Ana Menü

Günün Sözü!!Hergün Bi Söz Yazın Devam Etsin

Başlatan CHEm !, Kasım 21, 2006, 21:45:25

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

özLemTA

git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

sinem

sensiz geçen her dakika her saniyeye lanet edioruuuuuuuuuuuum :(
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Dem@

değermi hiç değer mi hiç değermi değermi değermi söyle bir rüya ömür boyu sürermi  sürer mi sürermi bööle

eyup1903

durumum çevrimiçi
beynim meşgul
ruhum hemen dönecek
aklım dışarıda
elim telefondA
kalbim çevrimdışı

ilker_csa

siz benim sahte gülüşlerime aldanmayın hep güldüğümede bakmayın bende bi insanım sizin gibiyim bende tek başıma kaldığımda ağlayanlardanım...
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

Banucan

FEDA

Dem@

kır kalibimi gönlün olsun,al bu gönlüm senin olsun,benşimdi başka kollardayım buda SANA KAPAK OLSUN

isyankar_ÇARŞI

kaç sevgi zamanla bitermiş derler benim ki bitmedi anlayamadım bu aşktan hayır yok unut dediler ne yaptımsa seni unutamadım
duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

black_eagle_sefa

Hayatımda verdiğim değeri haketmeyen herkes, Aksini ispat edene kadar şerefsizdir.
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

eyup1903

kız die önem verenin güzel die kaşar sevenin para diye dost satanı sultan olsa tahtını kral olsa devletini indiririm

Gülçin 1903

sana böyLe uzakken seni biR daha sevdim ......
beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

sinem

optik başkan kalbimizdesin seni seviyoruz :( siyah beyaz EN BÜYÜK OPTİK BAŞKAN
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

2 dia 2 muerto

Bu dünyanın nefesini Ciğersiz gezenlere hibe ediyorum ...