü yalaamak deyimleride yalnış Onlar ellerinden birşey gelmeyen kişilerin arkadaşlarına sıgındıgı kelimerdir..suan Kombine satışlar 1717 di 3 gün önce Demekki bazı taraftarlar yani bir cogu çArşıdan etkilenmiş ve kombine kartları almıyorlar düşün Bursa spor bile 3,200 civarında kombine satıyor.. bence bu beşiktaş çArşı gibi Dünya devi taraftarını hak ediyor..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ZLataN

Bu işi çocuk oyuncağına döndürmek en koLay yoL..

Gidiyoruz, geri dönüyoruz..Gidiyoruz, geri dönüyoruz..

Eğer geri dönerLerse, ister istemez benim akLıma rekLam kokan hareketLer geLir.

Laf ağızdan bir kere çıkar ve o Laf çıkaLı çok oLdu..Mühim oLan o Lafı tekrar yutmamak.

Mattech

ozman sen Tarihide yutmuş olmalısın bu taraflar nereler gördü neler yaşadı.. bir lafla Herşey başlayıp Bitmez.. bu Dünyada Reklamını yapmayan Kim var ? Oyuncularımız bile yapıyor.. Bu taraftar Bütün ACılara Göğüs gerdi.. Agladı Aglattı güldürdü hüzünlendirdi.. bence Bu onların en dogal Hakkı.. Yeni Taraftar Grubunun kurulması Kolay degil.. bu Çarşı Gurubu urulması 16-17 yaşları arasıdnaki 7 kişinin idolünin ürünüdür ve bu bayrak Altında Toplanan kişilerin ürünüdür.. Bir ülkeyi bırakıp Gitmek O kadar kolaymı.. Bizim içinde ülke İnönü Stadyumudur.. Stadta çArşı nin açtıgı İgneleyici Pankarttır.. Ve  Gs macında ACılan çarşı green peac ortaklıgında" NÜkleersiz Türkiyedir" Pankartırıd ve İlk defa dünyaca ünlü green peac  kendi İsmini yazmamıştır.. Çarşı budur bir beşiktaşlı Duruşudur benim için..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ZLataN

Bahsettiğimiz kavRam ÇARŞI..Dünyanın en büyük taraftar grubu.

Bu sitenin sahibi yarın kaLkıp siteyi kapatıyoruz, çok kavga, tartışma oLuyor diyebiLir..Ertesi gün kaLkıp sitenin kapanmasıyLa iLgiLi çok tepki aLdık ve bu kararımızdan vazgeçtik diyebiLir.Çünkü bu siteyi tanıyan insan sayısı beLLidir.

Ama ÇARŞI öyLe değiL.Tüm dünyanın tanıdığı bi gruptan bahsediyoruz.Eğer biz bunu sonLandırıyoruz dedikten sonra kaLkıp 2 ay sonra vazgeçtik dersen oLmaz.Madem sen ÇARŞI'nın Liderisin, kurucususun, abiLerindensin, büyüğüsün bi şeyi söyLerken 2 kere düşünceksin.

Ben haLa istemiyorum ÇARŞI'nın geri geLmesini..Zaten geLicek oLan birşeyde yok isim dışında..Benim görüşLerime ters bi kavram insanın rekLam yapması, sözünden dönmesi, sizi biLemem veya AbiLeri.

Ama sen madem o kadar popüLer, tüm dünyaca tanınan bi Grubun abiLerinden birisin, yaptığın açıkLamaya dikkat etceksin..Bir şeyi söyLüyorsan geri dönmüceksin, eğer akLında bunu söyLerken oLmadı geri döneriz diye bi düşünce varsa zaten hiç ağzından çıkarmıcaksın o keLimeLeri..

Delirdik

ZLataN  dedikLerine katılmamak mümkün değiL..

Birde
Alıntı yapılan: Mattech - Ağustos 01, 2008, 13:01:15
Resmi Açıklama gelsinde Gidelim Gecenseneki Yerimizden Kombineyi Alalım ÇArşısız olmaz O yüzden Almadım Ama Resmi Olarak Acıklanırsa Giderim Alırım Fala..

Şu düşünce çArşıyı hakLı çıkartıyor.. Beşiktaş'a artık zarar verdiğinin kanıtıdır benim gözümde
Ne demek çarşı yoksa kombine yok varsa kombine var? Bu noktaya geLmişse büyük çoğunLuk, çArşının kapatıLması zaten en hayırLısı oLmuştur.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

cinc

kesinlikle katılıyorum.. biz beşiktaşlımıyız yoksa çarşılımıyız? o tribünde çarşı için mi varız yoksa beşiktaşımız için mi..?
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

saldır beşiktaş

çarşı neden kendini fesh etti beşiktaşa zarar veriyoruz diye sebebleriyde doğruydu aslında bu yönetimi protesto etmeyerek beşiktaşaşa en büyük zararı veriyolardı eğer böyle devam edip beşiktaşa zarar vericeklerse kesinlikle ve kesinlikle geri dönmesinlir
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Mattech

Alıntı yapılan: Buz - Ağustos 01, 2008, 14:21:52
ZLataN  dedikLerine katılmamak mümkün değiL..

