Ana Menü

9 Kişi Belli Oldu

Başlatan saldır beşiktaş, Temmuz 31, 2008, 15:06:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SchekiLL

bence batuhanı ön plana çıkarmalılar baya bi nobreden daha ii adam tecrübede kazanır biz nobrenin gol atmasını bekleyene kadar adam atamıyo işte gerçek bu!.sivok da yalan adam süper bi yedekmiş açıklama böle gerisne siz karar verin =) bobosuz kadro olurmu ayrıca çıkıp kendi mi oyicak ertugrul.ama biz bu sene yalan gibi gösteriyo medya ama bence bu sene baya iyiyiz tabi ertugrul kafasını çalıştırıp azcık forumları fln okusa kurcak adam kadroyu =)bakalım hayırlısı hersey için.
EMRE İNCE . . . !

sametx

:allaalla arkadaslar guzel dıyosunuz da elımızde yabancı cok bı yabancımız turk olsaydı mesela holosko o zmn bobo oynardı
sıvok
zapo
tello
delgado
bobo
holosko
cisse
seriç
elimizde 8 tane yabancı var 2 tanesı mecbur yedek kalması lazım sıkıntı burda zaten :-\
sametx

SchekiLL

zapo
tello
delgado
bobo
holosko
bu 5 i garanti olması lasım dimi .
cisse de ii ama adamdan tam verim alamadık sıkıntı bu 3 adamda bence sivok,cisse,seric
EMRE İNCE . . . !

sametx

EVET HAKLISIN SCHEKİLL SİVOK VE SERİÇ PEK VARLIK GOSTEREMEDI AMA CİSSİ BIRAZ IDMANLARDA OLSUN NEŞELI TAVRI FELAN YERİNİN GARANTİSİNİ ARTTIRIYOR AMA GALIBA ZAPO İLE GOKHAN AYNI MEVKIDE OYNUYOLAR ZATEN SİVOK UN YANINA BU IKISINDEN BIRINI DUSUNUYORLAR:S
sametx

SchekiLL

biz toromanı unuttuk =) o kesin geri döner bence belki 1-2 kaç oynamaz sonra kadroda yerini alır :D
şimdi nasıl olcak sistem ??
EMRE İNCE . . . !

saldır beşiktaş

rüştü
                          zapo                                    sivok
mehmet.s                                                                       serdar.k
                           cisse                       uğur
aydın                                                                      ekrem.d
                                     delgado
                 holosko                            bobo
son hazırlık maçlarından sonra böyle bir 11 çıkardım kafamda
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

sametx

BNIM KAFAMDA ŞÖYLE BI SISTEM VAR AMA BENIM KAFAMDA KALICAK GALIBA :D
                                               RÜŞTÜ
SERDAR K               İBRAHİM T.               ZAPO               TELLO

CİSSE
UĞUR                                                                                       AYDIN   

DELGADO

HOLOSKO                           BOBO
,

HOLOSKONUN GOLCU ÖZELLİĞİNİ KULLANIRSAK DAHA VERİMLİ OLURUZ / SİVOK U UNUTTUK AMA MECBUR BOLE KURMAK LAZIM BNCE ???
sametx

sametx

SALDIR BEŞİKTAŞ AYDIN VE MEHMET SEDEF SOL OYNUYOR SERDAR K. DA SAĞ
sametx

saldır beşiktaş

tamam bende öyle yazdım zaten
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: sametx - Ağustos 01, 2008, 11:42:40
BNIM KAFAMDA ŞÖYLE BI SISTEM VAR AMA BENIM KAFAMDA KALICAK GALIBA :D
                                               RÜŞTÜ
SERDAR K               İBRAHİM T.               ZAPO               TELLO

CİSSE
UĞUR                                                                                       AYDIN  

DELGADO

HOLOSKO                           BOBO
,

HOLOSKONUN GOLCU ÖZELLİĞİNİ KULLANIRSAK DAHA VERİMLİ OLURUZ / SİVOK U UNUTTUK AMA MECBUR BOLE KURMAK LAZIM BNCE ???
bence  en güzeli bu kadro
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

sametx

GÖKHANI NEDEN KOYMADIM ORAYA ÇÜNKÜ 1 MAÇ VAR 5 MAÇ YOK AMA BU SENE NASIL OLUR BILMEM AMA HAYIRLISI NE İSE O OLSUN:D
sametx

saldır beşiktaş

uğur kanatta oynamaz forver arkası yada ön libero oynar hem ibrahim toraman affedilse bile sivok'u kesemez

sametx

UĞUR ORTASAHANIN HER YERINDE OYNAR BUNU KENDISIDE SOYLEDI VE İBRAHİM TOROMAN BENCE SİVOK TAN DAHA İİ BİR DEFANS EN AZINDAN HIRSLI VE MÜCADELECİ BENIM GORUSUM
sametx

Kralkartal21

Uğuru sağ kanata koyucağına Serdar Ö. koysaydın daha iyi olurdu.

Tello'nun defansın solunda oynayacağını sanmam çünkü çok kötü oynuyorda orda.Hazırlık maçlarında gördük.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: sametx - Ağustos 01, 2008, 11:56:19
UĞUR ORTASAHANIN HER YERINDE OYNAR BUNU KENDISIDE SOYLEDI VE İBRAHİM TOROMAN BENCE SİVOK TAN DAHA İİ BİR DEFANS EN AZINDAN HIRSLI VE MÜCADELECİ BENIM GORUSUM
ekrem değ,aydın,serdar.özkan,tello varken uğuru kanatta oynatmam sivok ibrahim toraman'dan çok daha iyidir ibrahim toramanın geçen sezon yaptığı kademe hatalarını yapmaz