Ana Menü

İşte nihayet beklenen an!YENİ FORMALAR ÇIKTI!Fiyatlar Ekli[Sayfa 1]

Başlatan CR7, Ağustos 01, 2008, 00:03:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Merakla beklenen Beşiktaş'ın yeni sezonda giyeceği formalar 8 Ağustos'da Çırağan Sarayında yapılacak kokteyl ile camiaya tanıtılacak. Tüm spor branşlarının formalarının tanıtılacağı gecede Beşiktaş'lı sporculara ünlü mankenlerde eşlik edecek.
Bilindiği gibi Futbol haricinde diğer branşlarında formalarını bu sene Umbro firması hazırlıyor. Futbol takımı formalarına bağlı kalınarak hazırlanan formaların ilgi çekmesi bekleniyor.

¤ Maraton | iddaa ¤ İŞTE SON MODEL BEŞİKTAŞ!..

Beşiktaş Futbol Takımı'nın 2008-2009 sezonunda giyeceği formalar bugün (8 Ağustos) saat 22.00'de Çırağan Sarayı'nda düzenlenecek olan defile ile tanıtıldı.

Kara Kartal'ı destekleyen taraftarların sabırsızlıkla beklediği yeni sezon formaları, Beşiktaş'ın sponsoru olan Umbro ve Kartal Yuvası ile beraber yine 4 farklı model olarak hazırladı.

Beşiktaş'ın yeni formaları dikine çizgili siyah-beyaz, düz beyaz, enine çizgili siyah beyaz ve enine çizgili siyah-gri olarak tasarlanmış olarak sunuldu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BerkAy1903

19o3

Brestgerfich

neredeyse bütün takımlar yeni formalarını tanıttı ve satışa başladı. biz daha göremedik bile. sanki mükemmel ve beklenmedik tasarımlar olucak..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ilhan mansız_melis

aman yine klasik olucak işte ama yine de bekliyorum çıksın da alayım...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

SchekiLL

eski pumalardan sonra adam akıllı bi forma yapmadılar.
umbro fln yalan baba bence adamlar nike yapmıs biz hala umbro.böle yaparlarsa satmaz tabi.
EMRE İNCE . . . !

gözzde_bjk

Yer harika,görsel bir şov olacağından süphem yok.Umarım formalar da yerin adına yakışır güzellikte olmuştur.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

SchekiLL

EMRE İNCE . . . !

sametx

sametx

SchekiLL

bakcaz artk =) sinan engin falan karar vermişse işimiz zor =)
EMRE İNCE . . . !

sametx

SINAN ENGIN BIDE KENDI KAFASINDAN TASARIM YAPTIYSA O ZAMAN TAM YANDIK DÜŞÜNSENE FORMA NUMARASININ ALTINDA CREAT BY SİNAN ENGİN YAZIDIGINI:D
sametx

Kralkartal21

Güzel bir forma yapılır inşallah..Bu sene şampiyon olucaz iyi bir formayla çıkalım maçlara.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

Kartal Yuvası Sorumlusu Geçen Hafta BJK Tv'ye açıklama yapmıştı rakiplerimizin formasıyla kıyaslarsak en güzel forma bizimki olacak diye..

ßekLeyelim görelim.
19o3