Ana Menü

İnönü Belirsizliği!

Başlatan CR7, Temmuz 29, 2008, 12:44:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

İnönü Belirsizliği!          
29.07.2008 12:26:00
Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, gerekli izinlerin çıkması halinde İnönü Stadı'nı hemen yıkacaklarını söyledi. Diğer yöneticilerin açıklamaları için, "Kombine satabilmek için öyle söylüyorlar" dedi.                  
Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, bir televizyon programına telefonla bağlanarak gündeme damgasını vuracak açıklamalar yaptı.

Siyah-beyazlı taraftarlarının merakla beklediği 'stat konusuna' dün asbaşkanlardan Ertunç Soğancıoğlu açıklık getirmiş ve "Maçlarımızı İnönü Stadı'nda oynayacağız" diye konuşmuştu.

Beşiktaş'ın maçlarını İnönü Stadı'nda oynayacak olması taraftarlar arasında memnuniyetle karşılanırken, gece bir TV programına bağlanan Levent Erdoğan kafaları karıştıran bir açıklama yaptı.

Erdoğan, programda statla ilgili kendisine yöneltilen soruya,"İzinler çıkarsa stadı hemen yıkmaya başlayacağız"yanıtını verdi.

Asbaşkan Erdoğan, Ertunç Soğancıoğlu'nun gün içinde yaptığı açıklamanın hatırlatılması üzerine ise, "Onlar kombine bilet satmak için öyle söylüyorlar" diye konuştu.

Levent Erdoğan'ın sözleri üzerine siyah-beyazlı taraftarların sıkça ziyaret ettiği forumlarda hararetli tartışmalar yaşanırken, Beşiktaş'ın maçlarını hangi statta oynayacağı da merak konusu oldu.        
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carlito1903

Ulan siz nasıl yöneticisiniz birinizin A dediğine diğeri B diyor...

Mahalle takımı yönetmiyorsunuz 105 yıllık takımı yönetiyorsunuz...

Biraz aklınızı başınıza alın artık...

ilhan mansız_melis

öf ne diyeceğimi şaşırdım artık Allah sizi bildiği gibi yapsın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

akbaba71

Asbaşkan Erdoğan, Ertunç Soğancıoğlu'nun gün içinde yaptığı açıklamanın hatırlatılması üzerine ise, "Onlar kombine bilet satmak için öyle söylüyorlar" diye konuştu.

Bunu nasıl diyebilir ya ?

Hangisi yalan söylüyorsa en kısa sürede klüpten uzaklaştırılmalı.

Oyun oynuyor adamlar.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gözzde_bjk

Onlar kombine bilet satmak için öyle söylüyorlar

Onlar dediğin adamlar senin kulübünün yöneticisi.Sanki iki farklı kulüp yöneticisi aynı konu hakkında açıklama yapıyor gibi.

Hep diyorum bizim kulübün yönetim kurulu için toplantı salonu yok,herkes birbirinden birhaber!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Kaynak NTV inmiş :)

Yönetim yeni sezon öncesi yine umut dağıtıyor..

Yine bu senin showunu bizim yönetim yapacak belli :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

Alıntı yapılan: akbaba71 - Temmuz 29, 2008, 12:53:18
Oyun oynuyor adamlar.

oynuyorlar ama beceremiyorlar. yüzlerine gözlerine bulastiriyorlar. cok komik bir yönetimiz var. her gün baska birsey. maclara da gerek yok aslinda. iyi eylence oluyor. gün gectikce daha cok seviyorum yönetimizi .. diger yönetimlere baksaniza?

trabzon mesela ... sinifdaki en iyi ögrenci gibi takit takir pek iyi aliyor .. beehhh
fener koc, sabanci holdingleri gibi yönetiliyor ... paradan baska düsündükleri yok
galatasaray derin devlet gibi birsey, henüz anlamis degilim ... özhan canaydin da böylece baykal gibi birsey oluyor (baykal daha geri cekilemedi ya .. neyse .. karisik netekim)

biz ise; cocuk ruhlu yönetiliyoruz .. bence en iyi biziz  :bjk

ferdikoclu

Seba gibi yönetilmek istiyorum.. Çok şey değil istediğim.. Biraz gurur,şeref ve görev bilinci.. Kendi çıkarlarından çok klübün çıkarları.. Neyse hayal bizimkisi.. Ancak BJK tv de Nostaljide izleriz...
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

yorumbjk

Belki içlerinde bir iki sağlam aklı başında adam var.Gerisi baba parasıyla işadamı olmuş bjkdada başkan oluyumda millet beni tanısın hesabı yapıyor.Bjkya bu güne kadar gelen isimler kaliteli yöneticilerdi.Şu anki yönetim basiretsiz,sözünde durmayan,yapamayacağı sözü veren beceriksizler topluluğu.Şimdi burada bana kızanlar yok nasıl yazıyosun felan derler.Ama filozof ne demiş başımı giyotinle kessenizde dünya yuvarlak.Nitekim yıllar geçti dünyanın yuvarlak olduğu ispatlandı.

robinho

Kapalı alt kombinemi aldım .. Eğer olimpiyat gibi dağın başında bir stada gidersek paramı geri alırım , vermezlerse parasını geri almak isteyenlerle orayı başlarına yıkarız haberleri olsun..Yönetimden belki 1-2 kişi bu foruma girip bakıyordur .. bunu isterlerse tehdit olarakda sayabilirler ..

NoPasaran

Bu saatten sonra stadın yıkılması söz konusu olamaz..

Stad konusunda malesef olumsuz açıklama yapmak istemediklerinden kıvırıyorlar şimdi sağdan soldan..

Ama bu sene belli olduki seneye Olimpiyatta oynarsak kombine satışları neredeyse olmayacak..

Olimpiyatta oynayacaksanda çok büyük yıldız alacaksınki oranın kombninesini sattıracaksın yada fener gibi kademeli yıkacaksın stadı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 30, 2008, 13:03:42
fener gibi kademeli yıkacaksın stadı..

Niye bizimkiler bunu yapmıyorlar hiç anlamıyorum.şu kadar kaydırılacak stad filan diyorlar ondan olmuyor galiba.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Yok onunla alakası yok..

Maliyet artması, stadın görünümün kötü durması ve inşaatın bu şekilde olursa uzayacak olması nedeni ile yapmıyorlar..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net