Birde
Alıntı yapılan: Mattech - Ağustos 01, 2008, 13:01:15
Resmi Açıklama gelsinde Gidelim Gecenseneki Yerimizden Kombineyi Alalım ÇArşısız olmaz O yüzden Almadım Ama Resmi Olarak Acıklanırsa Giderim Alırım Fala..

Şu düşünce çArşıyı hakLı çıkartıyor.. Beşiktaş'a artık zarar verdiğinin kanıtıdır benim gözümde
Ne demek çarşı yoksa kombine yok varsa kombine var? Bu noktaya geLmişse büyük çoğunLuk, çArşının kapatıLması zaten en hayırLısı oLmuştur.

Evet hayırlısı Olmuş Keşke Gelmeseler Sİzde Gidin ORaya Sinama Tiyatro İzler gibi maç izleyin.. Sonra çArşı Dünya tanısın sonra sizde övünün YAzıklar Olsun yaaa.. sizde 132 Desibel İle çArşının  Yaptıklarıyla Övünmeyin bu yeter benim için..sizde Çarşıya karşı Bir grup Oluşturun  Okadar çArşı karşıtısınız.. çArşının karşısına  geçin Yaratıcılıkta..  Bestelerde... Duyarlılıkta... Bakalım Kim daha Fanatik.. çARşı asya KArtallarını bile susturmuş bir gruptur...
Sosyal içerikli mesaj:

Delirdik

Arkadaşım 26 yıL önce kimse Beşiktaş diye bağırmıyor, kuzu kuzu oturup maçını seyrediyordu zaten değiL mi?

Ben çArşı karşıtı feLan değiLim. Keşke daha sağLam, daha güçLü yeni sezona giriLseydi ama onca şey dedikten sonra abes kaçar artık.
Sen çArşı yoksa kombine aLmıyorum demişsin ben bu zihniyete karşıyım.
Sen önce o kombineni Beşiktaşın için aLacaksın. Beşiktaş'ın yanında çArşıda neymiş ya! Lafı oLabiLir mi hiç. ama tutmuş sen kombine aLabiLcekken aLmıyorum diyorsun.
Bu zarar vermek değiL mi?
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ZLataN

Bahsettiğimiz kavRam ÇARŞI..Dünyanın en büyük taraftar grubu.

Ama ÇARŞI öyLe değiL.Tüm dünyanın tanıdığı bi gruptan bahsediyoruz.

Bu sözLerden çıkardın heraLde ÇARŞI düşmanı oLduğu mu faLan..Kimse ÇARŞI düşmanı değiL.Keşke hiç gitmeseLerdi, biz sadece gidiyoruz dedikten sonra geri dönmeLerine konuşuyoruz.

İLk başta kendini endeksLeme bizim yazdıkLarımıza ters düşen şeyLer yazmak için.YazdıkLarımızı bi oku istersen iLk başta..

Neyse bu konu giderek ikiLi münakaşa haLini aLıcak anLaşıLan..Konu sapmasın daha fazLa..

Birde şunu merak ettim..Hani demişin yaa ÇARŞI'yLa övünmeyin bu yeter benim için diye;
Sen sokakta gezeRken ben ÇARŞI'yım diye mi geziyosun ?
Eğer öyLeyse vayy haLimize..

Cem Goren

belliydi geri dönecekleri eğer dönmeyecek olsalar asi ruhu çıkarmazlardı bence
çarşı gelsede gelmesede beşiktaş vardır ve kıyamete kadar varolacaktır bilinmeliki önce BEŞİKTAŞ vardı

not:çarşıya karşı değilim ama bu konu baya bi uzadı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Mattech

Neden Alayım Kİ ? çArşı Yoska BEn Onların Yolundan gitmek isterim her zaman.. Bazı maçlarda Beşiktaşı izlemektense çArşı grubuyla beşiktaş için show yapmayı tercih ederim... Ben çArşı gurubuyla Beşiktaşın degerlerini kendine Geldigine inan birisiyim..Beşiktaş "HAKKIyla oynar ŞEREFiyle kazanır" Ben 10 yıldır oradayım ve bunları oradan ögrendim.. Bu konuyada bundan sonra Yorum yapmayacagım.. Kendi öz değerimizi kaybediyoruz..
Sosyal içerikli mesaj:

keskinli

umarim herkes dersini almistir
carsinin besiktas tribününe katkisi inkar edilemez
carsida asil kurulma sebebine geri dönerse her sey düzelir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

sercAn1903

Alıntı yapılan: NopasarAn! - Ağustos 01, 2008, 11:27:54
Tarih 28 Mayıs 2008..Ne demişiz

2008-2009 Futbol sezonun başlamasına sayılı günler kala

Çıkar yine birileri..

Beşiktaş sevgimiz ağır bastıı, çok baskı geldi dayanamadık..

Yine yeniden tertemiz sayfalarla geliyoruz..

Bizi kimse yıkamaz

Ya ya ya şa şa şa Çarşı çok yaşa..

Göreceksiniz giden yok..Bu sevda dedikleri şey kapitalist düzenin ana malzemesi..

Tarih yeniden yazılıp, Lidyalılar doğmadan öldürülmediği sürece Çarşı o tribünlerden gitmez, kimse kimseyi kandırmasın

http://kralkartal.com/forum/index.php/topic,16828.msg295850.html#msg295850

Yorum yapmama gerek varmı?

maşallah abi..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !